NATURIGIN: plaukus galima sėkmingai šviesinti ir dažais be amoniako

Tai lyg ir apžvalga apie tausojančius plaukų dažus, bet tuo pačiu pirmiausia istorija apie draugystę su BIOTEKA. Buvo laikas, kai rašydavau tik apie tą kosmetiką, kurią pati nusipirkdavau. Vėliau atsirado pirmieji bendradarbiavimai su įvairiomis įmonėmis. Deja, BIOTEKA tame sąraše neatsidūrė (pamenu, kad pati kreipiausi dėl bendradarbiavimo, bet tuo metu šios įmonės nesudominau). Darbavausi toliau: tobulinau tinklaraščio dizainą, apžvalgų ir nuotraukų stilistiką, lėtai, bet augo sekėjų skaičius Facebook paskyroje.

Galiausiai atėjo metas, kai ėmė suktis mintys, kad man jau gana tų grožio apžvalgų ir bendradarbiavimų. Kad noriu gauti šiek tiek laisvės, rašyti kada noriu ir apie ką noriu. Pamenu, kad tada apsilankiau ne kur kitur, o BIOTEKA parduotuvėje. Įsigijau JOHN MASTERS ORGANICS glotninančią priemonę plaukams, BELLAPIERRE mineralinę pudrą ir šepetėlį, SANTE natūralų blakstienų tušą, NATURIGIN tausojančius plaukų dažus. Neturėdama jokio įsipareigojimo ir deadline’ų, užsidegiau noru apžvelgti šias priemones. Kelias iš jų apžvelgus, ir vėl kirbėjo mintys, kad dabar jau tikrai gana tų grožio apžvalgų. Žinot, ką? Būtent tada sulaukiau laiško iš BIOTEKA, kuriame buvo siūlomas bendradarbiavimas! Na, ir… susilydžiau, nes šis parduotuvių tinklas tiek aptarnavimo kokybe, tiek prekėmis buvo pelnęs mano simpatijas. Galimybė išbandyti daugiau produktų pasirodė tikrai viliojanti, o grožio apžvalgų rašymas pasirodė esant mano priklausomybė :) Tai yra atsakymas, kodėl dauguma naujausių apžvalgų yra apie BIOTEKA asortimentą. Tiesiog jam per sunku atsispirti. Beje, taip pat noriu užtikrinti, kad visos mano rašomos apžvalgos yra nuoširdžios – jeigu priemonė man netinka/neturi privalumų, aš jos tiesiog neaprašau.


Na, o dabar galima pereiti prie NATURIGIN tausojančių plaukų dažų, kuriuos atradau praeitą vasarą, dar nepradėjusi bendradarbiauti su BIOTEKA. Pamenu, kad jau ilgokai norėjosi tausojančių šviesių plaukų dažų be amoniako ir rezorcinolio, tačiau bijojau, kad vaikščiosiu viščiuko geltonumo plaukais. Deja, bet mano plaukai linkę išmesti geltonus atspalvius, o šviesūs plaukų dažai su sumažintu amoniako kiekiu ar visai be amoniako dažnu atveju jau savaime linkę sunkiai išgauti švarius šviesius atspalvius… Taigi perėjimas prie plaukų dažų be amoniako atrodė rizikingas, bandydavau rasti konkrečiais dažais nudažytų plaukų pavyzdžius ir t. t.

NATURIGIN plaukų dažai pasirodė verti rizikos ir… jais dažau plaukus iki šiol, jau beveik metus laiko. Aš asmeniškai pasirinkau NATURIGIN 10.2 (Lightest Ash Blonde) atspalvio plaukų dažus. Į šių plaukų dažų pakuotę įeina 40 ml dažomojo kremo, 60 ml aktyvatoriaus, 15 ml plaukų dažų spalvą užtvirtinančios priemonės,  pora pirštinių.

Šiuose ilgalaikiuose plaukų dažuose nėra amoniako, rezorcinolio, parabenų. Jie papildyti simondsijų aliejumi, sojų baltymais, kviečių gemalais, sviestmedžių aliejumi, vynuogių sėklų aliejumi, persikų kauliukų aliejumi, abrikosų kauliukų aliejumi bei kitais aliejais ir grynais ekstraktais. Sudėtyje esantis aliejų-proteinų kompleksas maitina ir drėkina galvos odą. Tausojanti sudėtis maksimaliai sumažina alergijos riziką. Dažai tinka visiems plaukų tipams, taip pat ir žiliems plaukams. Man asmeniškai, dažant plaukus per visą ilgį užteko 1 pakuotės, o dažant plaukus pakartotinai, pakuotės užtenka dviem kartams.

Kalbant apie pirmąjį plaukų dažymą NATURIGIN dažais, į pagalbą pasitelkiau draugę. Kadangi buvo nauji dažai ir nežinojau, kiek šių plaukų dažų spalva skirsis nuo esamos spalvos, nusprendžiau, kad plaukus verčiau dažyti per visą ilgį. Na, o mano draugė plaukus dažė labai preciziškai ir lėtai. Negana to, aš pati apsižioplinus plaukų dažais išteptus plaukus palikau gerokai per ilgai (tiek, kiek laikydavau ankstesnius dažus – rodos, net 20 minučių ilgiau). Taigi po pirmojo dažymo plaukai kurį laiką stipriai vėlėsi, kurį laiką teko kasdien naudoti intensyvaus poveikio kaukes. Kadangi spalva labai patiko – atrodė gan natūraliai ir nebuvo įkyraus geltono atspalvio – plaukus šiais dažais dažiau ir vėl. Tik antrąjį kartą dažiau vien šaknis, savais greitais tempais, o ir laikiau tik tiek, kiek reikia. Taigi nei po antrojo, nei po vėlesnių dažymų jokių neigiamų pasekmių nebuvo – džiugino graži spalva, plaukai lengvai šukavosi. Tiesą sakant, netgi nustojau naudoti pilkinančius šampūnus, nes dažant plaukus šiais dažais, neišlenda erzinantys pustoniai, kuriuos matydavau naudodama ankstesnius dažus. Dabar ypač džiaugiuosi atradusi šiuos tausojančius plaukų dažus, nes lankau baseiną, kur net plaukiojant su kepurėle plaukai sušlampa ir turi sąlytį su chloru ir nuo jo kenčia.

Galiu drąsiai rekomenduoti NATURIGIN plaukų dažus šviesiaplaukėms. Šie plaukų dažai gali netikti nebent toms moterims, kurioms norisi itin baltų ar sidabrinės spalvos plaukų. Aš tokių niekada nenorėjau, nes man jie atrodo pernelyg nenatūraliai, o ir išgauti bei išsaugoti tokį atspalvį jau atskiras darbas.

Plaukų dažymo rezultatas:

Zalia gentis

Zalia gentis 1

 

Parašykite komentarą