Siberica spa 1 2000

NATURA SIBERICA SAUNA & SPA kūno sviestas: didelė pakuotė ir universali paskirtis

Dalyvaudama NATURA SIBERICA seminare, likau suintriguota SAUNA & SPA linijos. Lietuvoje galima įsigyti tik vieną, patį populiariausią šios linijos produktą – kūno sviestą. Kurį laiką patrypčiojus nusprendžiau, kad visgi noriu jį išbandyti (priemonę nemokamai atsiuntė kosmetikos parduotuvių tinklas EUROKOS).

Seminare sužinojau, kad šio kūno sviesto formulė jau daug metų nekeičiama. Siekiant išsaugoti autentiškumą, atsisakoma net galimybės produktą sertifikuoti.


Priemonė maloniai kvepia žolelėmis ir citrusinėmis natomis. Yra baltos spalvos ir kietos, sviestinės konsistencijos. Tepant odą priemonė iš karto tampa minkšta, lengva, šiek tiek aliejinė. Kūno sviestas ant odos dar kurį laiką juntamas, oda tampa minkšta, pamaitinta. Šis kūno sviestas tepasi labai lengvai ir yra skalsus, tad 370 gramų indelio užteks tikrai ilgam.

Formulė sukurta sausai ir jautriai odai prižiūrėti: atgaivinti, pagerinti būklę, apsaugoti nuo kenksmingų išorės veiksnių, suteikti elastingumo ir švelnumo. Puikiai tinka visam kūnui, įskaitant ir suskirsti linkusias vietas – kulnus, alkūnes. Sudėtis papildyta visa puokšte aliejų bei ekstraktų, išgautų iš augalų, augančių ekologiniuose ūkiuose bei laukinėje Sibiro gamtoje: ženšenio šaknų ekstrakto, rožinės radiolos ekstrakto, Daurinių rožių aliejaus, erškėtuogių aliejaus. linų sėmenų aliejaus, citrinų žievelių aliejaus, rozmarinų eterinio aliejaus.

Priemonė natūrali, kvapi, universali ir yra didelio tūrio pakuotėje, tad gali tapti visos šeimos odos priežiūros atradimu :)

Siberica spa 1 2000

 

Siberica spa 2 2000

Parašykite komentarą