Naminiai bounty

Kokosiniai saldainiai, arba kaip pasigaminti Bounty namuose?

Šis skanumynas buvo mano ilgą laiką atidėliotas „projektas“. Tai didelio kiekio kokosų drožlių neradau, tai dar kas nors… Visgi gerai paieškojus kokosų drožlių yra net po 500 g ir po visą kilogramą (pavyzdžiui, riešutų ir kitų skanumynų e. parduotuvėje gurru.lt). O jau tada belieka rasti noro imti ir bandyti :)

Gurru kokosu drozles

Ėmus ir pabandžius išaiškėjo, kad naminių Bounty gamyba yra labai paprasta, o rezultatas tirpsta burnoje! Šiam naminių Bounty variantui tereikia trijų ingredientų:

Gaminimas

Kokosų drožles sumaišom su kondensuotu pienu, formuojam rutuliukus ar kitokios formos saldainius/batonėlius. Kuriam laikui paliekam šaldytuve arba, jeigu skubam, kameroje.

Šiek tiek sustingusius rutuliukus voliojam ištirpintame šokolade ir dedam atgal į šaldytuvą ar šaldiklį. Jau po pusvalandžio galime mėgautis tobulu saldumynu!

Kokosu drozes

Gurru kondensuotas pienas

Sumaisyta

Kamuoliukai

Juodasis sokoladas

Naminiai bounty paruosta

Bounty kasnis

Šiek tiek pastabų:

  • Galima gaminti dar paprastesnį variantą, t. y. be šokolado glaisto. Tuomet išvis 1–2 ir paruošta, o vis tiek labai skanu.
  • Šokoladas turi būti gerai ištirpęs, kad rutuliukus padengtų itin plonu sluoksniu. Kitu atveju 250 g šokolado glaistui nepakaks. Panašiai nutiks ir tuo atveju, jeigu rutuliukai prieš glaistant nebus atšaldyti – minkštesni/tižesni čiups storesnį sluoksnį šokolado, o ir pabyrėti gali.
  • Mano nuomone, šiam skanumynui puikiai tinka juodasis, o ne pieniškas šokoladas. Kokosų drožlės ir kondensuotas pienas suteikia pakankamą saldumo atsvarą ir juodojo šokolado kartumo nesijaučia.

Parašykite komentarą