So bio 1 2000

SO’BIO ETIC intymios higienos prausikliai: švelni ekologiška formulė

Šiandien dalinuosi įspūdžiais apie Prancūzijoje pagamintas SO BIO intymios higienos priemones, kurias nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Jau daug metų laikausi požiūrio, kad intymios higienos reikalai turi būti vertinami ypač dėmesingai. Manau, kad lengvabūdiškas intymios higienos priemonių naudojimas yra tarsi žaidimas su degtukais. Prikvėpinti paketai ir įklotai, sintetinio pluošto tamponai, intymios higienos prausikliai su aršiais konservantais – tai tiesiausias kelias į natūralios mikrofloros pažeidimus, sudirgimus ir uždegimines ligas. Tai patvirtina ir ginekologai, tačiau vartotojai gali būti lengvai suklaidinti, nes dažnai net ta nepatikima priemonė turi „ginekologų patvirtinta“ ar panašų užrašą… Tad visai verta bent minimaliai išmanyti priemonių sudedamąsias dalis arba ramiai rinktis natūralias, ekologiškumo sertifikatą turinčias priemones.

SO BIO intymios higienos priemonės yra būtent tokios – natūralios ir turinčios ekologiškumo sertifikatą. Štai SO’BIO ETIC intymios higienos prausimosi želė (200 ml) yra hipoalerginė, bekvapė, lengvai putojanti, sudėtyje turinti minimalų kiekį ingredientų. Želėje esantis damaskinių rožių vanduo, malvų ekstraktas ir alavijų lapių sulčių milteliai yra ekologiški. Šie ingredientai yra ypač švelnūs, padedantys išvengti odos sudirgimų. Sertifikuota ECOCERT COSMOS ORGANIC, COSMEBIO. Sudėtyje nėra alkoholio, muilo, dažiklių, sintetinių kvapiklių, parabenų, sulfatų. Kitaip sakant, sudėtyje nėra sausinančių, dirginančių ir ilgalaikėje perspektyvoje sveikatai žalą darančių ingredientų. 97 % natūralių ingredientų, 15 % ingredientų iš ekologinių ūkių. Priemonės formulė yra biologiškai suyranti, taigi draugiška aplinkai.

Antroji priemonė – SO’BIO ETIC intymios higienos prausimosi putos (150 ml) – analogiška pirmajai, tačiau ne želės, o putų konsistencijos. Man asmeniškai intymios higienos putos patinka labiau nei želės konsistencijos priemonė. Šių hipoalerginių putų sudėtis taip pat minimalistinė, atsikartoja du ekologiški ingredientai – malvų ekstraktas ir alavijų lapų sulčių milteliai. Kaip ir intymios higienos želė, šios putos yra sertifikuotos ECOCERT COSMOS ORGANIC, COSMEBIO, o sudėtyje nėra tų pačių nenaudingų medžiagų. 99% natūralių ingredientų, 10 % ingredientų iš ekologinių ūkių. 1 % pelno, gaunamo parduodant šį produktą, yra skiriamas planetos gerovei – fondui „1% for the planet“.

Tiek SO BIO intymios higienos želę, tiek putas kartais naudoju ne tik intymios higienos priežiūrai, bet ir veidui prausti. Žinau, kad tokiu pasirinkimu negalima piktnaudžiauti, t. y. naudoti intymios higienos prausiklių veidui prižiūrėti ilgą laiką dėl rūgštinio priemonės pH. Tačiau esu visiškai rami, jeigu baigiasi veido prausiklis, nes laikinai jį pakeičiu kokybiška ir saugios sudėties priemone, kuri yra ypač švelni odai.

Daugiau prancūziškos, sertifikuotos SO BIO kosmetikos gali rasti čia.

Parašykite komentarą