Solling aliejai 1 zalia gentis

Veido (savi)masažas su ekologiškais SOLLING NATURKOSMETIK aliejais

Jau ilgokai kirbėjo noras labiau pasidomėti veido savimasažais bei mankštomis ir paversti juos savo rutinos dalimi. Postūmiu imti ir galiausiai pasidomėti veido mankštomis bei masažais tapo karantinas ir tingumą žadinantis šaltasis sezonas, kuris puikiai tinka užsiimti grožio ritualais namuose.

Šniukštinėdama vaizdo įrašus YouTube platformoje apsistojau ties veido masažų specialistės Ritos Kildišiūtės savimasažo pamoka, kur informacija yra glausta ir puikiai tinkanti savimasažo išbandymui bei jaukinimuisi. Atlikdama savimasažą pasitelkiu brandžiai odai subalansuotą natūralų SOLLING NATURKOSMETIK erškėtrožių aliejųLIVIN asortimento (plačiau apie natūralius aliejus ir odos tipus – toliau įraše).

Kaip tvirtina masažo specialistė, veido masažas sumažina įtampą, padeda atpalaiduoti veido raumenis, kurie nuolatos dirba reiškiant įvairias emocijas, kalbant, šypsantis. Veido masažas taip pat pagerina odos ir audinių kraujotaką, aprūpina deguonimi ir maistinėmis medžiagomis, didina odos elastingumą ir stangrumą, padeda mažinti raukšleles, teigiamai veikia odos ląstelių regeneracijos procesus. Taip pat girdėjau, kad veido masažas puikiai atpalaiduoja dėl to, kad masažuojama kaktos ir akių sritis, kur labiausiai kaupiasi patiriama protinė įtampa. Svarbu nepamiršti, kad, norint sau nepakenkti, visi masažo judesiai turi būti švelnūs ir pernelyg nespaudžiantys.

Masažą pirmiausia išbandėme kartu su draugu, atlikdami jį vienas kitam. Buvo jau vėlus vakaras, tad veido masažas tiesiog „išjungė“ – jautėmės kaip po SPA seanso. Masažo metu pagalvojau, kad tai yra puiki meditacijos forma – taip skiriamas kokybiškas laikas sau, didinamas dėmesingumas, atsipalaiduojama (tiek atliekant masažą sau, tiek kitam žmogui).

Kaip atlikti veido masažą? Pirmieji žingsniai…

1. Veido oda paruošiama savimasažui švelniais pirštų pagalvėlių patapšonojimais pradedant nuo kaklo ir kylant veidu aukštyn link kaktos. Judesį pakartojame 10 kartų. Taip suaktyvinama kraujotaka veido srityje ir atpalaiduojami raumenys.

2. Atliekame judesius, skirtus veido kontūro formavimui: išorinėmis rankų pirštų dalimis glostome kaklą pradedant nuo raktikaulių ir kylant link smakro linijos. Judesį pakartojame 10 kartų.

3. Dedame nykščius po smakru, o rodomuosius pirštus – virš smakro. Pirštais keliaujame apatinio žandikaulio linija aukštyn, tarsi norėtume šiek tiek pakelti odą. Judesį pakartojame 10 kartų.

 

4. Veidą padalijam į tris masažines linijas. Rodomaisiais pirštais, pradedant… <…> tęsinys vaizdo pamokoje ;)


Apie kosmetinius aliejus SOLLING NATURKOSMETIK skirtingiems odos tipams

Atliekant veido masažą, verta atkreipti dėmesį į savo odos tipą ir parinkti tinkamą aliejų, kuris geriausiai atitiks odos poreikius:

  • sausai odai tinkamas aliejus – migdolų,
  • riebiai/mišriai – abrikosų kauliukų,
  • brandžiai – erškėtrožių,
  • normaliai odai tinka daugelis kosmetinių aliejų.

LIVIN siūlo ekologiškus SOLLING NATURKOSMETIK aliejus. SENSITIV linijos aliejai gaminami iš neperdirbtų, grynų ekologiškų žaliavų, yra veganiški, nebandyti su gyvūnais, be cheminių ir sintetinių kvapiųjų medžiagų, dažiklių bei konservantų. Šiuos aliejus patogu naudoti ir dozuoti mažais kiekiais, nes jie supakuoti tamsaus stiklo buteliukuose su pipete.

Aš asmeniškai pasirinkau erškėtrožių aliejų, nes esu 31-erių metų ir senėjimo procesai jau prasidėję, tad norisi aprūpinti odą antioksidantais ir neleisti senėjimo procesams įsibėgėti. SOLLING NATURKOSMETIK ekologiškas erškėtrožių (lot. Rosa Canina) aliejus tinka itin sausai, pleiskanojančiai, brandžiai, stresų nuvargintai, randų ar pigmentinių dėmių turinčiai veido bei kūno odai prižiūrėti. Erškėtrožių aliejus odai suteikia apsaugą, padeda išlaikyti drėgmę ir elastingumą. Aliejaus sudėtyje esančios riebiosios rūgštys (linolis ir linolenas), vitaminai A ir C, karotenoidai, flavonoidai ir polifenoliai sustiprina regeneracines odos savybes. Reguliariai naudojant erškėtrožių aliejų oda tampa lygesnė ir minkštesnė. Beje, SOLLING NATURKOSMETIK ekologiškas erškėtrožių aliejus turi intensyvią spalvą, kurią lemia antioksidanto vitamino A ir karotenoidų gausa. Šis oranžinis pigmentas, išsisklaidęs ant odos, jau akimirksniu suteikiai žiemiškai blyškiai odai suteikia gyvybingumo.

Solling ersketroziu aliejus zalia gentis

Sausos odos savininkėms puikiai tiks drėkinamosiomis savybėmis pasižymintis SOLLING NATURKOSMETIK ekologiškas šalto spaudimo migdolų (lot. Prunus Amygdalus) aliejus. Jis yra itin lengvas, švelnaus aromanto ir greitai įsigeriantis, tad tinkamas netgi kūdikių ir vaikų odos priežiūrai (iš esmės tinkamas visiems odos tipams bei odai, kurią kamuoja egzema, psoriazė, dermatitas). Naudojamas veidui, kūnui, plaukams, masažui, lašinti į vonią, dažnai tampa baziniu aliejumi gaminant aliejų mišinius. Beveik 95 % migdolų aliejaus sudaro omega-3 rūgštys (daugiausiai – oleino ir linoleno), kurios padeda pagerinti odos būklę dėka minkštinamųjų, raminamųjų, maitinamųjų savybių. Migdolų aliejuje gausu nesočiųjų riebalų ir būtinų riebiųjų rūgščių, kurios lengvai odos absorbuojamos, taip pat vitaminų A, B1, B6, E, mikroelementų.

Solling migdolu aliejus zalia gentis

Riebios ir mišrios odos savininkėms rekomenduojama rinktis itin lengvą SOLLING NATURKOSMETIK ekologišką šalto spaudimo abrikosų kauliukų aliejų. Jis pasižymi intensyviomis regeneracinėmis ir drėkinamosiomis savybėmis, greitu įsigėrimu į odą bei subtiliu aromatu. Kaip ir migdolų aliejus, šis taip pat tinkamas kūdikių odos priežiūrai, plaukams puoselėti, kaip bazinis aliejus mišiniuose su kitais aliejais, kartais naudojamas grynas tiesiog vietoj kremo. Populiaru naudoti ir kaip makiažo valiklį (šį būdą esu bandžiusi ir aš – abrikosų kauliukų aliejus be vargo nuvalo netgi akių makiažą). Abrikosų kauliukų aliejuje gausu omega rūgščių, tad yra tinkamas ir esant odos uždegimams bei nudegimams.

Sooling abrikosu kauliuku aliejus zalia gentis

Parašykite komentarą