Gabriella

Sveiki nagai su GABRIELLA SALVETE

Apžiūrėjusi GABRIELLA SALVETE nagų priežiūros priemonių sudėtis, pamačiau, kad nei nagų lakuose, nei kitose priemonėse nagams nėra pagrindinių aršių cheminių medžiagų: tolueno, formaldehido ir jo dervų, dibutilftalato, ksileno. Taigi šio prekės ženklo priemones pelnytai įtraukiu į Žalios Genties grožio priemonių rubriką – jeigu norisi lakuoti nagus, galime lakuoti bent mažiau cheminių medžiagų turinčiomis priemonėmis! O šiuo atveju dar ir kainos padorios. Na, bet apie viską nuo pradžių!


Daugiau nei pusmetį vargino keli įžūliai besisluoksniuojantys nagai. Kad mažiau erzintų, išskilinėjusius sluoksnius pašalindavau stikline dilde braukdama tiesiog per pačią nago plokštelę. Nesunku suprasti, kad nagai dėl to buvo išplonėję. Visgi su šia bėda susigyvenau, o ji išsisprendė visai netikėtai.

Tiesiog kartais tingisi ar nėra laiko sėdėti ir žaisti tepant nagų lako pagrindą, vieną ar du sluoksnius nagų lako, o galiausiai viršutinį sluoksnį, kuris spalvą užtvirtintų. Bandžiau naudoti vien tik nagų lako bazę ar vien tik viršutinį sluoksnį, tačiau atskirai naudojamos šios priemonės ant nagų išsilaikydavo labai neilgai. Galbūt dėl to, kad skirtos gelinio lakavimo imitavimui sukurti?

Kad ir kaip ten būtų, nagų lakų dėžutėje apsigyveno dvi naujos priemonės:

Gabriella

Gabriella

Buvo tiesiog per sudėtinga nuspręsti, kurią vieną iš jų rinktis ir pasielgiau neminimalistiškai – priglaudžiau abi :)

Violetinio atspalvio nagų priežiūros priemonė atstoja pagerintą bespalvį nagų laką. Ji suteikia nagams nagams ne tik blizgesio, bet ir sveiką išvaizdą, suteikia baltumo/neutralizuoja pageltimus. Jei atvirai, man iki šiol mistika, kaip violetinių atspalvių šampūnai neutralizuoja gelsvus šviesintų plaukų atspalvius, violetinės dantų pastos optiškai balina dantis, o šiuo atveju – violetinį atspalvį turinti priemonė suteikia nagams estetišką vaizdą :) Šią priemonę galima tepti keliais sluoksniais ir taip išgauti gelio nagų efektą, o naudojant ilgą laiką nagai tampa stipresni.

Beje, kalbant apie violetinį atspalvį, būnant patalpoje ant nagų jo beveik nesimato. Atspalvis išryškėja išėjus į lauką, t. y.  dienos šviesoje.

Gabriella

Antroji, melsvo atspalvio priemonė sudomino turtinga sudėtimi:

  • vitaminas A
  • vitaminas E
  • vitaminas B5
  • vitaminas C
  • arganų aliejus
  • UV filtrai

Natūralu, kad nagai ir gydomi, ir saugomi nuo žalingo poveikio. Norint geresnio poveikio, priemonę rekomenduojama tepti dviem sluoksniais.Ši nagų priežiūros priemonė neturi violetinio ar melsvo atspalvio nei patalpoje, nei lauke.


Na, o dabar apie… poveikį!

Abi nagų priežiūros priemones tepiau pakaitomis tuomet, kai tingėdavau/nerasdavau laiko ilgesnėms lakavimo procedūroms. Pirmiausia pastebėjau, kad nagai auga dar greičiau negu įprastai. Nesu ilgų nagų gerbėja, tad man tai nebuvo didelis džiaugsmas, tačiau turėtų labai patikti daugybei moterų.

Galiausiai prisigavau, kad mano išsisluoksniavę nagai yra visiškai sveiki! Randu vienintelį paaiškinimą – priemonės stiprina nago struktūrą ir skatina jo augimą, tad išplonėjusi ir pavargusi dalis tiesiog ataugo ir ją pašalinau nagus trumpindama. Jei atvirai, galiu tik spėlioti, jog didįjį darbą atliko melsvą atspalvį turinti nagų priežiūros priemonė Vitamine Booster.

Parašykite komentarą