Yogi tea zalia gentis

YOGI TEA WOMEN’S ENERGY: kiekviename arbatos pakelyje – po mažą staigmeną

Prieš gerus metus, žvalgantis po EKOPIRK e. parduotuvę, mano dėmesį patraukė YOGI TEA WOMEN’S ENERGY ekologiškas žolelių ir prieskonių mišinys. Nors pastaruoju metu ajurvedos išmintimi vadovaujuosi mažai, tačiau iš šios tradicijos kildinamas arbatas prisimenu kaip tikrai gardžias!

Užplikius YOGI TEA WOMEN’S ENERGY pakelį, stiklinėje vanduo pirmiausia įgavo švelniai žalsvą spalvą, o tuomet pradėjo rausvėti. Dar nebuvau žiūrėjusi arbatos sudėties, tačiau pagal pradinę spalvą ir arbatos kvapą bei skonį spėjau, kad sudėtyje turėtų būti mėtų, melisų ar pipirmėčių. Taip pat juntama lengva rūgštelė, kuri iš karto demaskavo kinrožę. Žvilgtelėjus į sudėtį mano spėjimai pasitvirtino.

Sudedamosios dalys: kinrožė* (38%), saldymedis*, pipirmėtė*, aviečių lapai*, juodieji pipirai*, natūralios kvapiosios medžiagos (šventagaršvės šaknies ekstraktas), cinamonas*, imbieras*, kardamonas*, gvazdikėliai*. (* – sertifikuoti ekologiški ingredientai).

Turiu pasakyti, kad šioje arbatoje visai nesijaučia prieskonių, tikrai nepalyginama su įvairiais chai variantais ir, kaip žada pats gamintojas, yra gaivi! YOGI TEA WOMEN’S ENERGY arbata man leido atrasti, kad mėgstu saldžiarūgštį skonį. Kitaip nei dauguma arbatų su rūgštele, ši nepalieka keisto, tarsi sintetikos poskonio. Taigi skonio receptoriai pripažįsta, kad arbata tikrai kokybiška. Tai patvirtina ir arbatos ekologiškumą žymintys sertifikatai – Soil Association ir ES ekologiškumo ženklas.


Malonus atradimas, kurį taip pat verta paminėti – išėmus arbatos pakelį mane pasitiko filosofiška ir pozityvi sentencija:

Let things come to you.

Pasirodo, įkvepiantys užrašai laukia išpakavus kiekvieną arbatos pakutį. Dėka puikaus skonio ir mažos staigmenos kiekviename pakelyje, YOGI TEA WOMAN’S ENERGY gėrimas iš karto tapo ryto ritualu. Kiekvieną kartą laukdavau, kokį užrašą išvysiu. Štai  ruošiant arbatos apžvalgą, mane pradžiugino frazė:

Happiness comes from contentment.

(Beje, kai šio gamintojo arbatą pirkau kitoje ekologiškų prekių parduotuvėje, užrašai ant pakučių buvo vokiški. Kadangi vokiškai suprantu silpnai, arbata prarado didelę dalį ritualinio žavesio :) Tad kitą kartą vėl pirkau iš EKOPIRK.)


Dar vienas dalykas – YOGI TEA arbatos kilmė, apie kurią sužinojau, kai nuo arbatos dėžutės nulupau lietuvišką etiketę. Po ja radau šią informaciją:

Ajurveda yra sąmoningos ir sveikos gyvensenos sistema, kilusi prieš daugiau nei 5000 metų senovės Indijoje. 1960 m. pabaigoje su ajurveda buvo supažindinti Vakarai, kur dažnai įvardijama kaip gyvenimo mokslas (Ayur = gyvenimas, Veda = žinių mokslas). 1969 m. Yogi Bhajan, kundalini jogos meistras ir įkvepiantis ajurvedos bei sveikos gyvensenos mokytojas, pradėjo mokyti jogos Vakaruose. Jis dalijosi išmintimi ir žiniomis apie sveiką gyvenseną su savo mokiniais, ir naudojo atrinktas žoleles bei prieskonius ruošdamas raminančią ir aromatingą arbatą, kurią mokiniai meiliai vadino Yogi Tea. Šiandien tas pats įkvėpimas vis dar gali būti atrastas kiekviename Yogi Tea arbatos puodelyje.

Žmonės yra holistinės būtybės, sutvertos iš kūno, proto ir sielos. Norėdami klestėti, turime būti sąmoningi pasirinkdami mitybą ir mankštą, kurie užtikrintų kūno gerovę, taip pat turime maitinti savo protą ir sielą įkvėpimu. YOGI TEA siūlo įkvėpimą kiekviename arbatos puodelyje. Su išmintimi ant kiekvieno arbatos pakelio lapelio ir įkvepiančiomis jogos pozomis ant kiekvienos dėžutės, mes kviečiame jus suteikti pusiausvyrą savo sielai bei džiuginti pojūčius intriguojančiai gardžiu YOGI TEA puodeliu.


Be jokių abejonių ši arbata pelnė dideles mano simpatijas, todėl po kurio laikau ją pirkau dar kartą – vėl džiaugiuosi tuo skoniu ir rašau šią apžvalgą :) Drąsiai įtraukiu ją į mėgstamiausių arbatų kompaniją: kmynų, pipirmėčių, ramunėlių, čiobrelių.


Yogi tea zalia gentis

Yogi tea zalia gentis

Yogi tea zalia gentis

Parašykite komentarą