55521cd3 0a7f 4e22 8f75 9f19580f7f3f 1 201 a 1536x1152 1

Tvari dovanos idėja: žaismingos bičių vaško drobelės UMA

Kol neturėjau ir neišbandžiau bičių vaško drobelių, nesupratau, koks naudingas ir tvarus produktas tai yra.

Bičių vaško drobelės pagamintos iš audinio (medvilnės ar lino) ir bičių vaško. Papildomai gali būti dedama aliejų ir spygliuočių sakų. Drobelės yra standžios, tačiau lanksčios, o nuo oro, vandens ar rankų šilumos tampa dar paslankesnės. Į jas galima įvynioti maistą, supakuoti maisto likučius, taip pat naudoti kaip uždengimo priemonę dubenėliams.

Mano dažniausi bičių vaško drobelių naudojimo būdai – sumuštinių įvyniojimas ruošiantis sumuštinius išvykai ir picos likučių uždengimas lėkštėje. Panaudojus drobeles tiesiog nuplaunu šiltu vandeniu ir palieku išdžiūti ant radiatoriaus grotelių. Tiesa, yra rekomendacija yra plauti drobeles vėsiu vandeniu, tačiau plaunant šiltu (ne karštu) ir džiovinant ant šilto (ne karšto) radiatoriaus drobelės, mano manymu, nenukenčia.

Bičių vaško drobelės prailgina produkto galiojimo laiką, bei padeda jį ilgiau išlaikyti šviežią. Suvyniotą maistą galima laikyti kambario temperatūroje, šaldytuve ar net šaldiklyje. Tai yra alternatyva plastiko plėvelėms, folijoms ir maišeliams, nes yra daugkartinės ir tarnauja apie metus laiko.

Aš pati turiu kelių gamintojų bičių vaško drobeles ir jos man tarnauja jau ilgiau nei metus. O visai neseniai susipažinau su dar vienu bičių vaško drobelių gamintoju UMA. Žiūrėdama jų bičių vaško drobelių asortimentą likau sužavėta audinio raštu. Kaip gamtos mylėtoja, į namus priėmiau bičių vaško drobelių rinkinį su augalų motyvais ir gyvūnėliais. Pamaniau, kad tai yra puiki dovanos artėjančių Kalėdų ar bet kokia kita proga.

Bičių vaško drobelė – puikus būdas paskatinti kitą žmogų (o gal save?) gyventi šiek tiek tvariau ir netgi žaismingiau, kai akis džiugina tokie mieli motyvai, esantys ant bičių vaško drobelių. Bičių drobelių žaismingumas ir medaus kvapas tikrai patiks ir vaikams, o juk jiems, mūsų jaunajai kartai, ypač svarbu skiepyti tvarius įpročius!

Dar viena UMA bičių vaško drobelių ypatybė – jos pagamintas naudojant ekologišką, OEKO-TEX sertifikuotą medvilnę.

Kviečiu užsukti ir pasižvalgyti po UMA bičių vaško drobelių bei daugkartinių maišelių asortimentą. Bičių vaško drobeles galima rinktis iš keturių skirtingų dydžių. Man asmeniškai patinka didžiausių dydžių drobelės dėl savo universalumo – į jas galiu įvynioti tiek mažesnius, tiek didesnius produktus, bei uždengti įvairiaus dydžio dubenėlius.


UMA pateikia tokį bičių drobelių dydžių gidą:

S – pusė svogūno, avokado, granato, paprikos, gabalėlis kietojo sūrio, galiukas agurko.

M – pusė mango, gabalėlis baklažano, poro, sumuštinis, keksiukas, sauja smidrų, vidutinio dydžio dubenėliui apdengti.

L – kepalėlis duonos, keksas, varškės sūris, dalis meliono, papajo, dideliam salotų dubeniui apdengti.

XL – kepalas duonos, pundas salotų, kopūstas, brokolis, dalis moliūgo, arbūzo, cukinijos, vakarykštės picos likučiams įvynioti.


O štai mano bičių vaško drobelės „Lietuvos miške“ ir „Pievų pieva“:

Uma biciu vasko drobeles

Uma biciu vasko drobeles

Uma biciu vasko drobeles

Uma biciu vasko drobeles

Uma biciu vasko drobeles

Biciu vasko drobeles

Uma biciu vasko drobeles

Uma biciu vasko drobeles

Uma biciu vasko drobeles

Parašykite komentarą