Montagne jeunesse zalia gentis

MONTAGNE JEUNESSE kaukės: kvepiančios, natūralios ir etiškos

Besisukant gyvenimo karuselėje, kartais norisi sulėtinti tempą, atsikvėpti ir pailsėti. Taip vieną savaitę lėtinau tempą išbandydama daugybę kvapnių ir natūralių MONTAGNE JEUNESSE kaukių veidui, rankoms bei pėdoms:

(1) MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN EXFOLIATOR & MASQUE veido kaukė (15 g) – 1.49 €

(2) MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN AVOCADO OIL MUD veido kaukė (15 ml) – 1.49 €

(3) MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN GREEN TEA PEEL-OFF veido kaukė (10 ml) – 1.49 €

(4) MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN DEAD SEA MUD SHEET MASQUE veido kaukė (1 vnt.) – 1.79 €

(5) MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN SOFTEN pirštinės-rankų kaukė – 3.99 €

(6) MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN SOFTEN kojinės-pėdų kaukė – 3.99 €

(7) MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN FOOT SOAK & FOOT LOTION pėdų kaukė ir losjonas (12 ml + 5 ml) – 1.79 €

[priemonės iš EUROKOS asortimento]Apie gamintoją:

Kompanija MONTAGNE JEUNESSE nuo pat įsikūrimo pradžios aktyviai pasisakė prieš kosmetikos bandymus su gyvūnais. Kompanija didžiuojasi, kad visi jų gaminiai turi CRUELTY FREE ženklinimą, PETA ženklinimą, taip pat patvirtinti Vegetarų bendrijos (UK).

MONTAGNE JEUNESSE veikia ne tik dėl gyvūnų, bet ir dėl visos planetos gerovės. Dar 1989 m. įmonė pradėjo kampaniją už ruonių išsaugojimą, o 1990 m. – Antarktidos gerovę. 1994 m. MONTAGNE JEUNESSE atidarė pirmąjį gamtai draugišką padalinį. 2001 m. pradėjo veikti vėjo turbina, padedanti sumažinti anglies dioksido pėdsakus. Vėlesniais metais įmonė toliau vystė energijos efektyvumą savo padaliniuose ir pelnė pripažinimą bei dėmesį visame pasaulyje.

Rinkdamdiesi MONTAGNE JEUNESSE priemones, renkamės ne tik natūralumą, bet ir gamintojo etiką, jo atsakomybę tiek prieš mus-vartotojus, tiek prieš mūsų namus-planetą.Veido kaukės:

Pirmoji veido kaukė, kurią išbandžiau, buvo du viename – veido kaukė bei šveitiklis su baltuoju moliu, juodąja lava ir apelsinų žievelėmis. Ši kaukė skirta atgaivinti, valyti ir švelniai šveisti odą, pašalinti negyvas ląsteles, pagerinti kraujo apytaką poodiniame sluoksnyje.

Jau betepant citrusais kvepiančią kaukę su trupučiu šveičiamųjų dalelių, pajutau gana intensyvų odos dilgčiojimą. Toptelėjo mintis, kad šį pojūtį sukelia apelsinų žievelės ir kitos medžiagos, suaktyvinančios kraujotaką.

Kadangi kaukės tūris gana didelis (15 ml) ir išsitepus veidą jos dar nemažai liko, prie kaukių akcijos-atrakcijos prisijungti pasiūliau ir draugui. Jis taip pat iš karto pajuto odos dilgčiojimą. Ištepus kauke draugo veidą, mano veido spalva jau buvo pakitusi – kaukės molis buvo pradėjęs džiūti ir pamažu tempė odą.

Kol kaukė gražino mūsų veidus, spėjom ne tik pasidaryti keletą selfių, bet ir pažiūrėti serialą. Procedūros pabaigoje dilgčiojimo jau nebejautėm, liko tik lengvas odos traukimas. Palyginus su kitomis bandytomis molio kaukėmis, ši džiuvo ir traukė odą subtiliai, nesukeldama nemalonių pojūčių. Nuprausta oda buvo švelnesnė ir minkštesnė.

Monagne gif .gif


Antroji išbandyta kaukė – su avokadų aliejumi. Šios kaukės paskirtis panaši į pirmosios – ji taip pat švelniai šveičia, valo poras ir pašalina negyvas ląsteles. Tačiau ši kaukė skirta ir sudrėkinti odą.

Kad kaukės poveikis kitoks, pajutau ir praktiškai. Ši priemonė, būdama ant odos, visą laiką išliko drėgna, o prieš ryškią šviesą turėjo aksominį švytėjimą. Nebuvo jokio tempimo pojūčio, o nuplovus kaukę, odą buvo dar minkštesnė nei po pirmosios kaukės.

Šios kaukės aromatas visiškai kitoks nei pirmosios – itin švelnus, primenantis veido kremo kvapą. Nors pirmoji kaukė kvepėjo, tačiau nusprendžiau, kad šios aromatas pirmauja. Draugas man nepritarė – jam skaniau kvepėjo pirmoji kaukė.

Montagne jeunesse avocado zalia gentisjpg


Dar viena veido kaukė – nulupamoji su žaliąja arbata, imbierų ir citrinų ekstraktais. Ši kaukė buvo savotiška atrakcija, nes tokio tipo kaukės iki šiol neteko bandyti. Lengvo ir gaivaus kvapo, gelsvos skaidrios spalvos geliu padengtas veidas atrodė lyg išteptas medumi. Besėdint šia kauke išteptu veidu, valgiau pomelo greipfrutą, ir jaučiau, kaip nuo žandikaulio judesių ji pradeda luptis. Ir iš tiesų, po 20 min. nuėjusi prie veidrodžio pamačiau, kad aplink burną kaukė jau atsilupusi. Beliko paimti už kraštelio ir lupti toliau. Turiu pripažinti, kad nulupimo procesas labai smagus! Po procedūros su šia kauke, veido oda liko atsipalaidavusi ir lengva.

Montagne jeunesse green tea zalia gentis


Na, ir galiausiai – medžiaginė kaukė su Negyvosios jūros purvu, druska ir mineralais. Pasakysiu iš karto – ši kaukė man patiko labiausiai. Vos užsidėjus ant veido, iš karto pajutau malonią vėsą ir gaivą. Šis pojūtis išliko visas 15 min., kol kaukė buvo ant veido. Kartu su maloniu pojūčiu, mane lepino ir kaukės kvapas – sunkiai apibūdinamas, bet labai teigiamas, gaivus, lengvas, trumpai sakant – mano tipo :)

Nuėmus kaukę jaučiau, kad oda sudrėkinta, gaivi ir kvepianti tuo sunkiai apibūdinamu aromatu. Palietus odą taip pat jautėsi minkštumas. Nors patiko visos veido kaukės, tačiau labiausiai norisi kartoti (ir kam nors dovanoti) būtent šią.

Montagne jeunesse dead sea zalia gentisjpgRankų ir pėdų kaukės:

Kadangi pėdų kaukę su losjonu jau buvau išbandžiusi ir aprašiusi, šią priemonę daviau draugui, o pati užsimaukšlinau kojines-pėdų kaukę ir pirštines-rankų kaukę.

Kaip jau esu rašiusi ankstesnėje apžvalgoje, pėdų skystis su pantenoliu, mėtų ir pipirmėčių aliejais pėdas suminkština ir suteikia slidumo (slidumas tiek juntamas, kad draugas net klausė, ar po mirkymo pėdas reikia nusiplauti :D). Pėdų losjonas, taip pat papildytas pantenoliu, mėtų ir pipirmėčių aliejais, intensyviai kvepia mėtomis ir atgaivina pėdas, tačiau jų nešaldo.

Montagne jeunesse pedoms in zalia gentis


Kalbant apie kaukes rankoms ir pėdoms, t. y. pirštines ir kojines, nuoširdžiai rekomenduoju išbandyti abi vienu kartu. Užsimaukšlinus šias pirštines ir kojines, galima pasijusti tikru tinginio pantimi :) Mat vaikščiot su jomis slidu dėl viduje esančios kaukės, o kažką veikti nepatogu, tad belieka mėgautis minkšta sofa ir poilsiauti :)

Nusiėmus pirštines ir kojines, rankos bei pėdos buvo minkštos bei labai drėgnos – ant odos likusios kaukės likutį įmasažavau.

MontApibendrinant noriu nuoširdžiai pasidžiaugti MONTAGNE JEUNESSE etinėmis nuostatomis ir kuriamomis priemonėmis.

Ant visų kaukių galima rasti nekasdieniškai informatyvią sudėtį. Žalios spalvos šriftu išvardinti natūralūs ingredientai, o juodu – saugiai žmonių pagaminti ingredientai. Taip pat, kur reikalinga, prie ingredientų skliaustuose nurodyta ir jų kilmė, pavyzdžiui, Glycerin (Plant Origin).

Pačios priemonės yra malonių aromatų, skalsios ir įvairios. Nors pati išbandžiau kaukes tik veidui, rankoms ir pėdoms, tačiau taip pat yra kaukių plaukams, atskira kaukių linija vyrams.

***

Jei jau bandei šias kaukes arba išbandysi ateityje, nepamiršk pasidalinti įspūdžiais!

***

#ad

Parašykite komentarą