Sante lupu dazai 2 2000

SANTE lūpų lakas – meilė iš pirmo potėpio!

Vos prieš keletą mėnesių rašiau, kad lūpų dažai, blizgesiai ir lakai – ne mano stichija. Buvau ištikima lūpų balzamų gerbėja, tik retkarčiais suteikianti lūpoms ryškumo. Šiandien situacija jau tokia, kad lūpas vis dažniau blizginu ar dažau pigmentuotomis priemonėmis, o ne bespalviais lūpų balzamais.

Vienas iš naujųjų lūpų draugužių – SANTE LIP LACQUER lūpų lakas (Style Me Nude 01), kurį radau naujausiame BIOTEKA dovanų siuntinuke. Šį gražuolį išbandžiau iš karto, kai tik atidariau gautą staigmenų dėžutę. Jis man iš karto patiko dėl:

Spalvos. Kaip sufleruoja pavadinimas, spalva yra nude: švelniai ir šviesiai rusva (nuotraukose spalva atrodo kiek rausvesnė). Ant lūpų ji atrodo subtiliai, tačiau gyvai. Kalbant grubokai, turbūt gerai žinomi nude atspalviai, kuriais padažius lūpas, veidas atrodo tarsi negyvėlio iš Helovino vakarėlio. Tai šis SANTE lūpų lako nude atspalvis – visiškai ne toks. Beje, tokia švelni spalva neįpareigoja lūpas dažytis perdėtai preciziškai ir būtinai prieš veidrodį – galima dažytis vadovaujantis pojūčiu, kaip ir naudojant lūpų balzamus (man tai svarbu).

Konsistencijos. Šio lūpų lako konsistencija primena tiršto lūpų blizgesio. Ji iš dalies įsigeria į lūpas, iš dalies lieka jų paviršiuje, tad ant lūpų juntamas minkštumas. Atrodo, lyg lūpos padažytos lūpų balzamu, maitinamos ir drėkinamos. Pažiūrėjus į sudėtį nesunku suprasti, kad drėkinimo ir maitinimo funkciją atlieka ricinų, sviestmedžių, migdolų ir saulėgrąžų aliejai, augaliniai vaškai ir ekstraktai.  Tiesa, pati spalva ant lūpų laikosi trumpiau nei minkštumo pojūtis – galbūt dėl formulės, o gal ir dėl atspalvio (kiek atkreipiau dėmesį, ryškesnių atspalvių lūpų priemonės išsilaiko gerokai ilgiau). Dar norėčiau akcentuoti, kad šis lūpų lakas dėka tirštumo neiškeliauja už lūpų kontūro.

Skonio. Gal skamba kiek keistai, tačiau lūpų priemonės skonis man tikrai svarbu. Jis turi būti arba visiškai beskonis arba neerzinantis. Kai kuriose lūpų priemonėse jaučiasi specifinis aliejų ar kitų ingredientų skonis, prie kurio reikia priprasti arba… prisijaukinti apskritai nepavyksta. Šis SANTE lūpų lakas skonio testą išlaikė be pastangų.

Teptuko. Šio lūpų lako teptukas bent man neįprastas – aplikatoriaus viduryje yra duobutė, kuri padeda tolygiai paskirstyti priemonę ant lūpų, jos nepadauginti.


Na, o ką apie SANTE lūpų laką kalba pats gamintojas? Jis tvirtina, kad intensyviai pigmentuota spalva ir spindinti formulė suteikia lūpoms putlumo (pritariu, bet bent jau pojūtis toks tikrai yra!). Aukštos kokybės drėkinamoji tekstūra su vitaminu E ir ekologišku sviestmedžių aliejumi suteikia kerinčio blizgesio efektą (lūpos tikrai puikiai sudrėkinamos ir įgauna blizgumo). Saldžia vanile kvepiantis lakas drėkina jautrią lūpų odą (vanilės aromato nepastebėjau ir tuo džiaugiuosi, nes dažniausiai jis man per saldus ir ne ypač patrauklus). Dermatologų patikrintas dėl sąlyčio su oda (jėga!).Apie prekės ženklą SANTE

Tai yra natūralios kosmetikos atstovas iš Vokietijos, turintis beveik 40 metų kosmetikos gaminimo patirtį. SANTE svarbu aukšta kokybė, paprastumas ir tvarumas. Kosmetikos gamyboje pasitelkiami natūralūs ingredientai iš ekologinių ūkių ir nenaudojami parafinai, parabenai, silikonai, mineraliniai aliejai, mikroplastikai, vengiama sintetinių konservantų, kvapiklių ir dažiklių. SANTE gaminiai sertifikuoti BDIH ir NATRUE, didžioji asortimento dalis yra veganiškos sudėties. Šiam prekės ženklui svarbu prisiimti atsakomybę už mūsų planetą, todėl ne tik kruopščiai atrenkami ingredientai, bet ir propaguojami aplinkai draugiški gamybos procesai, gaminamos aplinkai draugiškos pakuotės. Taip pat SANTE remia socialinius projektus, palaikančius sąžiningą prekybą, šias vertybes diegia ir savo įmonėje.

Viena netikėta idėja. Prisijunk!

  1. Tekstų rašytojas naujas mano favoritas. Tekstai lengvai skaitomi ir įdomūs. Neseniai radau jūsų svetainę, tad primas įspūdis geras.

Parašykite komentarą