Pf zalia gentis

Dekoratyvinė kosmetika PHYSICIANS FORMULA: natūrali sudėtis ir platus asortimentas!

Pradėsiu nuo to, kad, rinkdamasi natūralią ir ekologišką dekoratyvinę kosmetiką, dažniausiai sudegu. Natūralūs blakstienų tušai nubėga arba/ir blakstienos atrodo nepakankamai išraiškingos, natūralios kreminės pudros kemša poras arba dienos eigoje veidas lieka dėmėtas, bronzantai su nekaltučiais žirnių miltais sudėtyje – taip pat sukelia odos chaosą. Dėl šių patirčių vis dar naudoju mažiau natūralias, bet laiko patikrintas priemones – eilę metų esu ištikima GOSH blakstienų tušui ir LUMENE CC kremui. Ir visgi visgi visgi… vis sukirba noras dar kartą surizikuoti ir vėl išbandyti kažką artimesnio gyvenimo filosofijai.

Taigi po ilgokos pertraukos ryžtuosi surizikuoti ir išbandau PHYSICIANS FORMULA dekoratyvinę kosmetiką. Šis prekės ženklas orientuotas į jautrios odos savininkes. Kuriamos priemonės yra hipoalerginės: be sintetinių kvapiklių, parabenų ir daugiau nei 100 kitų dirgiklių, įprastai naudojamų kosmetikos gamyboje. Ir dar – nors aš pati naudoju vos kelias dekoratyvinės kosmetikos priemones, bet verta atkreipti dėmesį, kad pastaraisiais metais kosmetikos priemonių asortimentas rinkoje sparčiai platėja. Didžiulės paletės veido kontūravimui ir įvairių trūkumų, raudonio bei raukšlelių maskavimui, rinkiniai antakiams formuoti, užpildyti, dažyti bei stiprinti, spindėjimą veidui ar akių zonai suteikiančios priemonės ir kiti dalykėliai. Auganti įvairovė sukuria vis didesnę prarają tarp cheminių bei natūralių/ekologiškų prekių ženklų galimybių – dauguma natūralistų gali pasiūlyti itin kuklų dekoratyvinės kosmetikos asortimentą. Ir štai, PHYSICIANS FORMULA asortimentas lengvai pribloškia – jame galima rasti visas anksčiau paminėtas priemones ir ne tik jas.

Na, bet grįžkim prie mano minimalistinių poreikių. Pristatau tris priemones, kurias išbandžiau:

(1) PHYSICIANS FORMULA ORGANIC WEAR BB kremas (light/medium) (35 ml) – 15.90 €

(2) PHYSICIANS FORMULA ORGANIC WEAR JUMBO blakstienų tušas (ultra black) (7.5 g) – 11.90 €

(3) PHYSICIANS FORMULA CONCEALER TWINS maskuojamoji priemonė (6.8 g) – 8.90 €Pradėkim nuo BB kremo – pirmiausia lengviau atsidusau pamačiusi, kad puikiai tinka atspalvis:  rusvas ir gan šviesus, neturi rožinio ar ryžo potonio. Iš prigimties turiu šviesią odą ir dabar, esant šaltajam sezonui bei išblukusiam įdegiui, light/medium atspalvis – pats tas. Prieš tepdama bet kokį BB kremą, pirmiausia pasitepu įprastu kremu – tam, kad BB kremas nepašiauštų į išsausėjimą linkusių plotų. Šis BB kremas nėra visai skystas, bet ant sudrėkintos odos tepasi labai lengvai ir skalsiai. Spalva tolygiai išsilaiko visą dieną, oksidacijos (priemonės patamsėjimo) taip pat nepastebėjau, poros neužkemšamos. Norėtųsi žemesnės kainos, bet iš esmės priekaištų neturiu.

Papildymas: panaudojus priemonę ilgesnį laiką, pridurčiau, kad vakarop kakta pradeda blizgėti, tad ne pro šalį turėti riebalų perteklių sugeriančių servetėlių.


Pf bb kremas zalia gentis

Ps bb kremas zalia gentisAntroji priemonė – 100% natūralus ir 70% ekologiškas, hipoalerginis blakstienų tušas – turi man neįprastą šepetėlį: šereliai plastikiniai, gana tankūs ir visai trumpučiai. Jie tikrai gerai užgriebia blakstienas nuo pat šaknų, taip pat ir trumputes blakstienytes. Tepant antrąjį tušo sluoksnį, šis šepetėlis padeda sukurti efektingai užriestas, masyvias blakstienas – nereikia jokių rietiklių. Prieš tepant antrą sluoksnį rekomenduoju kiek luktelėti – natūralus tušas nudžiūva per kiek ilgesnį laiką. Beje, kaip ir žada gamintojas, tušas tikrai labai juodas, taip pat nedirgina akių.

Grįžtant prie tušo šepetėlio – aš asmeniškai nemėgstu plastikinių šepetėlių, nes jie aštresni ir, bent jau man, sunkiau užtepti antrą tušo sluoksnį nesulipinus blakstienų. Jeigu esi plastikinių šepetėlių šalininkė ir atkalusi dažymosi jais techniką, tuomet šis tušas turėtų palikti gerą įspūdį. Dar vienas momentas – jeigu vokų oda linkusi riebaluotis arba/ir turi itin ilgas blakstienas, šis tušas gali tepti vokus, kaip kad nutinka man su dauguma blakstienų tušų. Gaila, tačiau šis daugybės youtuberių išgirtas natūralus tušas man asmeniškai netiko – toliau naudosiu savo pamėgtą GOSH blakstienų tušą.

Pf jumbo zalia gentis

Ps jumbo zalia gentisTrečioji priemonė – dvispalvė maskuojamoji priemonė – paliko didžiausią teigiamą įspūdį. Šie dvynukai padeda sukurti sveikos, tolygios odos įspūdį. Rusvas atspalvis paslepia odos trūkumus, spuogelius, suvienodina odos atspalvį, o žaliasis atspalvis skirtas paslėpti raudonas dėmes ir randelius. Pirmiausia maskuojamąja priemone patepu problemines vietas, tada tepu BB kremą, o paskui – dar šiek tiek maskuojamosios priemonės. Vandeniui atspari, švelni ir kreminė priemonės tekstūra lengvai dengia odą. Tobulesnės odos išvaizda išlieka visą dieną, ypač efektyvi rusvos spalvos dalis. Beje, kam aktualu užmaskuoti tamsius ar melsvus paakius, yra galimybė rinktis maskuojamuosius dvynukus su gelsvu atspalviu!

Pf concealer twins zalia gentisDaugiau PHYSICIANS FORMULA priemonių – čia.

Parašykite komentarą