Eco sonya

PINK HIMALAYAN SALT SCRUB veido ir kūno šveitiklis – tonizuojantis užtaisas energingai dienai

#ad

Šią žiemą savo vonioje pasigedau veido šveitiklio – sunaudojusi senąjį, neįsigijau jokio naujo. Apie tai neilgai trukus priminė oda, kurios paviršiuje ėmė rastis negyvų odos ląstelių. Nenušveista oda atrodo mažiau gyvybinga, be to, linkusi šiauštis (ypač dengiant veidą mineraline pudra).

Supratau, kad metas imtis veiksmų – reikia veido šveitiklio! Taigi apsilankiau buvusioje BIOVAISTINĖJE, kuri atsinaujino ir dabar vadinasi NEWCRUSH.com. Čia pastebėjau ECO BY SONYA DRIVER gamintojo šveitiklį veidui, tačiau buvau patikinta, kad labiau verta dėmesio priemonė yra to paties gamintojo veido ir kūno šveitiklis PINK HIMALAYAN SALT SCRUB. Prisipažinsiu, sudvejojau – jeigu šis šveitiklis tinka ne tik veidui, bet ir visam kūnui, ar nebus jis pernelyg abrazyvus? Ir vėlgi buvau patikinta ir įtikinta, jog šis šveitiklis puikiai tiks ir veidui, jis naudojamas netgi esant egzemai ar psoriazei. Paskaičiusi išsamiau, sužinojau, kad priemonė pasitelkiama siekiant spręsti odos problemas, susijusias ir su pakitusia pigmentacija, strijomis bei, žinoma, odos išsausėjimu. Be to, šį šveitiklį rekomenduojama naudoti prieš savaiminio įdegio priemonių tepimą siekiant tolygaus priemonės pasiskirstymo. Kiek neįprasta, tačiau šis veido ir kūno šveitiklis naudojamas ant sausos odos prieš prausimąsi duše.

Netrukus rankose jau laikiau ECO BY SONYA DRIVER PINK HIMALAYAN SALT SCRUB veido ir kūno šveitiklį (250 ml) – priemonę, kurią pamėgau vos atidariusi pakuotę. Sunku apibūdinti, kaip tobulai ji kvepia – net nemačiusi sudėties supratau, kad ingredientų sąraše tikrai yra citrinžolė! Pasirodo, buvau teisi, pagrindinė sudedamoji dalis yra natūrali rožinė Himalajų druska, o iš karto po jos puikuojasi ekologiškas sertifikuotas citrinžolių aliejus. Odos šveitimas šiuo baltai rožinės spalvos šveitikliu tampa tikru SPA ritualu, kuris ne tik atpalaiduoja, bet ir tonizuoja savo aromatu, todėl labiau rekomenduočiau naudoti pirmoje dienos pusėje (tiesa, ir naudojant vakare šalutinių efektų nebūna – užmiegu tikrai lengvai).

Kalbant apie šveitiklio konsistenciją, ji yra labai tiršta, juntami rožinės Himalajų druskos kristalai. Dauguma kristalų yra gan smulkūs, tačiau pasitaiko ir vienas kitas stambesnis. Slidumo šveitikliui suteikia sudėtyje esantys ekologiški sertifikuoti aliejai: makadamijų, kokosų, sviestmedžių. Dar norisi paminėti įdomų pojūtį naudojant šį PINK HIMALAYAN SAL SCRUB veido ir kūno šveitiklį – atrodo, kad jis ant odos „spirga“/kaista. Panašus pojūtis būna naudojant anticeliulitines priemones, kurios suaktyvina kraujotaką audiniuose. Šiuo atveju „spirgėjimą“ skatina citrinžolių, greipfrutų ir pipirmėčių aliejai. Po šveitimo nuplovus odą, „spirgėjimo“ pojūčio nelieka, na, o oda tampa ne tik glotni ir švelni dėka abrazyviųjų dalelių, bet ir tarsi patepta pieneliu dėka makadamijų, kokosų ir sviestmedžių aliejų, taip pat antioksidanto vitamino E. Reguliariai naudojamas šveitiklis padeda išvengti plaukelių įaugimo į odą, atveria užsikimšusias odos poras. Na, o veido oda nebesišiaušia – mineralinė pudra puikiai dengiasi, neišryškindama sausų odos plotų, nes jų po šveitimo nelieka.

Atskirai verta akcentuoti tai, kad šiame šveitiklyje ne atsitiktinai naudojama rožinė Himalajų druska. Ji laikoma švariausia ir naudingiausia žemėje, yra visiškai natūrali, švari, chemiškai neapdorota ir dėl to išsaugojusi net 84 skirtingus mineralus ir mikroelementus. Šios rūšies druska naudojama ne tik grožio procedūroms, bet ir maistui, sveikatinimui, pavyzdžiui, gaminami Himalajų druskos šviestuvai, kurie valo patalpos orą. Taigi šiame šveitiklyje rožinė Himalajų druska kartu su įvairiais aliejais odą ne tik nušveičia, bet ir sudrėkina bei pamaitina.

Eco by sonya driver pink himalayan salt scrub.

Eco by sonya driver pink himalayan salt scrub..

Parašykite komentarą