Labas! :) Ir vėl turiu kosmetikos naujienų! Šį kartą pakalbėkim apie rusišką kosmetiką ir jos tobulėjimą :)
Jau esu minėjusi, kad ilgokai turėjau nusistatymą prieš rusišką kosmetiką – negaliu paaiškinti, kodėl, bet atmetimą žadino ant pakuočių matoma kirilica. Tarsi „ne prestižas“ :) Visgi, išbandžiusi keletą skirtingų rusiškų priemonių, nuomonę pradėjau keisti. Štai, pavyzdžiui, EO LABORATORIE priemonės veido priežiūrai paliko gerus įspūdžius (juos gali rasti senesnėje apžvalgoje). Visgi manau, kad ir tą kartą ledai, naudojant rusišką kosmetiką, dar nebuvo pralaužti visu 100 %. Juos galutinai pralaužė NATURA SIBERICA naujosios linijos priemonės, kuriose dera:
(1) Estetika ir modernumas. Tiek moterims, tiek vyrams skirtos priemonės sužavėjo itin estetiškomis, išbaigtomis pakuotėmis. Jos pasižymi ne tik subtiliu bei moderniu dizainu (tai pamatysi žemiau, nuotraukose), bet ir tuo, kad informacija ant pakuočių parašyta daugiausia anglų kalba, kuri yra įprasta ir maloni akims.
(2) Natūralumas. Odai ir organizmui draugiškos sudėtys, išgautos pasitelkiant laukines Sibiro žoleles, bei žingsnis į priekį – produktai pradedami sertifikuoti tarptautiniu ekologiškumo sertifikatu ECOCERT. Atkreiptinas dėmesys, kad kosmetikoje naudojami Sibiro augalai klesti pačiomis atšiauriausiomis klimato sąlygomis ir yra turtingi antioksidantų, kurie ypač naudingi mūsų odai, nes saugo ją nuo žalingo aplinkos poveikio, neutralizuoja laisvuosius radikalus ir neleidžia odai senėti.
(3) Aromatai. Naujosios linijos priemones fotografavau miške ir pirmiausia aikčiojau dėl šviesos žaižaravimo ant pakuočių – menkiausias pasukimas keičia pakuotės vaizdą ir atspindžius. Vėliau, norėdama nufotografuoti dar nebandytos priemonės konsistenciją, nuplėšiau apsauginę plėvelę ir, įkvėpusi vyšnių aromato, šūktelėjau kažką panašaus į „eina saau!“ :) Panaši reakcija kartojasi kaskart, kai naudoju valomąjį muilą. Na, bet apie tai šiek tiek vėliau :)
(4) Šamanų paveldas. NATURA SIBERICA kosmetika gaminama pasitelkiant Sibiro šamanų tradicijas. Ši žinia mane maloniai nustebino ir pradžiugino, nes jaučiu didelę silpnybę gentims bei šamanizmui – gamtai artimam ir šiek tiek magiškam gyvenimo ritmui…
Kol dar visko neišplepėjau, paminėsiu, kokias NATURA SIBERICA naujienas išmėginau:
(1) NATURA SIBERICA NORTHERN muilas veidui valyti (120 ml) – 13.79 €
(2) NATURA SIBERICA BLACK veido kaukė (80 ml) – 9.99 €
[priemonės iš EUROKOS asortimento]
Kai minėjau tobulą vyšnių kvapą, omenyje turėjau NATURA SIBERICA NORTHERN muilą veidui valyti. Ši aromatinga priemonė yra lyg juodo sviesto konsistencijos. Dėžutėje kartu su muilo indeliu yra ir juoda kempinėlė, kurią reikia sudrėkinti, ja pakabinti šiek tiek muilo, o tuomet paskirstyti ant sausos/nesudrėkintos veido odos. Keletas brūkštelėjimų per sviestą bei per veidą, ir netrukus prieš veidrodį jau matomas anglies spalvos veidelis :) Tiesa, priemone nereikėtų tepti akių ir lūpų srities. Muilu išteptas veidas paliekamas kelioms minutėms ir nuplaunamas švariu vandeniu (šio muilo naudojimo procedūrą video formatu gali pažiūrėti ČIA).
Labai džiugu, kad šis muilas valo, tačiau nedžiovina odos, nesukelia tempimo pojūčio. Ištepus muilu, odą lengvai kutena, o nuplovus ji atrodo gerokai gaivesnė. Nesunku atspėti, kad odos gaivumą po valymo juoduoju muilu, lemia priemonės sudėtyje esantys naudingi ingredientai: aktyvinta anglis, šaltalankių aliejus, citrinvyčių ekstraktas, Sibiro kedrų aliejus, linų sėmenų aliejus, beržų aliejus, tekšių ekstraktas, bruknių ekstraktas, aviečių sėklų aliejus ir kt. Aktyvinta anglis sugeria odos nešvarumus ir valo poras, aliejai ir ekstraktai pasižymi antioksidacinėmis ir gaivinamosiomis savybėmis, pagerina odos tonusą ir elastingumą. Vien ko vertas aviečių sėklų aliejus, kurio sudėtyje tiek daug antioksidanto vitamino E, kad jis puikiausiai pakeičia kremą su SPF filtrais. Na, o pavyzdžiui, mažai girdėtas tekšių ekstraktas vertinamas dėl antioksidanto vitamino C bei polinesočiųjų riebalų rūgščių omega-3 ir omega-6.
Šią priemonę rekomenduojama naudoti 1–2 kartus per savaitę. Manyčiau, kad muilo valomosios savybės neblogai atstoja veido šveitiklį – jo papildomai naudoti nebėra poreikio. Ši priemonė man padeda kovoti su spuogais, kurių periodiškai kas keletą mėnesių pagausėja. Šį muilą tikrai rekomenduočiau mišrios bei riebios odos savininkėms. Nesu tikra tik dėl sausos odos – jai greičiausiai pakaktų juodosios kaukės, kurią netrukus aprašysiu.
Beje, dar kartą sugrįžtant prie aromato, akcentuočiau tai, jog esu lengvučių kvapų gerbėja. Sodrūs kvapai man dažniausiai yra atstumiantys, tačiau šiam likau neabejinga!
Rodyti sudedamąsias dalis
Antroji priemonė – NATURA SIBERICA BLACK veido kaukė, skirta prižiūrėti sausą ir jautrią odą. Kaip ir juodasis muilas, ši kaukė taip pat valo odą, ją atgaivina bei suteikia spindesio. Nors mano oda yra ne sausa ir jautri, o mišri ir jautri, tačiau ši kaukė man puikiausiai tinka. Kaip ir kitos NATURA SIBERICA priemonės, ši taip pat pagaminta pasitelkiant senovinius geros savijautos ir grožio receptus bei šamanizmo tradicijas, kuriose Sibiro žolelės užėmė svarbią vietą. Žavingoje tūbelėje patalpinta valomoji ir maitinamoji kaukė kvepia labai maloniai, tačiau visiškai neapibūdinamai. Negalėčiau išskirti konkretaus augalo natos ar duoti kitokią užuominą. Patikslinčiau tik tiek, kad šios priemonės kvapas yra subtilesnis nei juodojo muilo.
Aksomo tekstūros kaukė tepama ant sausos odos ir paliekama 10 minučių. Gavusi drėgmės, kaukė pakeičia spalvą iš juodos į pilką ir lengvai putoja. Tiek ši kaukė, tiek valomasis muilas nuo odos nusiplauna ypač lengvai – nereikia nei gremžti, nei laukti kol suminkštės. Ši kaukė odai neleidžia prarasti drėgmės: ekologiškas rozmarinų aliejus išsaugo taninus ir mikroelementus, kurie padeda drėkinti odą. Medžio anglis padeda pašalinti odos nešvarumus. Saulėgrąžų, dygliuotųjų šaltalankių ir linų sėmenų aliejai sudaro antioksidantų puokštę ir saugo odą nuo senėjimo.
Šios kaukės poveikis šiek tiek švelnesnis nei valomojo muilo, tad dar kartą grįžčiau prie spėjimo, kad sausai odai užtektų vien šios priemonės. Aš pati, turėdama mišrią ir jautrią odą, priemones naudoju pakaitomis.
Dar vienas momentas – dalis šios priemonės sudėtinių dalių turi ECOCERT sertifikatą, o likusioji, kaip ir pridera NATURA SIBERICA – išauginta laukinėje Sibiro gamtoje.
Rodyti sudedamąsias dalis
NATURA SIBERICA – born in Siberia, made in Europe.
#ad
Viena netikėta idėja. Prisijunk!