Baija 1 zalia gentis 1

Žalia Gentis: prancūziškai stilingas ir prabangus natūralumas su BAIJA

Labas!

Oras jau vasariškas ir kviečia bėgti laukais, tačiau dar turiu reikalą Gentyje – noriu pristatyti EUROKOS asortimente atsiradusį natūralų, prabangų, prancūzišką prekės ženklą BAIJA. Šio prekės ženklo asortimente puikuojasi sojų vaško žvakės, natūralūs namų kvapai ir kūno priežiūros priemonės: kūno šveitikliai, muilai, kremai. Kai tik naujienos atvyko, išuosčiau visas linijas, kurioms būdingi vis kitokie kvapai. Išsirinkau sau mieliausių skirtingų kvapų priemones apžvalgai ir sudariau kvapų žemėlapį – juo vadovaujantis, klientams bus lengviau išsirinkti sau artimiausių aromatų linijas ir priemones (kvapų žemėlapį rasi įrašo pabaigoje, o netrukus ir EUROKOS e. parduotuvėje, kiekvienos BAIJA prekės aprašyme).

Mano namuose apsigyveno trys BAIJA priemonės:

Visas tris priemones rinkausi iš skirtingų linijų, kad galėčiau pasidžiaugti trimis skirtingais aromatais. Visgi visi trys kvapai turi bendrumą – yra švelnūs. Tačiau BAIJA asortimentas turi ką pasiūlyti ir saldžių, žoliškai gaivių ir kartokų kvapų gerbėjoms! Visi produktai pasižymi itin dailiomis, stilingomis pakuotėmis, dalis jų yra stiklinės. Tobulas pasirinkimas pirkti kaip dovaną draugei, mamai ar sesei.

Pirmiausia – apie sojų vaško žvakes. Tai yra pirmosios sojų vaško žvakės EUROKOS asortimente. Sojų vaškas yra natūrali, tvari, ilgai deganti ir kenksmingų junginių į orą neskleidžianti medžiaga. Įprastas parafino, t. y. naftos žaliavos, žvakes perkančius klientus gali gluminti sojų vaško žvakių kaina ir kilti klausimas, ar toji kaina yra dėl prekės ženklo prabangumo? Ne, lemia ne tik prekės ženklas ir dizainas, bet ir būtent pagrindinė žaliava – 100 % natūralus sojų vaškas be GMO. Žvakės dagtis pagamintai iš medvilnės. Pasižvalgius po rinkoje siūlomus sojų vaško žvakių variantus, paaiškėja, kad BAIJA žvakės anaiptol ne brangiausios. Be to, EUROKOS sistemingai rengia itin patrauklias akcijas, kuomet produktus galima įsigyti pigiau (štai gegužės mėnesį, vieną savaitę buvo galima įsigyti natūralios kosmetikos priemonių su 30 % nuolaida!).

Mano išsirinkta PINK MOON kvapni sojų vaško žvakė pasižymi saldoku, tačiau gan lengvu, subtiliu aromatu, kuris man asmeniškai yra labai nostalgiškas. Šis kvapas primena vaikystėje kolekcionuotus kvepiančius užrašų knygučių lapelius su animuotais gyvūnėliais (vienas iš 90–ųjų kartos atributų). Pasak gamintojo, šios linijos aromatą sudaro aviečių, bijūnų ir muskatų natos. 180 g svorio sojų vaško žvakė dega kelias dešimtis valandų, o degimo metu neįkaista tiek, kiek parafinas.

Baija zvake 1 zalia gentis

Baija 2 zalia gentis


Antroji išbandyta priemonė – BAIJA GOMMAGE CROISIERE CELADON kūno šveitiklis. Ši priemonė taip pat švelnaus aromato, labiausiai juntamas jazminų aromatas yra prigesinamas žaliosios arbatos, taigi išgaunamas svaiginantis subtilumas, neleidžiantis pernelyg dominuoti įprastam jazminų sodrumui. Gamintojas GOMMAGE CROISIERE CELADON liniją apibūdina kaip spinduliuojančią vidine ramybe ir rafinuotumu, mintimis nukeliančiu į ūkanotą šventyklą debesyse, arbatų plantacijas bei didingus kraštovaizdžius. Man šis aromatas siejasi su kriokliais, šiltu oru po stipraus lietaus, kuriam nurimus pakvimpa drėgme, sumišusia su jazminų žiedais.

Šis kūno šveitiklis švelniai nušveičia ir  puoselėja odą, ją subtiliai pakvėpina. Po grožio procedūrų atsigulus į lovą, švelnus jazminų kvapas veikia kaip lopšinė. Šveitiklis neturi agresyviai abrazyvių dalelių – šveičiant odą, cukraus dalelės tirpsta ir švelniai, nebraižydamas odos, padeda jai atsinaujinti, o saulėgrąžų ir kokosų aliejai suteikia švelnumo, odos neišsausina. 96 % natūralios kilmės ingredientų. Pakanka naudoti vieną kartą per savaitę. BAIJA šveitikliai yra skirtingų spalvų ir įpakuoti dailiuose stiklainiukuose su metalo dangteliais, tad vizualiai primena džemus, o pauosčius gali kilti pagunda ir paragauti :)

Baija sveitiklis 1 zalia gentis

Baija sveitiklis 2 zalia gentis

Trečioji priemonė – BAIJA FRENCH POMPON kūno dulksna. Dar vienas salsvas, tačiau gan lengvas ir subtilus aromatas. Šį kartą FRENCH POMPON linijos aromato prieglobstyje apsigyvena romantiškosios rožės ir gaivieji ličiai. FRENCH POMPON priemonių linija spinduliuoja subtiliu moteriškumu, leidžiančiu įsivaizduoti Prancūzų kankano šokėjas scenoje ir moteris šešėlių šviesoje užkulisiuose, už raudonos aksomo užuolaidos. Tik dabar į galvą atėjo mintis, kad BAIJA kosmetikos aromatai ne tik malonūs bei įvairūs, bet ir netikėta. Tai neleidžia suabejoti paties gamintojo teiginiu, kad BAIJA priemonių kvapams pasitelkiami garsių parfumerių sukurti aromatai.

Rožių ir ličių kvapo kūno dulksna suteikia gaivumo ir subtiliai pakvėpina odą. Ši kūno dulksna tapo tam tikru ledlaužiu – iki šiol naudodavau vien kvepalus, o kūno dulksnų konceptas man buvo nelabai suprantamas ir priimtinas. Tačiau ši kūno dulksna pakerėjo savo aromatu ir tapo kvietimu leistis į mažą kosmetinę avantiūrą. Ne mažiau patrauklus ir pakuotės dizainas – mergaitiški panteros raštai ir stiklo buteliukas.

Baija dulksna 1 zalia gentis

Baija dulksna 2 zalia gentis 1


BAIJA kvapų žemėlapis

Švelnių kvapų linijos: FRENCH POMPON (rožės, ličiai), GOMMAGE CROISIERE CELADON (žalioji arbata, jazminai), PINK MOON (avietės, bijūnai, muskatas)
Saldžių kvapų linijos (nuo lengviausio iki saldžiausio): FESTIN ROYAL (karamelizuotas medus), VERTIGE SOLAIRE (tuberozos, bergamotės), SO LOUCURA (citrinos, pasifloros), MOANA (Tiare gėlės), DOUCE COMEDIE (bergamotės, orchidėjos, muskatiniai kedrai).
Gaivių kvapų linijos: ABSOLUE PIROGUE (bambukai, lotosų žiedai), INSPIRATION SECRETE (greipfrutai, citrinos, verbenos, muskusas).
Kartokų kvapų linijos: SIESTE TROPICALE (karčiųjų apelsinmedžių lapai ir žalios šakelės), ETE A SYRA CUSE (apelsinų žiedai, baltosios gėlės).


Apie prekės ženklą BAIJA
BAIJA prekės ženklas įkurtas 2012 metais. Tai – Prancūzijoje gaminamos  natūralios, išskirtiniu dizainu ir kokybe pasižyminčios kūno, plaukų priežiūros priemonės bei namų kvapai. Kiekvienos BAIJA priemonės kvapas ir tekstūra sukuria savitą emociją ir pasakoja savo istoriją, o spalvingi ir išskirtiniai pakuočių dizainai kviečia pasinerti į kvapų, prisiminimų, emocijų ir nuostabių potyrių pasaulį. Kūno priežiūros priemonių sudėtyje yra mažiausiai 96 % natūralių ingredientų, nėra parabenų bei fenoksietanolio. Be to, BAIJA gaminiai nėra testuojami su gyvūnais ir tinka veganams.

Parašykite komentarą