Vince camuto ok zemesne

VINCE CAMUTO CAPRI parfumuotas vanduo: kuo kvepia vasaros atostogos?

Jaukindamasi sveikesnį ir žalesnį gyvenimo būdą, karts nuo karto leidžiu sau pasižvalgyti po pamirštas teritorijas ir išbandyti priemonių, kurios netelpa į žalumo rėmus. Leidimas sau kartais sulaužyti kai kurias taisykles, į gyvenimą įneša daugiau atsipalaidavimo, padeda išvengti radikalumo ir susipriešinimo su kitaminčiais. Kalbant apie nuodėmes kosmetikos srityje, paminėčiau kompaniją L’OREAL, kuri neatstovauja natūralios kosmetikos, tačiau šiuo metu leidžiu sau džiaugtis jų lūpų dažais ROUGE SIGNATURE. Ieškodama kvepalų, taip pat leidžiu sau nukrypti nuo žaliojo kurso ir draugauti su žinomų bei visai ne „žalių“ gamintojų aromatais: NAOMI CAMPBELL, GUERLAIN, MEXX, CAROLINA HERRERA, DIESEL ir kt. Šį kartą susipažįstu su VINCE CAMUTO parfumuotu vandeniu CAPRI.

VINCE CAMUTO (1936–2015 m.) gyveno JAV ir buvo garsus batų dizaineris. 2011 m. pasirodė šio dizainerio vardu pavadinta kvepalų linija. Siekiant pasiūlyti pirkėjui itin kokybiškus, patrauklių aromatų parfumuotus vandenis, jie buvo kuriami bendradarbiaujant su garsiais parfumeriais (Laurent Le Guernec, Steve Demercado, Harry Fremont ir Claude Dir). Pirmą kartą pamačiusi VINCE CAMUTO parfumuotų vandenų buteliukus, iš karto pagalvojau, kad aromatai bus labai saldūs ir gan stiprūs. Juokinga, bet tokia mintis į galvą atėjo tiesiog dėl buteliukų dizaino bei spalvyno. Apsilankiusi EUROKOS parduotuvėje (PLC MEGA, Kaunas) ir bandydama parfumuotų vandenų testerius, supratau, kad beveik visi kvapai yra saldūs, tačiau ganėtinai gaivūs. Išsirinkti aromatą buvo nelengva, nes dauguma jų buvo išties malonūs mano nosiai. Taikydama atmetimo būdą, galiausiai pasirinkau du mieliausius kvapus – FIORI ir CAPRI. Pavaikščiojus su šiais aromatais ant riešų bei kvapiais lapeliais kišenėse, priėjau iki galutinio sprendimo – CAPRI!

Šis aromatas saldokas ir gaivus, aiškiai juntamas, tačiau neerzinantis ir nepaliekantis didžiulio kvepalų šleifo. Išsilaiko gan ilgai, ypač ant drabužių, tad kokybei priekaištų taip pat neturiu. CAPRI natos pasižymi minimalizmu:

Viršutinės aromato natos – citrusiniai vaisiai.

Vidurinės aromato natos – našlaitės, persikų žiedai.

Bazinės aromato natos – muskusas, vanilė.

Nors viršutines natas sudaro vien citrusiniai vaisiai, tačiau pasipurškus kvepalais, citrusai neužgožia kitų natų, o darniai su jomis susilieja. Atrodo, kad citrusinių vaisių ir gėlių žiedų gaiva susijungusi su dusloku muskusu ir saldžia vanile įgauna šiek tiek svorio ir saldumo, tačiau sėkmingai išlaiko subtilumą, lengvumą.

VINCE CAMUTO CAPRI parfumuotas vanduo pateiktas melsvo, storo, sunkaus stiklo buteliuke su išraiškingu kamšteliu. Darau prielaidą, kad šie kvepalai CAPRI pavadinti Kaprio salos vardu, o melsva spalva simbolizuoja Kaprio salą skalaujančios Viduržemio jūros vandenį, kuriam būdingas akis užburiantis žydrumas. Mano spėjimą lyg ir patvirtina pats gamintojas, kuris romantiškai ir metaforiškai sako: „Kaip vėsus Viduržemio jūros vėjas, VINCE CAMUTO CAPRI sužadins jūsų jausmus. Šis gėlių ir vaisių aromatas kalba apie laimingą atsitiktinumą, padedanti rasti pasaulyje tokią vietą, kurioje galite jaustis laisva ir būti geriausia savo versija.“ Taigi, net jeigu nenusimato kelionė į Kaprio salą, šie VINCE CAMUTO CAPRI kvepalai padės susikurti šiluma, laisve ir malonumu alsuojančią atostogų nuotaiką :)


Galimybę nemokamai išbandyti kvepalus suteikė EUROKOS.


Parašykite komentarą