Rejuvenating serum 2000

REJUVENATING FRANKINCENCE EYE & LIP SERUM: pirmųjų raukšlelių sulaukus (1 dalis)

#reklama #nemokamaigautapriemonė #tikriįspūdžiai

Nė nepastebėjau, kaip per gyvenimą atžygiavau iki esamo taško. Koks tas esamas taškas? O taigi už mėnesio man sueis 30. Mažai ar daug? Tai, turbūt, priklauso nuo požiūrio kampo. Aš pati sakyčiau, kad ir daug, ir mažai. Lyg ir gaila, kad į praeitį paleidžiu ankstyvosios jaunystės dienas, tačiau džiugu, kad pasiekiau brandesnę jaunystę, kuri turi savų privalumų.  Šiek tiek šokiruoja, kai šypsantis prieš veidrodį su manim sveikinasi grupelė smulkių raukšlelių akių kampučiuose, tačiau kaip malonu, kai charakteryje aštriausios briaunos tampa švelnesnės. Net ir įvykus nesėkmei kurioje nors gyvenimo srityje, nebespalvinu juoda spalva visko iš eilės, o susidūrusi su nepatinkančia situacija, vis dažniau gebu pažvelgti lanksčiau, o ne putotis, manydama, kad pasaulis privalo suktis taip, kaip man atrodo teisinga ir paranku.

Na, bet šis tekstas ne apie charakterį, o apie pirmąsias raukšleles, šelmiškai išdygstančias ant veido vos man nusišypsojus. Sakytum, tai tik mimikos raukšlelės, bet ne – vos prieš dvejus metus jų buvo per pusę mažiau. Buvo tik išoriniuose akių vokų kampučiuose, aukštyn link antakių linijos. Na, o dabar – jau driekiasi ir žemyn, link skruostų :) Minėjau, kad tai šiek tiek šokiruoja, tačiau išties neigimo stadija jau praėjo. Dabar atėjo pripažinimo ir susidraugavimo etapas. Ėmiau aktyviau domėtis odos priežiūros priemonėmis, pasižyminčiomis antioksidacinėmis ir senėjimo procesus stabdančiomis ar bent sulėtinančiomis savybėmis.

Taip atradau ir REJUVENATING FRANKINCENCE EYE & LIP SERUM serumą (10 ml), skirtą  sumažinti smulkias linijas ir raukšles aplink lūpas ir akis. Šią priemonę, sukurtą kompanijos NEAL’S YARD REMEDIES nemokamai išbandyti atsiuntė e. parduotuvė newcrush.com. [Beje, siekdama pamažu artėti prie low waste / zero waste gyvenimo būdo, sąmoningai rinkausi priemonę, kurios dalį pakuotės sudaro stiklas: mėlyno stiklo buteliukas + plastikinis dozatorius ir kamštelis.]

Mažulytėje simpatiškoje pakuotėje esantis serumas tinka visiems odos tipams. Jis yra baltos spalvos, vidutinio tirštumo, gerai įsižiūrėjus – šiek tiek tąsus, tačiau neklampus. Patogus dozatorius padeda išspausti nedidelį priemonės kiekį, kurio optimaliai užtenka patepti akių ir, jeigu yra poreikis, lūpų sritį. Priemonė švelniai ir maloniai kvepia. Patepusi odą šia priemone, ją neskubėdama įtapšnoju. Tikiu, kad siekiant gero rezultato, odai reikia ne tik jauninamosiomis savybėmis pasižyminčių priemonių, bet ir odos stimuliavimo/masažo.

REJUVENATING FRANKINCENCE EYE & LIP SERUM kasdieniam naudojimui skirtas serumas yra intensyvaus poveikio dėka sudėtyje esančios puokštės įvairiausių veikliųjų aliejų ir kitų medžiagų. Peržvelgus sudedamųjų dalių sąrašą randu net 9 rūšių aliejų: baobabų, ricinų, vaistinių agurklių, nakvišų, erškėtuogių, bosvelijų (frankincenso), mandarinų žievelių, bergamočių žievelių, saulėgrąžų. Taip pat akis užkliūva už antioksidacinėmis savybėmis pasižyminčių ciberžolių šaknų ekstrakto,  maistingosiomis medžiagomis turtingų jūros dumblių, tripeptidų bei alavijų lapų sulčių miltelių. 49 % sudedamųjų dalių yra ekologiškos. Sudėtyje nėra parabenų, silikonų, sintetinių kvapiklių ir dažiklių, mineralinių aliejų.


Apie prekės ženklą NEAL’S YARD REMEDIES

Ši kompanija savo gyvavimą pradėjo 1981 m. Tai moderni vaistinė, kurianti natūralius, ekologiškus produktus sveikatai bei grožiui. Pradžia buvo visai kukli, įmonė buvo nedidukė, tačiau bėgant laikui, vadovaujantis holistiniais įsitikinimais ir dedant pastangas,  NEAL’S YARD REMEDIES tapo viena iš pasaulyje lyderiaujančių prekės ženklų, skinančių daugybę apdovanojimų. Produktų gamyboje kompanija naudoja didžiausią įmanomas ekologiškų ingredientų kiekį. Taip užtikrinamas maksimalus efektyvumas ir minimali žala aplinkai.

Parašykite komentarą