Coslys dezodorantas 1 2000

Natūralių dezodorantų tyrinėjimai tęsiasi: ką siūlo COSLYS? (papildyta)

Man nesvietiškai gaila, bet teko vėl sugrįžti į veiksmingų natūralių dezodorantų paieškų kelią. Kodėl? Nes mano tobulasis atradimas BEN & ANNA pieštukinis dezodorantas ilgainiui ėmė kelti problemų. Nors prakaitavimo atžvilgiu poveikis tobulas, tačiau pažastų poodyje ėmė formuotis skausmingi guziukai. Spėlioju, kad tai susiję su dezodoranto konsistencija, kuri yra kieta – galbūt dezodoranto dalelės patekusios į poodį ėmė kibti į krūvą, kimšti poras ir skatino uždegimines reakcijas. Laimei, po kurio laiko guziukai išsisklaidė, o aš… nusprendžiau įsigyti dar vieną to paties gamintojo dezodorantą, nes… geresnio tiesiog nebuvau radusi. Deja, po poros mėnesių situacija pasikartojo – pažasties poodyje ir vėl tūno skausmingas guziukas!

Antras kartas – ne sutapimas, tad dezodorantą reikia keisti kitu ir, laikydama sukryžiuotus pirštus, imuosi naudoti COSLYS dezodorantą su migdolais (50 ml), kurį radau naujausiame BIOTEKA dovanų siuntinuke. Šiek tiek jaudinuosi pranešti ir tikiuosi ne per anksti džiūgauju, tačiau šis dezodorantas – taip pat efektyvus! Rutulinė, skystos konsistencijos, švelniai kvepianti priemonė sėkmingai kovoja su blogą kvapą sukeliančiomis bakterijomis. Dėka sudėtyje esančių molių ir ryžių miltelių, dienos eigoje pažastys sudrėksta labai minimaliai. Vienintelis dalykas, dėl kurio galėčiau prisikabinti prie šio dezodoranto, yra džiuvimo laikas. Patepus odą, reikia šiek tiek luktelėti.

Šio dezodoranto sudėtyje nėra aliuminio druskų ir alkoholio hidrochloridų, kurie sukelia odos sudirgimus. Priemonė tinka jautriai odai, papildyta švelnaus poveikio migdolų aliejumi ir alavijų sultimis bei antibakterinę funkciją atliekančiais natūraliais eteriniais aliejais: arbatmedžių, eukaliptų ir šalavijų. 98.8 % sudėtinių dalių yra natūralios kilmės, 20 % ingredientų yra iš ekologinių ūkių. Seritifkuota COSMEBIO. Tinka veganams.

Pati įdomiausia šios priemonės ypatybė – pasibaigus dezodorantui, buteliuką galima išardyti ir pakeisti tik vidinę talpą (tereikia suimti buteliuko dugną, pasukti į kairę ir talpa išsisuka). Taip ne tik naudojama mažiau plastiko, bet ir sutaupoma pinigų – dezodoranto papildymas pigesnis net keliais eurais. Priemonę galima rinktis dar kelių aromatų: gėlių, citrinų, karčiavaisių citrinmedžių.

Papildymas. Gaila, bet su šiuo dezodorantu mano draugystė tęsėsi neilgai. Antrąją naudojimo savaitę priemonė ėmė pavedinėti – pažastys buvo ne tik drėgnos, bet ir skleidė nemalonų kvapą. Galbūt priemonė nepasiteisino tik man, todėl tikrai nebandau atkalbėti nuo jos išbandymo!Apie prekės ženklą COSLYS

Šio prekės ženklo istorija užgimė Prancūzijoje. Atvejis gan klasikinis – kurti natūralią kosmetiką įkvėpė cheminės kosmetikos žala odai, sveikatai ir aplinkai. Taigi 1985 m. Jeanine Gabory ėmėsi kurti natūralią kosmetiką augalinių komponentų pagrindu. Vėliau kosmetikos gamybos vairą perėmė moters sūnus Samuel Gabory: 1995 m. įkūrė laboratoriją, o 2003 m. kosmetiką pavadino COSLYS. Gaminant šią kosmetiką siekiama sukurti natūralias aukšto efektyvumo kosmetikos formules, draugiškas žmonėms ir aplinkai. Pasitelkiami augaliniai ingredientai, išgaunami iš augalų, auginamų nenaudojant trąšų ir pesticidų, laikantis ekologinio ūkininkavimo nuostatų. Kosmetika sertifikuojama COSMEBIO. Asortimente galima rasti kosmetikos veidui, kūnui, plaukams, taip pat atskiras linijas vyrams ir vaikams bei priemonių burnos higienai.

Parašykite komentarą