Sojalita1

„Sojalita“ vegetariškos dešrelės „Tofu“ (pikantiškos)

Produktas: Sojalita Tofu vegetariškos pikantiškos dešrelės (190 g), pagaminta Lietuvoje.

Kaina, prekybos vietos: 1.16 €, PC Rimi.

Sudedamosios dalys: tofu 65% (vanduo, sojų pupelės, kietintojas kalcio sulfatas), saulėgrąžų aliejus, kviečių baltymai, pomidorai, druska, juodieji ir kvapnieji pipirai, aštri paprika, saldžios raudonos paprikos, kalendra, kmynai, ciberžolės, raudonėliai, čili, muskato riešutai, svogūnai, čiobreliai, rozmarinai, bazilikai, kvapioji medžiaga, tirštiklis karageninas.

Energinė ir maistinė vertė 100 g:

Energinė vertė 208 kcal
Baltymai 15.2 g
Angliavandeniai 10.9 g
Riebalai 11.5 g

Žalios Genties įspūdžiai

Apie šias dešreles buvau skaičiusi beveik vien neigiamus atsiliepimus, bet galiausiai prisiruošiau paragauti jų ir pati. Kadangi „Sojalitos“ dešreles ragavę žmonės apibūdino kaip prėskas, nusprendžiau pirkti ne klasikines, o iš karto pikantiškas. Skonis nepasirodė ypatingas, bet ir ne bjaurus. Atsiliepimuose buvo minima, kad šias dešreles sunku apdoroti termiškai. Virti nemėginau, tačiau supjausčiusi riekelėmis apkepinau ir dėjau į patiekalą. Pastebėjau, kad geriau kepti naudojant kuo mažiau riebalų, tuomet riekelės greitai apskrunda ir nepraranda formos. Dar vienas pastebėjimas – lyginant su sena šių dešrelių receptūra, dabar jose daugiau įvairių prieskonių, tad galbūt dabar jos pasirodytų skanesnės ir tiems, kurie anksčiau nusivylė. Aš pati vertinu labiau teigiamai negu neigiamai ir manau, jog kada nors pirksiu vėl (kita vertus, visai paprasta ir gerokai pigiau pasigaminti vegan dešros namuose).

makaronai su tofu desrelem

Keletas netikėtų idėjų. Prisijunk prie diskusijos!

  1. Mes išbandėm ir klasikines, ir pikantiškas, tai klasikinės pasirodė skanesnės ir mažiau prėskos, kad ir kaip būtų keista.

      1. Bet, aišku, nesitikėk kažko daug įspūdingesnio nei „pikantiškos”. : ) Man jos tik kaip greitas užkandis sueina, kai nėra laiko/fantazijos kažką kito pasigaminti, o valgyt norisi.

Parašykite komentarą