Jeigu egzistuoja micelinių vandenų ir veido tonikų skeptikai, tai prie jų dar neseniai būčiau priskyrus ir save. Kodėl? Nes miceliniai vandenys man atrodė nereikalingas išradimas – buvau ištikima valomiesiems pieneliams. Tonikų taip pat nenaudojau. Visgi ilgainiui mano skeptiškumui buvo lemta ištirpti, ypač micelinių vandenų atžvilgiu… Na, bet apie viską iš eilės :)
Micelinius vandenis buvau bandžiusi tik tais atvejais, kai makiažą nusivalydavau ne savo priemonėmis, pavyzdžiui, nakvodama pas draugę. Tuomet miceliniai vandens manęs nesužavėjo, jie neatrodė pakankamai efektyvūs. Nuomonė dar labiau smuko, kai dovanų gavau dvifazį micelinį vandenį – tikras nesusipratimas, apveliantis odą nemaloniu riebalų sluoksniu… Vis dėlto, po kurio laiko dovanų gavau dar du micelinius vandenis ir jie buvo vienas už kitą geresni. Štai tada patikėjau, kad šis gaminys yra vertas dėmesio, nors dalelė skeptiškumo vis tiek liko. Tai supratau, kai naujausiame BIOTEKA dovanų siuntinuke pamačiau COSLYS micelinį valomąjį vandenį su rožių ekstraktu. Viduj automatiškai ir nepagrįstai perbėgo mintis, kad šitas tai jau nebus efektyvus! Ši mintis ištirpo jau po pirmo pabandymo – makiažas, įskaitant ir blakstienų tušą, nusivalo labai lengvai ir maloniai: jokių išbyrėjusių blakstienų, akių dirginimo ar odos lipnumo. Priemonė yra skysta, skaidri, kvepianti rožėmis. Taip pat pasižymi skalsumu, tad užpilti ant vandeniu sudrėkinto vatos diskelio reikia visai nedaug (gamintojas siūlo pilti micelinį vandenį tiesiai ant sauso vatos diskelio, tačiau man asmeniškai labiau patinka pilti ant jau sudrėkinto). Jei atvirai, po šios patirties visiškai išteisinu micelinius vandenis ir jau abejoju, ar grįšiu prie valomųjų pienelių.
Na, o būtent ši micelinė valomoji priemonė skirta sausai ir jautriai odai. Jos nereikia nuplauti (aš ją vis tiek nuplaunu, nes makiažą nusivalau prieš prausdamasi duše). Kaip teigia pats gamintojas, šia priemone nuvalyta oda tampa skaisti, švari, švelni ir nuraminta – galiu tik pritarti. Taip pat gamintojas akcentuoja, kad sudėtyje esantis rožių ekstraktas yra unikalus – išgautas iš viso rožės augalo pagal patentuotą esktrahavimo metodiką, kuri paremta augalinės medicinos principu – pagarba augalui. COSLYS atliekamo ekstrahavimo metodas atkartoja augalo gyvybinę energiją ir stiprybę taip detaliai, kaip tik įmanoma; aplinkos neteršiantis eko-ekstrahavimas atliekamas ne cheminiais, o augaliniu pagrindu pagamintais tirpikliais; bioekonominė iniciatyva: procesas buvo sukurtas ir realizuotas bendradarbiaujant su Maine et Loire regiono įmonėmis ir asociacijomis. 99,19 % sudėtinių dalių yra natūralios kilmės. 26,3% sudėtinių dalių yra iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Sertifikuota COSMEBIO. Tinka veganams.
Rodyti sudedamąsias dalis
Kalbant apie tonikus, vien nuvalyti jais odą man asmeniškai nepakanka – būtinai reikia dar ir kremo, kitaip oda ima šerpetoti. Taigi atrodydavo, kad tonikas tuomet apskritai nereikalingas. Vėliau ėmiau naudoti tonikų giminaičius hidrolatus, kurie yra purškiami prieš tepantis kremą ir padeda jam pasiekti bei sudrėkinti gilesnius odos sluoksnius. Išbandžiusi nemažai hidrolatų rūšių, nepastebimai juos vėl apleidau. Tuomet neplanuotai suteikiau šansą tonikams, išbandydama DR. HAUSCHKA toniką, o dabar – COSLYS veido toniką su lelijų ekstraktu. DR. HAUSCHKA tonikas itin patogus, nes turi purškiamą dozatorių, tad tarnauja kaip drėkinamoji veido dulksna. Šį, COSLYS veido toniką, skirtą normaliai ir mišriai odai, naudoju kitokiomis aplinkybėmis, pavyzdžiui, atsikėlusi ryte ir išsiruošusi pabėgioti – tonikas nuvalo per naktį išsiskyrusį veido odos sebumą. Karts nuo karto toniką naudoju ryte be kremo – kol šiuo ritualu nepiktnaudžiauju, minėto šerpetojimo nepastebiu. Ir savotiškai pavydžiu toms moterims, kurios ryte ar vakare veidą gali tiesiog nuvalyti toniku ir nebetepti jokio kremo nuolatos.
Dar nepaminėjau – priemonė skysta, skaidri ir labai maloniai kvepia gėlėmis. Nesu tikra, ar būtent lelijomis, nes sudėtyje yra net penkių rūšių gėlių vandenys, kurie tonizuoja odą. Vingiorykščių ir rugiagėlių vandenys ramina jautrią odą, ramunėlės skaistina ją, o hamameliai pasižymi poras sutraukiančiu efektu. Apelsinų žiedų vanduo švelnina odą, o migdolų aliejus pasižymi atstatomuoju poveikiu. Kaip ir miceliniame vandenyje, ekstraktas išgaunamas iš viso augalo (šiuo atveju – lelijų) pagal patentuotą ekstrahavimo metodiką. 99,19% sudėtinių dalių yra natūralios kilmės. 25,16% sudėtinių dalių yra iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Sertifikuota COSMEBIO. Tinka veganams.
Rodyti sudedamąsias dalis
Apie prekės ženklą COSLYS
Šio prekės ženklo istorija užgimė Prancūzijoje. Atvejis gan klasikinis – kurti natūralią kosmetiką įkvėpė cheminės kosmetikos žala odai, sveikatai ir aplinkai. Taigi 1985 m. Jeanine Gabory ėmėsi kurti natūralią kosmetiką augalinių komponentų pagrindu. Vėliau kosmetikos gamybos vairą perėmė moters sūnus Samuel Gabory: 1995 m. įkūrė laboratoriją, o 2003 m. kosmetiką pavadino COSLYS. Gaminant šią kosmetiką siekiama sukurti natūralias aukšto efektyvumo kosmetikos formules, draugiškas žmonėms ir aplinkai. Pasitelkiami augaliniai ingredientai, išgaunami iš augalų, auginamų nenaudojant trąšų ir pesticidų, laikantis ekologinio ūkininkavimo nuostatų. Kosmetika sertifikuojama COSMEBIO. Asortimente galima rasti kosmetikos veidui, kūnui, plaukams, taip pat atskiras linijas vyrams ir vaikams bei priemonių burnos higienai.
Manau labai svarbu ne tik veido valymo/prausimo priemones, bet ir pats vanduo, kuriuo prausiame veida. Tad mes namuose isirengeme vandens filtrus maisto gamybai, dantu valymui bei veido prausimuisi. Tikrai jauciasi skirtumas