Berzo buciniai zalia gentis

MĖTA BERŽO BUČINIAI: uodų sezoną atidarykime lengvai!

Žalios Genties namuose svečiuojasi natūralūs ir ekologiški MĖTA produktai. MĖTA gamina tiek maisto produktus, tiek kūno ir plaukų priežiūros priemones, pirties reikmenis, eterinius aliejus ir t. t.

Pirmą kartą su MĖTA produktais susidūriau dirbdama LIVINN – SVEIKI PRODUKTAI parduotuvių tinkle. Ilgam įstrigo MĖTA naminės duonos giros skonis. Ko gero, skaniausia gira, kokios teko ragauti! Įtariu, kad būtent šis gėrimas visad siesis su MĖTA produkcija.

Na, bet atėjo metas susipažinti su MĖTA asortimentu plačiau. Artėjant piknikų, išvykų ir įkyruolių uodų sezonui, draugauju su raminamuoju poveikiu pasižyminčiu odos teptuku BERŽO BUČINIAI. Šį augalinių ekstraktų mišinį rekomenduojama naudoti po vabzdžių įkandimų bei įgėlimų, nusidilginus. Priemonė yra ekologiška, jos ekologiškumas patvirtintas itališku CCPB sertifikatu. Prisipažinsiu, iki šiol tokio sertifikato nebuvau girdėjusi. Ir nieko keisto – bendrovė MĖTA pirmoji Lietuvoje ženklino gaminius pagal prestižinį italų CCPB sertifikatą, pripažįstamą Europos Sąjungoje ir kitose pasaulio šalyse.


Sudedamosios dalys: beržų lapų ekstraktas, beržų pumpurų ekstraktas, pušų eterinis aliejus, mėtų eterinis aliejus.


Minimalistinė sudėtis nekelia jokių klausimų: augalai puikiai žinomi, augantys mūsų geografinėje platumoje. Atsukus buteliuką laukia staigmena – priemonė dozuojama ne lašintuvu, tačiau turi mažą šepetuką, kuriuo itin patogu patepti sudirgusios odos plotą. Priemonės kvapas išduoda jos natūralią sudėtį: juntamas žolinis aromatas su eterinių aliejų dvelksmu. Nežinodama spėčiau, kad sudėtyje yra ir eukaliptų eterinio aliejaus – ko gero, tokį įspūdį sukuria eterinis pušų ir mėtų duetas. Priemonė yra skysta, nebeik neturi klampumo, rusvos spalvos. Užtepus ant odos reikia kiek luktelėti, kol nudžius ir susidarys apsauginė/raminamoji plėvelė.


Meluočiau, jeigu sakyčiau, kad laukiau, kol įgels koks nors vabzdys, kad galėčiau pakomentuoti ir priemonės poveikį :) Bet visgi tam tikras sportinis azartas buvo, tad iki kol sulaukiau įkandimo, priemonę išbandžiau kitomis aplinkybėmis – patepiau dėl spuogo sudirgusią ir paburkusią odą. Norėčiau prisikabinti prie to, kad priemonė rusvos spalvos, tad akivaizdžiai matosi ant odos, tačiau šią ypatybę nustelbė kiti du dalykai. Pirmiausia – priemonė odos visiškai negraužė. Be to, netrukus oda buvo pastebimai atslūgusi, nebesimatė paburkimo. Įkandus vabzdžiui, užtepta priemonė ramina odą, jos nesinori kasytis. Taigi jautrią ir į niežėjimą linkusią odą turintiems žmonėms šis teptukas gali tapti tikru išsigelbėjimu (ir ne cheminiu, o visiškai natūraliu)!


MĖTA ir EKOminimalizmas

Manau, kad verta žinoti, jog MĖTA prekės ženklas, kurdamas ir gamindamas produktus, vadovaujasi „trumposios grandinės“ principais. Produktus siekiama gaminti iš minimalaus kiekio ingredientų (šis produktas – puikiausias įrodymas). Vengiama bet kokių perteklinių žaliavų perdirbimo procesų. MĖTA pasisako už siekį maksimaliai panaudoti augalų teigiamas savybes ir perspektyvių žaliavų ieško bei randa mūsų krašte, Lietuvoje, o ne egzotiškuose pasaulio kampeliuose. Tokie principai įrodo didelį sąmoningumą ir maksimalų ekologiškumo siekį. Juk iš toli transportuojamos žaliavos neišvengiamai prisideda prie aplinkos taršos! Be to, yra teorijų, teigiančių, kad žmogaus organizmas geriausiai įsisavina ir toleruoja medžiagas ir produktus, išgaunamus ir auginamus vietoje, o ne kitame pasaulio gale, kitame klimate ir geografinėje platumoje.

MĖTA įkūrėjai didžiausią dėmesį sutelkia ne į kuo modernesnę pakuotę, tačiau į produkto švarą ir naudą. Žinoma, apie produktų naudą, natūralumą ir ekologiškumą gali svaičioti kiekvienas, tačiau dažnai tai būna tik tušti žodžiai, pavyzdžiui, pasitelkiami tik pavieniai natūralūs ingredientai tarp daugybės kitų (tarkim, kosmetikos gamintojai nutyli apie aršius konservantus, odai nedraugiškas priemonės putojimą skatinančias medžiagas, ilgalaikėje perspektyvoje plaukams žalingus silikonus ir t. t.). Šaunioji bendrovė MĖTA yra sąžininga su vartotojais ir savo produktus sertifikuoja.

Berzo buciniai zalia gentis
#ad

Viena netikėta idėja. Prisijunk!

Parašykite komentarą