4 georganics zalia gentis

Zero waste higienos priemonių pasaulyje: GEORGANICS dantų muilas su pipirmėčių aliejumi

Nemeluosiu – į zero waste dantų priežiūrą nesitaikau. Mat esu nešiojusi dantų kabes ir turiu jautrias dantenas, todėl reikalinga gan nemenka dantų priežiūros priemonių amunicija, kurios dalis nėra tvari ir tvarių alternatyvų dar nėra prekyboje arba yra, bet netinka.

Šiaip ar taip, dantų pastos yra ta priemonė, kurią mėgstu kaitalioti ir išbandyti vis kažką nauja. Ir, žinoma, idealu, jeigu dantų pasta yra ne tik kokybiška, natūrali, bet ir tvari! Šį kartą bandau GEORGANICS dantų muilą popierinėje pakuotėje, kuris atkeliavo su lauktuvėmis iš ZEROTEKA / BIOTEKA. Iš tiesų labai faina, kad sunaudojus dantų pastą, nelieka jokių (ne)perdirbamų plastiko tūbelių. Viso labo kartono pakuotė, kuri gamtoje be problemų suyra per gan trumpą laiką.

Savybės

GEORGANICS dantų muilas su pipirmėčių eteriniu aliejumi yra 100 % natūralus būdas valytis dantis. Sudėtinių dalių sąrašas yra minimalus, dominuoja dantų priežiūrai naudingi aliejai: alyvuogių, kokosų, sviestmedžių, kakavos, pipirmėčių. Likę priedai – vanduo ir mentolis. Pasitelkiant saponifikuotus aliejus, sukurta dantų nebraižanti ir gerai putojanti formulė, kuri dar ir skatina dantis natūraliai remineralizuotis bei sugerti maistingąsias medžiagas.

Kalbant apie GEORGANICS, tai yra pirmasis šio prekės ženklo produktas, kurį testuoju, tačiau jau buvo tekę girdėti kontraversiškų atsiliepimų. Geroji atsiliepimų dalis, žinoma, tvarumas. Blogoji – nefainas dantų pastų skonis. Gavusi šį dantų muilą ir jį pauosčiusi, buvau tikra, kad ir dėl skonio nėra ko pergyventi. O kaip gi iš tikrųjų?

Naudojimas ir įspūdžiai

Šį dantų muilą naudoti itin paprasta, nors jo forma ir neįprasta (nei pasta, nei tabletės). Tereikia sušlapinti dantų šepetėlį ir kelis kartus perbraukti per dantų muilo paviršių. Ant dantų šepetėlio muilo putojimo nesimato, bet pradėjus valytis dantis, muilas suputoja tiesiog neįtikėtinai! Ir, kalbant apie skonį, pirmasis pabandymas buvo tikrai atbaidantis! Atrodė, kad kvapas ir skonis neturi nieko bendro. Šį dantų muilą daviau išbandyti ir draugui. Tiesą pasakius, netgi stovėjau šalia ir stebėjau jo reakcijas :) Jis patvirtino, kad skonis ne iš maloniausių.

Ir visgi, buvo plot twist’as – valantis dantis šiuo dantų muilu antrą kartą, skonis jau neatrodė toks nemalonus. Jis jau ėmė atrodyti gerokai neutralesnis. Valantis dantis trečią, ketvirtą ir tolesnius kartus, šio dantų muilo skonis išvis nebeatkreipia skonio receptorių dėmesio.

Tiesą pasakius, netgi nesu tikra, ar taip įvyksta pripratimas, ar tiesiog pirmą kartą skonis yra pernelyg kitoks nei tradicinių dantų pastų, todėl sukelia neigiamą reakciją? Šiaip ar taip galiu nuraminti, kad dėl skonio gąsdintis neverta, tiesiog įspėju, kad pirmas dantų valymasis gali būti įdomesnis. Be to, ši dantų pasta turi pernelyg daug privalumų, kad ją taip paprastai praskipintume! Taigi, jeigu jau teko bandyti arba netolimoje ateityje išbandysi šį ar kitą GEORGANICS produktą, palik komentarą po apžvalga :)

Trumpi priemonės akcentai:

  • zero waste
  • 100 % vegan
  • organinė formulė
  • be glitimo
  • nebandyta su gyvūnais
  • perdirbama pakuotė

5 georganics zalia gentis

Parašykite komentarą