Agavu sirupas. zalia gentis

„Natur Green“ agavų sirupas

Produktas: Natur Green ekologiškas agavų sirupas (360 ml/495 g), pagaminta Ispanijoje.

Kaina, prekybos vieta: 6.61 €, Livinn – sveiki produktai.

Savybės: sirupas išgaunamas iš ekologiškai auginamų mėlynųjų agavų šerdžių vien mechaninėmis priemonėmis. Tinka saldinti karštuosius gėrimus, košes, ledus, blynus, vaisių, varškės patiekalus, dėti į kepinius ar kitus saldžius patiekalus. Dėl žemo glikemijos indekso tinka tiems, kurie turi prižiūrėti cukraus kiekį kraujyje.

Energinė ir maistinė vertė 100 ml:

Energinė vertė 308 kcal
Baltymai 0 g
Angliavandeniai 77.2 g
Riebalai 0 g

Žalios Genties įspūdžiai

Idealus košių draugas! Švelnaus, kiek specifinio, tačiau greitai prisijaukinamo skonio.

Daug kas purkštauja, kad agavų sirupas niekuo nesiskiria nuo (balto) cukraus. Esu linkusi tuo suabejoti!

Gaminant „NaturGreen“ agavų sirupą nedaudojami jokie cheminiai priedai ar enzimai. Sultys, kad taptų sirupu, kaitinamos maksimaliai iki 46⁰C. Išsiversti su tokia žema temperatūra pavyksta naudojant vakuuminį garintuvą. Gaminant agavų sirupą garinimo temperatūra yra viena esminių produkto kokybės charakteristikų, kadangi, kuo aukštesnė temperatūra, tuo daugiau naudingų medžiagų, esančių augale, suyra.

Kaip ir kitų vaisių atveju, agavų sirupo sudėtyje dominuoja ne gliukozė, o fruktozė. Šis sirupas nėra mažiau kaloringas nei įprastas cukrus, tačiau jo saldumas maždaug 30-40% intensyvesnis, taigi tie, kurie bent kiek klauso savo pojūčių, gali sutaupyti ir kalorijų. (Šaltinis)

Parašykite komentarą