Palmers zalia gentis

Plaukų priežiūra su PALMER’S priemonėmis

Paatvirausiu – pastaruoju metu norisi mažiau eksperimentuoti su kosmetika. Norisi tiesiog išsigryninti ir ties tais grynuoliais apsistoti, o ne šuoliuoti toliau iki begalybės, vis sukiojant dar nematytus buteliukus butelaičius ir uostant gausybę kvapų. Dabar mano misija – atrasti poreikius atitinkančias esmines plaukų priežiūros priemones – šampūną ir kondicionierių. Idealiu atveju norėtųsi turėti du komplektus favoritų, kad plaukams pripratus prie priemonių, būtų kuo pakeisti, o paskui ir vėl sugrįžti prie pirmojo komplektėlio.

Taigi, ieškodama grynuolių, pabandysiu susidraugauti su PALMER’S plaukų priežiūros priemonėmis:

(1) PALMER’S MANUKA FLOWER HONEY STRENGTHENING plaukų šampūnas (350 ml) – 8.99 €

(2) PALMER’S MANUKA FLOWER HONEY NOURISHING plaukų kondicionierius (350 ml) – 8.99 €Žvalgydamasi į plaukų šampūnus, visada renkuosi pasižyminčius drėkinamosiomis savybėmis, nes nuo kitokio tipo šampūnų pradeda varginti pleiskanos. Taip pat pirmenybę teikiu šampūnams, kurių sudėtyje nėra agresyvių putojimą suteikiančių medžiagų – Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate (SLS/SLES) ir pagrindinių aršių konservantų – įvairių parabenų.

Šiuos, pagrindinius reikalavimus atitiko ir PALMER’S MANUKA FLOWER HONEY STRENGTHENING plaukų šampūnas. Teigiamai nuteikė ir pavadinime minimas kvapiojo sėklučio (manukos) krūmo žiedų medus, mat pastaruoju metu domiuosi bitėmis, jų elgesiu ir pagarbos vertais kūriniais (medumi, vašku, pikiu). Na, bet grįžkime prie šampūno. Etiketėje žadama, kad jis tinka visų tipų plaukams prižiūrėti, juos švelniai trenka, atkuria, saugo spalvą, suteikia žvilgesnio, ir, man svarbiausia, drėkina. Taip pat šampūnas valo galvos odą. Raktinis šampūno ingredientas – jau minėtas manukos žiedų medus iš Naujosios Zelandijos. Jis suteikia man plaukų ir galvos odos drėkinimą, gerina plaukų būklę, saugo plaukus ir galvos odą, stiprina folikulus, aprūpina maitinamosios medžiagomis, riebiosiomis rūgštimis ir vitaminais. Šampūno sudėtyje taip pat yra Indijoje vertinamo ir plačiai naudojamo amlos aliejaus, kakavos ir taukmedžių sviestų.

Iš savo patyrimo galiu pridėti, kad šiam šampūnui būdingas labai savitas, tačiau malonus salsvas kvapas. Priemonės konsistencija kiek skystesnė nei daugelio šampūnų, o putojimas kiek kuklesnis. Kaip žinome, dažnas šampūnas be sulfatų putoja kiek silpniau, tačiau plaukų trinkimo kokybei įtakos tai neturi. Gausus putojimas reikalingas daugiau mūsų psichologijai patenkinti – kai šampūnas gausiai putoja, tarsi geriau jaučiame, jog plaukai trenkami. Turiu pripažinti, kad man putojimo momentas taip pat svarbus, todėl šį šampūną kol kas naudoju kiek gausiau nei putojančius skalsiai. Labiausiai džiugina tai, kad plaunant plaukus iš vakaro ir paliekant juos išdžiūti natūraliai, ryte šukuojami plaukai gan klusniai sugula. Kitaip tariant, kai plaukus išsitrenku šiuo šampūnu, kitą dieną vaikštau mažiau pasišiaušusi nei po trinkimo kitu šampūnu.

Palmers sampunas zalia gentisPALMER’S MANUKA FLOWER HONEY NOURISHING plaukų kondicionierius, kaip ir šampūnas, skirtas visų tipų plaukams prižiūrėti, pasižymi atkuriamuoju bei drėkinamuoju poveikiu. Plaukai aprūpinami maitinamosiomis medžiagomis, tampa žvilgesni, lengviau šukuojami. Į pagalbą vėlgi atskuba veiklioji medžiaga manukos žiedų medus: drėkina, gerina plaukų būklę, apsaugo plaukus ir galvos odą. Kondicionierius ypač tinka sausiems ir pažeistiems plaukams dėl riebiųjų rūgščių, vitaminų ir maitinamųjų medžiagų. Kaip ir šampūne, manukos medui talkina amlos aliejus, kakavos ir taukmedžių sviestai. Kondicionieriumi rekomenduojama ištepti plaukus per visą ilgį ir palikti 3–5 min., o tuomet nuskalauti.

Galiu tik paantrinti tam, kas žadama kondicionieriaus etiketėje. Priemonė iš tiesų drėkina plaukus ir akimirksniu suteikia jiems paslankumo. Aromatas labai primena šampūno, tačiau yra išraiškingesnis, sodresnis. Konsistencija tirštoka, dėl to prieš išspaudžiant reikia suplakti buteliuką. Jei būtų mano valia, priemonė būtų dozuojama pompele. Visgi priemonės poveikis šį nepatogumą kompensuoja – kondicionierius iš karto suminkština plaukus ir tam reikia visai mažyčio priemonės kiekio.

Palmers kondicionierius zalia gentisApibendrindama pirmuosius įspūdžius, abi PALMER’S priemones vertinu teigiamai. Patiko tiek poveikis, tiek faktas, kad sudėtyje nėra sulfatų, parabenų, ftalatų, dažiklių. Taip pat smagu, kad PALMER’S pasisako prieš bandymus su gyvūnais. Taigi, sunaudojusi nemenkas (350 ml) pakuotes ir įvertinusi ilgalaikį poveikį, jau galėsiu nuspręsti, ar šis šampūnas ir kondicionierius taps mano favoritais ;)

Parašykite komentarą