Roobar ddiele

„Roo’bar“ batonėliai: gardūs, egzotiški, ekologiški, žaliavalgiški!

Produktas: Roo’bar 100% ekologiški žaliavalgiški veganiški beglitimiai batonėliai (30 g), pagaminta Bulgarijoje.

Kaina, prekybos vieta: 1 vnt. – 1.39 €, Biosala.

Žalios Genties įspūdžiai

Degustavau 4 rūšių Roo’bar batonėlius, tačiau Biosala savo asortimente turi net 8 rūšis (žr. čia)!

Pradėjau nuo batonėlio su maca ir spanguolėmis. Iš karto atkreipiau dėmesį į malonią konsistenciją ir besijaučiančius riešutų gabaliukus – pakramtyti tikrai yra ką, masė standi, netrupa ir nesivelia tarp dantų. Skonis taip pat nustebino pačia teigiamiausia prasme – saldus, su subtilia rūgštumo užuomina.

Po pirmo teigiamo įspūdžio čiupau antrą uoginį batonėlį – su peruvinės dumplūnės uogomis ir apelsinais. O, dangau! Šis skonis mane nuginklavo savo išraiškingu, bet maloniu rūgštumu ir besijaučiančiais peruvinių dumpūnių gabaliukais, kurie, žinoma, taip pat rūgštūs (net rašant šį sakinį kaupiasi seilės). Konsistencija irgi gera – visai kaip pirmojo batonėlio.

Trečiasis ragautas batonėlis – su kanapių baltymais ir chia sėklomis. Konsistencija skiriasi nuo prieš tai ragautų uoginių batonėlių – sausesnis, trapesnis. Skonis taip pat skiriasi – šis batonėlis nesaldus, netgi truputį kartokas, kramtant jaučiasi chia sėklų trakšėjimas. Lyginant su ankstesniais dviem batonėliais, šis nublanko.

Paskutinysis ragautas batonėlis – su egzotiškuoju baobabu ir imbieru. Skonis labai švelnus (kartu degustavęs žaliagentis skonį įvardijo kaip prėską). Visgi, man asmeniškai, sulig kiekvienu kąsneliu skonis ėmė atrodyti vis išraiškingesnis – norėjosi kuo ilgiau kramtyti ir pagauti kuo daugiau skonio natų. Konsistencija, lyginant su kitais trim batonėliais, kremiškiausia-minkščiausia.

Verdiktas

Iš keturių ragautų batonėlių vienareikšmiu lyderiu tapo batonėlis su peruvinės dumplūnės uogomis ir apelsinais.Iš 10 galimų balų skiriu jam… 11!
Mažiausiai mane sužavėjo batonėlis su kanapių baltymais ir chia sėklomis, o kartu degustavusį žaliagentį – paskutinysis batonėlis su baobabu ir imbieru.

Šiaip ar taip, skonis – individualus dalykas, tad reikia ragauti patiems ir atsirinkti, kokių natų norisi: saldumo, rūgštumo, kartumo, neutralumo…  Na, o ragauti verta dėl natūralios ekologiškos sudėties, maistingų ir koncentruotų žaliavalgiškų ingredientų, skaidulų. Jokio pridėtinio cukraus! Trumpai tariant, Roo’bar – verti dėmesio supermaisto kategorijos užkandukai.

Sudedamosios dalys, maistinė ir energinė vertė:

Roo’bar batonėlis su maca ir spanguolėmis: datulės*, spanguolės** (spanguolės**, obuolių sulčių koncentratas**, saulėgrąžų aliejus**) (20%), migdolai*, maca milteliai (3%). (* – žaliava iš ekologinės žemdirbystės.)

Energinė ir maistinė vertė 100 g:

Energinė vertė 362 kcal
Baltymai 6.1 g
Angliavandeniai 58 g (iš kurių cukrų – 51 g)
Riebalai 9.9 g (iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių – 0.8 g)
Skaidulinės medžiagos 8.3 g
Druska 0 g

Roo’bar batonėlis su peruvinės dumplūnės uogomis ir apelsinais: datulės*, peruvinės dumplūnės uogos* (15%), migdolai*, imbieras*, apelsinų aliejus (0.05%). (* – žaliava iš ekologinės žemdirbystės.)

Energinė ir maistinė vertė 100 g:

Energinė vertė 326 kcal
Baltymai 5.6 g
Angliavandeniai 53 g (iš kurių cukrų – 51 g)
Riebalai 7.9 g (iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių – 0.7 g)
Skaidulinės medžiagos 10 g
Druska 0 g

Roo’bar batonėlis su kanapių baltymais ir chia sėklomis: datulės*, migdolai*, kanapių baltymai* (18%), chia sėklos* (5%). (* – žaliava iš ekologinės žemdirbystės.)

Energinė ir maistinė vertė 100 g:

Energinė vertė 385 kcal
Baltymai 17 g
Angliavandeniai 39 g (iš kurių cukrų – 36 g)
Riebalai 15 g (iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių – 2.8 g)
Skaidulinės medžiagos 13 g
Druska 0.05 g

Roo’bar batonėlis su baobabu ir imbieru: datulės*, anakardžių riešutai*, baobabas* (6%), imbieras (0.5%). (* – žaliava iš ekologinės žemdirbystės.)

Energinė ir maistinė vertė 100 g:

Energinė vertė 401 kcal
Baltymai 8.4 g
Angliavandeniai 49 g (iš kurių cukrų – 37 g)
Riebalai 18 g (iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių – 3.2 g)
Skaidulinės medžiagos 6 g
Druska 0.02 g

Roobar ddiele

Roobar . zalia gentis

Roobar su baobabu ir imbieru. zalia gentis
„Roo’bar“ batonėlis su baobabu ir imbieru

Parašykite komentarą