Natur boutique bekvape linija. zalia gentis

NATUR BOUTIQUE bekvapė kosmetika: natūralumas už protingą kainą

Priemonės: Natur boutique natūralus veido prausiklis (100 ml), Natur boutique natūralus veido kremas (50 ml), pagaminta Lietuvoje.

Kainos, prekybos vieta: veido prausiklis –4.49-6.00 €, natūralus veido kremas – 3.49-5.00 €, ekokolekcija.lt, PC Rimi (žemesnė kaina yra Rimi prekybos centruose, be to, juose dažnai vyksta akcijos).

Trumpai apie gamintoją: Natur boutique – Lietuvoje gaminami natūralūs kosmetikos produktai be žalingų cheminių medžiagų, kenksmingų konservantų, naftos perdirbimo produktų, sintetinių kvapų, genetiškai modifikuotų ingredientų, sveikatą žalojančių ir gamtą teršiančių medžiagų.

Savybės: 

Bekvapei linijai priklausantis veido prausiklis yra gelinės konsistencijos, švelnus, lengvai putojantis, su alaviju. Pašalina nešvarumus nuo odos jos neišsausindamas.

Kitas bekvapei linijai priklausantis produktas – natūralus veido kremas – maloniai lengvas, greitai įsigeriantis, puikiai geba įsisavinti papildomus aliejus ir eterinius aliejus pagal odos tipą bei poveikį. Su alaviju, vitaminu A, abrikosų branduolių aliejumi. Suteikia odai subtilų spindesį, ypatingai gerai drėkina.

Abu produktai be parabenų, natrio laurel (lauret) sulfatų, etoksilintų, sulfuruotų medžiagų ar naftos produktų.

Žalios Genties įspūdžiai:

Pažintis su Natur boutique gaminiais prasidėjo nuo rožių ir levandų hidrolatų (išsamiai apie gėlių vandenis rašiau čia). Pirkau juos PC Rimi, kai lietuviškai kosmetikai buvo taikoma 40% nuolaida. Kitos tokios pat akcijos metu susigundžiau geliniu bekvapiu prausikliu. Itin mažai sudedamųjų dalių, pagrindą sudaro vanduo, alavijų ekstraktas, glicerinas ir švelni valomoji medžiaga. Kaip ir žada gamintojas, bekvapis prausiklis nuprausia odą jos neišsausindamas. Buvau radusi atsiliepimų, kad šis prausiklis prastai nuvalo blakstienų tušą, tačiau pati su šia problema nesusidūriau. Tiesiog sudrėkindavau vatos diskelį, ant jo išspausdavau šiek tiek gelio ir gan lengvai pašalindavau blakstienų tušą (naudoju Gosh gamintojo). Trumpai tariant, šis prausiklis nepriekaištingas, tad vėl tykojau akcijos ir nusipirkau antrą pakuotę.

Kartu su antrąja prausiklio pakuote mano namuose atsidūrė ir bekvapis Natur boutique veido kremas (akcijos metu jo kaina siekė vos 2 €!). Kremo sudėtyje yra keletas potencialiai dirginančių medžiagų, tačiau pagrindas šaunus: vanduo, alavijų sultys, kaprilo kaprio trigliceridai, abrikosų branduolių aliejus. Pasitepus iš karto patiko konsistencija – ne per lengva, bet ir neturinti  riebaus klampumo. Deja, po kelių dienų naudojimo aplink lūpas atsirado šerpetojimas. Tai man yra pagrindinis rodiklis, kad kremas nesuteikia pakankamo drėgmės kiekio, nors naudojau kartu su rožių vandeniu. Taip pat pastebėjau, kad naudojant šį kremą oda įgavo keisto šiurkštumo. Visgi eksperimentą tęsiau ir naudojau kremą toliau, kol pastebėjau, kad kremas kemša poras. Gaila, tačiau šis produktas, priešingai nei prausiklis, visiškai netiko.

Manau, kad ties šiais produktais nesustosiu ir išbandysiu daugiau dalykėlių iš Natur boutique linijos (pvz., teko skaityti gerų atsiliepimų apie šios linijos kondicionierių plaukams). Produktai pagaminti Lietuvoje (ekologiška!), kainos nesikandžioja (ekonomiška!), sudėtys gana draugiškos (džiaugsmas odai!). Rekomenduoju.

Parašykite komentarą