Probiotic 1az

PROBIOTIC – ekologiškos valymo ir skalbimo priemonės perdirbtose pakuotėse

Keletą mėnesių leidau sau pagyventi be kosmetikos ar kitų produktų apžvalgų. Tokia pauzė leido sugrįžti arčiau minimalizmo ir tvarumo. Tuo pačiu supratau, kad ir toliau rašysiu apžvalgas, tačiau stengsiuosi kuo sąmoningiau priimti arba atmesti gaunamus pasiūlymus.

Šį kartą priėmiau pasiūlymą iš PROBIOTIC – išbandyti ir apžvelgti ekologiškas, efektyvias, ekonomiškas skalbimo ir valymo priemones. Pirmiausia susipažinau su PROBIOTIC vertybėmis ir gamybos principais, kurie man pasirodė priimtini:

 1. Kaip ir priklausytų skalbimo bei valymo priemonėms, žadamas efektyvumas (be jo neverta ir prasidėti – juk renkantis natūralias ir ekologiškas priemones, nesinori prarasti funkcionalumo!).
 2. Šios priemonės yra ekologiškos: pagamintos iš aukštos kokybės natūralių žaliavų, yra sertifikuotos ECOCERT ir V-LABEL organizacijų. Sudėtyje nėra konservantų, dažiklių bei kvapiklių.
 3. PROBIOTIC priemonių pakuotės pagamintos iš 100 % perdirbto plastiko. Atsižvelgiant į priemonių paskirtį, plastiko pakuotės yra sunkiai išvengiamos, todėl džiugu, kad čia pasitelkiamas plastikas yra visu 100 % perdirbtas.
 4. Šios valymo ir skalbimo priemonės yra koncentruotos – tai yra ir ekonomiška, ir vėlgi žingsnis link tvarumo.
 5. Priemonės pagamintos su probiotikais, kurie sukuria žmogui palankią mikrobiologinę apsaugą. Taip pat pritaikytos turintiems jautrią odą (yra patvirtintos dermatologų ir alergologų). Iš savo patirties žinau, ką reiškia, kai skalbimo priemonė sukelia alergiją, kurią kartais netgi sunku atsekti ir susieti su potencialiu dirgikliu. Prieš keletą metų, norėdama pataupyti, nusipirkau pigų ir skaniai kvepiantį skalbinių minkštiklį. Jį benaudojant ant rankų ir kojų vis iškildavo rausvi bėrimai. Odos plotai tiesiog sutindavo, niežtėdavo, o po maždaug pusvalandžio pradingdavo (žinoma, tik iki kito karto). Alergija pasireikšdavo ryte ar vidury dienos, tad iš pradžių nekilo mintis to sieti su skalbimo priemonėmis. Visgi galiausiai peržvelgus galimus pakeitimus kasdienybėje, nusprendžiau atsisakyti skalbinių minkštiklio, kurį pirkau nepaisydama natūralumo ir neutralumo. Eureka – alergija dingo! Labai panaši situacija pasikartojo ir dar kartą, kai skalbinius ir patalynę teko skalbti ne man pačiai. Šį kartą kaltininkus susekiau jau lengviau ir supratau, kad renkantis skalbimo priemones būtinai reikia budrumo.
 6. PROBIOTIC valymo ir skalbimo priemonių galima įsigyti didžiuosiuose prekybos centruose: MAXIMA, IKI, RIMI ir kt. Tai reiškia, kad norint įsigyti šių priemonių, nereikia vykti į specializuotą parduotuvę. Tai tapo ypač svarbu, kai apsigyvenau mažame Lietuvos mieste. Dar vienas momentas – prekybos centrai mėgsta suteikti akcijas skalbimo ir valymo priemonėms, tad galima dar ir sutaupyti pinigų (labai smagu, kai ekologiškos ir tvarios priemonės lengvai pasiekiamos tiek fiziškai, tiek finansiškai kuo platesnei visuomenės daliai).

Taigi į mano namus atvyko dovana – PROBIOTIC PURE linijos skalbimo ir valymo priemonės:

 1. Koncentruotas skalbimo skystis su probiotikais (1500 ml / 50 skalbimų);
 2. Koncentruotas skalbinių minkštiklis su probiotikais (1500 ml / 50 skalbimų);
 3. Įvairių paviršių valiklis su probiotikais (500 ml);
 4. Vonios kambario valiklis su probiotikais (500 ml);
 5. Koncentruotas grindų valiklis su probiotikais (900 ml / 40 plovimų);
 6. Indų ploviklis su probiotikais (500 ml).

PROBIOTIC PURE linijos skalbimo skystis ir skalbinių minkštiklis yra neparfumuoti – juntamas minimalus aromatas, būdingas bekvapėms priemonėms, kurio išskalbtuose audiniuose visiškai nesijaučia. Kai buvau vaikas, man norėjosi, kad audiniuose kuo labiau jaustųsi skalbimo miltelių aromatas, nes jis siejosi su švara. Visgi su amžiumi ėmiau geriau suprasti, kad švaros (ir sveikatos) aromatas yra neutralus, o ne stipriai parfumuotas. Net jeigu nepasireiškia alergija odos bėrimais, aršios cheminės skalbimo priemonės dirgina kvėpavimo takus. Dar viena įdomi detalė, kurią radau pradėjusi domėtis alerginėmis reakcijomis nuo skalbimo priemonių – tam, kad iš audinių išsiskalbtų aršių skalbiklių dalelės, juos gali prireikti perskalbti net iki 20 kartų! Taigi verčiau nežaisti loterijos ir rinktis ekologiškas, neutralias, tačiau efektyvias skalbimo priemones, kaip kad PROBIOTIC. Na, o jeigu norisi jausti aromatą skalbiniuose – kartu su neutraliu minkštikliu į kalbyklę galima įlašinti, pavyzdžiui, natūralaus levandų eterinio aliejaus.

Probiotic skalbimo priemones1z


PROBIOTIC PURE linijos įvairių paviršių valiklis bei valiklis vonios kambariui taip pat neparfumuoti, tad išvalius, pavyzdžiui, vonios kambarį, į jį įėjus, netvoksteli stiprus kvapas (tiesą pasakius, nesijaučia jokio kvapo). Įvairių paviršių valiklis pagamintas iš aukštos kokybės natūralios kilmės žaliavų ir probiotinių bakterijų, sukurtas baldų priežiūrai ir apsaugai, tinka alyvuotiems, lakuotiems paviršiams, odiniams baldams. Išbandant šias priemones, įdomiausia buvo, ar lengvai įveikiamos kalkės, esančios dušo kabinos stiklo. Specialiai valiau tik dalį stiklo ir palaukiau, kol nudžius, kad matyčiau kontrastą. Galiu patvirtinti, kad kalkes vonios kambario valiklis pašalina be didelio vargo. Taip pat lengvai nuvalo kaitlentės dėmes, likusias po maisto gaminimo, kriaukles ir kitus paviršius.

Probiotic valymo priemones1z


PROBIOTIC PURE linijos grindų ploviklis, skirtas 40 plovimų, tačiau aš jo pilu net mažiau nei nurodyta, tad užteks dar ilgesniam naudojimui. Norėdama suteikti patalpoms malonų aromatą, plaudama grindis, kartu su plovikliu įlašinu arbatmedžių, pušų ar citrusinių vaisių eterinio aliejaus. Beje, tai didelis pliusas bekvapei skalbimo priemonei – kaskart galiu improvizuoti, įlašindama vis kito eterinio aliejaus arba palikti aromatą visiškai neutralų.

Probiotic grindu ploviklis1z


Galiausiai pakalbėkim apie PROBIOTIC PURE indų ploviklį, kuris akimirksniu tampa geriausiu draugu. Koncentruoto ploviklio lengvai užterštiems indams pakanka 2 ml (½ arbatinio šaukštelio) 5 l vandens, o stipriai užterštiems indams – 4 ml (1 arbatinio šaukštelio) 5 l vandens. Iš tikrųjų vieno paspaudimo ploviklio ant kempinėlės pakanka puspilnei kriauklei indų išplauti. Priemonė puikiai putoja ir efektyviai nuplauna riebalus. Taip pat nedirgina ir nesausina rankų odos.

Probiotic indu ploviklis1z


Mano įspūdžiai apie PROBIOTIC PURE linijos skalbimo ir valymo priemones lieka pozityvūs ir galiu drąsiai rekomenduoti šias priemones išbandyti patiems!

Viena netikėta idėja. Prisijunk!

 1. Tikrai patiko šios priemonės. Beveik visi šeimoje esame alergiški, tad nori nenori turi rinktis kuo natūralesnius produktus, stengtis palaikyti maksimalią švarą. Plius porą kartų per metus kviečiame išvalyti kilimo svetainėje.

Parašykite komentarą