Vita snack . zalia gentis

„Vita Snack“ lėtai džiovinti vaisiai ir daržovės – traškučiai švariai sąžinei

Produktas: Vita Snack ekologiški traškūs lėtai džiovinti vaisiai ir daržovės, 10 rūšių po 24–28 g, pagaminta Ispanijoje. Sertifikuota pagal Soil Association ekologiškumo standartą. Veganiška. Žaliavalgiška.

Kaina, prekybos vieta: 1 vnt. – 2.37–3.94 €, Livinn – sveiki produktai.

Žalios Genties įspūdžiai

Degustavau 3 rūšis iš 10 Vita Snack traškių lėtai džiovintų vaisių ir daržovių: paprikas, papajas ir braškes. Šiuos sveikus, vitamino C turtingus skanėstus paverčiau šeštadienio meniu dalimi.

Pradėjau nuo paprikų – produkto, kuris ilgą laiką mano gyvenime nerado vietos. Jau vien paprikų kvapas mane žudydavo ir sugadindavo bet kokį patiekalą. Iki tos dienos, kol paprikas pamėgau taip, kad pradėjau jas valgyti lyg obuolius, t. y. be jokių priedų, kaip atskirą patiekalą. Taigi ir  traškios lėtai džiovintos paprikos patraukė mano dėmesį, o paragavus pavergė jusles. Valgyti malonu ne tik dėl skaniai salsvo skonio, bet ir dėl traškumo, kuris minimas produkto pavadinime. Sakyčiau, kad traškumas ir lengva konsistencija (drėgmės nebuvimas) primena liofilizuotus vaisius, kurie yra džiovinami pasitelkiant didelį šaltį, o ne šilumą/karštį. Lėtai džiovintų paprikų gabaliukai nemaži, vienu ypu sukirtau kaip traškučius, nesukeliančius sąžinės graužimo.

Toliau degustavau lėtai džiovintas traškias papajas. Šis vaisius patrauklus savo egzotiškumu. Pirmasis Vita Snack užkandžio gabalėlis privertė susiraukti – produktas saldus, tačiau su juntamu kartumo poskoniu. Įdomu, tačiau valgant antrąjį ir trečiąjį gabalėlius kartumo nebejutau. Liko išraiškingas ir ganėtinai malonus saldumas. Kalbant apie traškumą ir konsistenciją, pastebėjau, kad, nors visi gabalėliai buvo traškūs, tačiau vieni jų gana kieti, o kiti minkšti/oriniai, kaip ir paprikos. Visai neblogai, tačiau paprikos vis dar laimi.

Keliaujam toliau – lėtai džiovintos traškios braškės. Atidarius pakuotę, į akis pirmiausia krinta tai, kad gabalėliai yra smulkesni – patogu (vėliau sužinojau, kad ir skanu) barstyti į sausus pusryčius, košes.  Paragavus, skonio receptorius pasitinka aiškiai juntama, šiek tiek sutraukianti rūgštelė. Man, mėgstančiai rūgštokus skonius, tai yra labai teigiamas atradimas. Vertinu puikiai, bet… lieku prie paprikų – skiriu joms pirmą vietą bei 10 balų! :)

Detali produktų informacija

Vita Snack ekologiškos traškios lėtai džiovintos paprikos: viename pakelyje yra 360 g šviežio produkto (~ 2 ekologiškos sezoninės paprikos). Turi daug vitamino C ir skaidulinių medžiagų. Be pridėto cukraus (sudėtyje yra natūralių cukrų) ir druskos. Be glitimo. Tinka valgyti vienas, dėti į desertus, kokteilius ar salotas. Tinka žaliavalgiams ir veganams.

Energinė ir maistinė vertė 100 g:

Energinė vertė 287 kcal
Baltymai 10.4 g
Angliavandeniai 57.6 g (iš kurių cukrų – 53.7 g)
Riebalai 1.8 g (iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių – 0.42 g)
Skaidulinės medžiagos 23 g
Druska 0.11 g
Vitaminas C 380 mg (475% RMV)

Vita snack . zalia gentis

Vita Snack ekologiškos traškios lėtai džiovintos papajos: viename pakelyje yra 290 g šviežio produkto (~1 ekologiška sezoninė papaja). Turi daug vitamino C ir skaidulinių medžiagų. Be pridėto cukraus (sudėtyje yra natūralių cukrų) ir druskos. Be glitimo. Tinka valgyti vienas, dėti į desertus, kokteilius ar salotas. Tinka žaliavalgiams ir veganams.

Energinė ir maistinė vertė 100 g:

Energinė vertė 311 kcal
Baltymai 4.7 g
Angliavandeniai 71.6 g (iš kurių cukrų – 71.6 g)
Riebalai 0.9 g (iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių – 0 g)
Skaidulinės medžiagos 17.9 g
Druska 0.07 g
Vitaminas C 310 mg (388% RMV)

Vita snack . zalia gentis

Vita Snack ekologiškos traškios lėtai džiovintos braškėsviename pakelyje yra 257 g šviežio produkto (~7 ekologiškos sezoninės braškės). Turi daug vitamino C ir skaidulinių medžiagų. Be pridėto cukraus (sudėtyje yra natūralių cukrų) ir druskos. Be glitimo. Tinka valgyti vienas, dėti į desertus, kokteilius ar salotas. Tinka žaliavalgiams ir veganams.

Energinė ir maistinė vertė 100 g:

Energinė vertė 346 kcal
Baltymai 6.7 g
Angliavandeniai 67.2 g (iš kurių cukrų – 52.8 g)
Riebalai 4.8 g (iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių – 0 g)
Skaidulinės medžiagos 21.1 g
Druska 0.05 g
Vitaminas C 176 mg (220% RMV)

Vita snack . zalia gentis

Parašykite komentarą