Natura siberica zalia gentis

NATURA SIBERICA kremų rinkinys – gamtiška dovana (sau)!

Rodos, sistemingai grįžtu prie veido kremų temos ir eksperimentų. Jau buvau nusprendusi pasirinkti vieną patinkantį kremą ir jį ištikimai naudoti. Visgi šis ketinimas susvyravo po apsilankymo pas kosmetologę. Ji pasakė, kad kremus keisti yra naudinga! Žinoma, ne per dažnai, ne kas keletą dienų, tačiau sunaudojus vieno kremo indelį, pereiti prie kitokios rūšies yra geras sprendimas. Kodėl? Nes kiekvieno gamintojo kremų formulės yra unikalios ir pradėjus naudoti kažką nauja, oda iš kremo pasiima viską, kas geriausia ir reikalingiausia. Tuo tarpu naudojant tą patį kremą indelis po indelio, priemonė tampa viso labo balastu odai.

Taigi, vėl leisdamasi į kelionę po kremų pasaulį, supažindinsiu su NATURA SIBERICA DAY AND NIGHT BEAUTY KIT rinkiniu moterims, kurį išbandyti atsiuntė EUROKOS. Rinkinį sudaro:

(1) NATURA SIBERICA RHODIOLA ROSEA dieninis kremas (50 ml),

(2) NATURA SIBERICA RHODIOLA ROSEA naktinis kremas (50 ml),

(3) Dovana – NATURA SIBERICA CRAZY ANIMALS rankų kremas (30 ml).NATURA SIBERICA RHODIOLA ROSEA dieninis veido kremas skirtas sausai ir jautriai odai (manoji yra mišri ir jautri, tačiau patirtis rodo, kad sausos ir jautrios odos kremai dažniausiai tinka). Kremas nėra visai lengvutis, tačiau į odą įsigeria išties greitai, oda lieka minkšta ir sudrėkinta, tačiau neapsunkusi ir nelipni. Kremo spalva šviesi, su vos pastebimu gelsvu atspalviu.

Nors priemonė neįvardijama kaip skirta brandžiai odai prižiūrėti, tačiau jos poveikis nukreiptas į odos jaunatviškumo išsaugojimą. Anot gamintojo, šis kremas suteikia intensyvų odos drėkinimą visą dieną ir padeda sumažinti raukšleles, atsirandančias dėl odos išsausėjimo.  Šiam tikslui tarnauja kremo pasididžiavimas – rausvoji rodiolė (Rhodiola Rosea), kuri  yra turtinga biologiškai aktyvių medžiagų (rosavino, rosarino, ir rosino). Augalo komponentai efektyviai stabdo odos senėjimo procesus. Kremo sudėtyje taip pat yra natūralios medžiagos bisabololio, pasižyminčio priešuždegiminiu poveikiu. Ši medžiaga rūpinasi, kad jautri oda nebūtų sudirgusi. Į efektyvių komponentų puokštę taip pat patenka ir įvairūs Sibiro augalų ekstraktai bei aliejai, ekologiškos ramunėlės bei  Syn-Coll – patentuota susintetinta medžiaga, nukreipianti pajėgas į odos jaunatviškumo palaikymą. Galiausiai, kremas turi SPF-20 filtrą, kuris apsaugo odą nuo žalingo saulės poveikio ir dėmelių. Kremo sudėtyje nėra tokių baubų kaip silikonai, BHT-BHA, mineralinių aliejų, parabenų, EDTA.

Natura siberica dieninis kremas zalia gentisNATURA SIBERICA RHODIOLA ROSEA naktinis kremas taip pat skirtas sausai bei jautriai odai, tačiau jo paskirtis kiek kitokia nei dieninio kremo. Naktinio kremo poveikis yra gilesnis, jis rūpinasi odos atnaujinimo procesais. Nustebino tai, kad naktinio kremo konsistencija netgi lengvesnė negu dieninio kremo, jis taip pat puikiai įsigeria į odą. Spalva šviesi, su vos pastebimu žalsvu atspalviu. Abiejų kremų kvapas iš pradžių atrodė kiek specifinis, tačiau labai lengvas ir pasitepus nejuntamas. Taip pat abu kremai turi patogius dozatorius, kurie suteikia galimybę išspausti reikalingą kremo kiekį išvengiant pirštų kontakto su visu kremo kiekiu.

Dalis naktinio kremo aktyvių komponentų sutampa su dieninio kremo, pavyzdžiui raktinis komponentas rausvoji rodiolė ir raminamuoju poveikiu pasižymintis bisabololis. Tačiau, kitaip nei dieniniame kreme, naktiniame pasitelktas šermukšnių ekstraktas iš laukinio Sibiro. Kartu su ekologiškomis melisomis jis rūpestingai ramina odą. Kaip ir dieniniame kreme, šiame irgi nėra silikonų, BHT-BHA, mineralinių aliejų, PEG, parabenų, EDTA.

Remiantis asmenine patirtimi naudojant šiuos kremus, norėčiau akcentuoti jų kompleksiškumo svarbą. Apie ją sužinojau pradėjusi naudoti kremus nenuosekliai, t. y. pirmiausia odą ėmiau tepti naktiniu kremu ir vien tik juo nepriklausomai nuo paros laiko. Iš pirmo karto atkreipiau dėmesį į malonią kremo konsistenciją, kuri nei per lengva, nei per sunki, bei puikų įsigėrimą į odą. Visgi nustebino tai, kad pradėjus naudoti šį kremą iš ryto oda aplink lūpas būdavo šiek tiek pašerpetojusi. Svarsčiau, kodėl taip yra – ar kremas nepakankamai maitina odą, ar vyksta prisitaikymas prie naujo kremo? Atsakymas atėjo savaime, kai po kelių dienų ėmiau naudoti ir dieninį kremą. Paaiškėjo, kad naudojant abu kremus, jau po pirmų kartų nesusidaro jokie šerpetojimai, o ir viso veido oda atrodo rami bei patenkinta gyvenimu!

Natura siberica naktinis kremas zalia gentis

Natura siberica naktinis kremas zalia gentisNATURA SIBERICA CRAZY ANIMALS rankų kremas yra kompaktiškoje ir žavingoje pakuotėje su spalvingu fantastiniu gyvūnėliu. Man, kaip retai naudojančiai rankų kremą, ši 30 ml pakuotė yra tiesiog tobulo dydžio, be to, labai patogi – kremas išsispaudžia visiškai kaip dantų pasta. WARM MITTENS rankų kremo aromatas siejasi su nerūpestingu vaikystės laiku kaime lakstant po pievas: vasariškas, pilnas kvepiančių laukinių augalų ir žiedų. Priemonės spalva – šviesi su vos matomu rožiniu atspalviu.

Šio kremo paskirtis yra saugoti, regeneruoti ir maitinti rankų odą. Sudėtis papildyta sviestmedžių aliejumi, bičių vašku, ekologišku medumi ir jau girdėtomis laukinėmis rausvosiomis rodiolėmis. Sudėtyje nėra silikonų, BBHT-BHA, mineralinių aliejų, parabenų, EDTA. Kaip ir žada gamintojas, šiuo kremu patepta rankų oda tampa minkšta ir švelni, nelieka šiurkštumo, kuris atsiranda dėl vis labiau šąlančio oro.

Natura siberica ranku kremas zalia gentisApibendrindama galiu pasakyti, kad NATURA SIBERICA pamažu tampa vienu mėgstamiausių natūralios kosmetikos prekės ženklų. Esminis lūžis įvyko, kai išbandžiau priemones su juodąja anglimi, kurios sužavėjo ne tik poveikiu, bet ir aromatu bei tobulomis pakuotėmis (priemones aprašiau ankstesnėje apžvalgoje). Šį kartą komplimentus taip pat galiu skirti ne tik už priemonių poveikį, bet ir už rinkinio pakuotę su Sibiro gamtos dvelksmu: lokiu, apuoku, sniegenomis, kankorėžiais, laukinėmis uogomis ir žiedais. Tokia gamtiškai gentiška pakuotė su puikiu turiniu gali tapti ir dovanų idėja sesei ar draugei kalėdiniu laikotarpiu! :)

Parašykite komentarą