Scentent both1 2000 1

SCENTENT: aromaterapinės priemonės jaukumui ir lėtesniam gyvenimo tempui

Jau kelis mėnesius lėkiau, negalėdama arba nenorėdama sustoti. Dviejų savaičių trukmės kelionė, tuomet nemalonūs pokyčiai asmeniniame gyvenime ir gyvenamosios vietos keitimas, viena kitą keičiančios veiklos, dar viena kelionė, o grįžus iš jos – bandymas grįžti į vėžes ir 30-tas gimtadienis… Baigiantis spaliui, pagaliau prisiverčiau prisėsti uodegą ir skirti laiko buičiai, jaukumui kurti. Norisi sulėtėti ir susivokti: ko noriu iš gyvenimo toliau?

Būtent šiai progai, tam gražiam sulėtėjimui ir tvarkos bei jaukumo buityje atkūrimui, taupiau natūralias aromaterapines priemones SCENTENT. Norėjau jomis deramai pasimėgauti ir skirti savo dėmesį. Ne prabėgomis, o neskubėdama pauostyti, pasigrožėti.

Šių, natūralių SCENTENT aromaterapinių priemonių kūrėjas Eglę ir Kamilę prieš gerą mėnesį kalbinau savo tinklaraščiui. Jeigu dar neskaitei, kviečiu užsukti į interviu. SCENTENT kūrėjoms svarbu ne tik kokybė, natūralumas, bet ir tvarumas. Perkant aromaterapines priemones, galima rinktis ir be pakuotės, taip sutaupant pinigų ir gamtos išteklių.

Na, o į mano namus atkeliavo ir dėmesio laukė trys SCENTENT priemonės, kurios jau džiugina savo jaukiais ir šiek tiek paslaptingais aromatais:

  1. Namų kvapas CALM HOME;
  2. Darbastalio kvapas COSY AT WORK;
  3. Aromaterapinė žvakė LAVENDER & PEPPERMINT.

Namų erdvėje, ant rašomojo stalo pastačiau namų kvapą CALM HOME. Iš tiesų labai jauku, kad namų kvapo pavadinimas yra tarsi programa, padedanti įnešti norimos nuotaikos/būsenos gūsį. Šią pozityvią programą įgyvendinti padeda namų kvapui sukurti naudojami eteriniai aliejai. Kaip žinome, kiekvienam eteriniam aliejui būdingas unikalus poveikis. Vieni ramina, kiti tonizuoja, treti pakelia nuotaiką.

Nesunku suprasti, kad CALM HOME natose slypi raminamasis, atpalaiduojamasis natūralių kvapų poveikis. Kvapų difuzoriaus sudėtyje esantys eteriniai aliejai padeda nurimti, atsipalaiduoti, suvaldyti pykčio, baimės, nesaugumo jausmus, pakelia nuotaiką, padeda įveikti emocinį skausmą. Pagrindinės kvapo natos yra vetiverijos, kamparinis cinamonas, palmarozos, citrinos. Aromatui būdingas gaivumas su subtiliomis medžio, žolių bei gėlių užuominomis. Nuo savęs tikrai pridėčiau, kad kvapas kiek paslaptingas… Tai ypač atsiskleidė tuomet, kai jį fotografavau miško gūdumoj. Šio kvapo natos labai derėjo su drėgnu miško žalumos aromatu!

Beje, jeigu norisi kiek kitokios energijos gūsio, galima rinktis ir HAPPY HOME, RELAXING HOME, HARMONIOUS HOME ar COSY HOME aromatus. Visi SCENTENT namų kvapų difuzoriai pagaminti iš naujos kartos ekologiškos difuzorių bazės ir 100 % grynų eterinių aliejų. Be sintetinių priedų ir alkoholio.

Namų kvapą gavau be originalios pakuotės, tačiau dailiai įvynotą į popierių ir užklijuotą SCENTENT lipduku su logotipu. Atrodo išties estetiškai ir netgi sunku tvirtinti, jog produktas yra be pakuotės!

Scentent calm2 2000


Antrasis dalykėlis – darbastalio kvapas COSY AT WORK – kaip ir priklauso, atsidūrė biure, ant darbo stalo. Galėjau rinktis ir kitokius variantus: NO STRESS AT WORK arba HAPPY AT WORK, tačiau nusprendžiau, kad jaukumas siejasi su atsipalaidavimu. O kas gi nenorėtų darbe jaustis jaukiai ir būti atsipalaidavęs? :)

Pauosčiusi šį aromatą, iš karto pajutau citrusų kvapą. Pažiūrėjus į pagrindines natas (elemi, japoniai laureniai, pelargonijos), supratau, kad taip dvelkia elemi. Elemi eterinis aliejus yra kiek neįprastas, nes kvepia citrusais, nors yra išgaunamas iš sakų. Gaiviam citrusų aromatui taip pat talkina gėlių natos, balzaminiai tonai ir švelniai pipirinės natos. Šio darbastalio kvapo tikslas – harmonizuoti jausmus, raminti nervų sistemą, šalinti nuovargį, atpalaiduoti, pakelti nuotaiką.

Kaip ir namų kvapai, darbastalio kvapų difuzoriai pagaminti iš naujos kartos ekologiškos difuzorių bazės ir 100 % grynų eterinių aliejų. Be sintetinių priedų ir alkoholio. SCENTENT kvapų difuzoriai gaminami specialiai darbinei aplinkai, todėl parinktos specialios eterinių aliejų kompozicijos, kurios stimuliuoja vidinę energiją, o kvapas skleidžiasi labai subtiliai ir švelniai iki 90 dienų.

Scentent1 2000

Scentent cosy1 2000


Dabar galime vėl sugrįžti į namų erdvę, kurią papuošiau aromaterapine sojų vaško žvake LAVENDER & PEPPERMINT. Rinkausi su levandų natomis, nes jas ypač mėgstu, na, o pipirmėčių kvapas – taip pat geras bičiulis! Reikia pripažinti, kad šioje natų kovoje nugali pipirmėtės – mano uoslė tvirtina, kad pirpirmėčių kvapas išreikštas stipriau. Šios aromaterapinės žvakės funkcija – praskaidrinti nuotaiką ir mintis, padėti sumažinti nuovargį, atsipalaiduoti.

Rankų darbo, 100% natūrali sojų vaško žvakė, papildyta eterinių aliejų mišiniu. Gamyboje naudojamas sertifikuotas aukščiausios kokybės augalinis vaškas bei gryni eteriniai aliejai. Unikalus, natūralaus medžio žvakės dagtis degdama nežymiai spragsi, primindama degančio židinio skleidžiamą garsą. Tai tiesiog tobulas hygge atributas! (Hygge yra danų ir norvegų žodis, nusakantis jaukumo ir patogumo šventišką nuotaiką, pripildytą gerovės ir pilnatvės pojūčio).

SCENTENT žvakių gamyboje nenaudojami jokie sintetiniai priedai, todėl jos kvepia švelniai ir subtiliai. Natūrali sojų vaško žvakė dega net iki 50 val. Degimo metu sojų vaškas įkaista mažiau negu parafinas, todėl dega ilgiau. Be to, sojų vaškas yra natūralios, augalinės kilmės medžiaga, o parafinas – naftos produktas.

Scentent candle2 2000
Elegantiškos SCENTENT pakuotės tvarumo sumetimais pagamintos iš popieriaus, tad yra pilnai perdirbamos.

Scentent candle1 2000

Šioje nuotraukoje matosi neįprasta, medinė dagtis, kuri degdama sukuria papildomą jaukumą spragsėdama.

Pabaigai norėčiau pridurti, kad SCENTENT natūralios aromaterapinės priemonės pasižymi draugiškomis kainomis, palyginus su analogiškais kitų gamintojų produktais. Ir, žinoma, priemonės yra kokybiškos, natūralios, estetiškos, paisoma tvarumo, nenaudojamas plastikas (vietoj jo pasitelkiamas stiklas, mediena, popierius). Puikiai tinka tiek palepinti save, tiek įteikti kaip dovaną. Rekomenduoju!

Parašykite komentarą