Margarita kremai veidui cover

MARGARITA linija JAUTRIAI ODAI: pretenzingos priemonės už draugišką kainą

Didžiausias ir greičiausiai augantis kosmetikos gamintojas Lietuvoje – BIOK LABORATORIJA – atsiuntė laišką su pasiūlymu išbandyti naująją MARGARITA prekės ženklo liniją JAUTRIAI ODAI. Šią liniją sudaro prausimosi putos, micelinis vanduo, paakių kremas ir trijų rūšių veido kremai: drėkinamasis, maitinamasis ir odai su išsiplėtusiais kapiliarais.

Neilgai trukus mane pasiekė estetiškai atrodanti dėžutė su žadėtomis priemonėmis, o aš leidausi į MARGARITA kosmetikos pažinimo kelionę. Atsižvelgdama į tai, kad MARGARITA kosmetika gan nebrangi (linijos JAUTRIAI ODAI priemonių kaina ne akcijos metu siekia maždaug po 5.99–6.99 €), iškėliau klausimą: galbūt ši linija yra sprendimas turint mažą biudžetą ar tiesiog siekiant neišleisti kosmetikai didelių sumų? Juolab, kad visos šios linijos priemonės pagamintos iš daugiau nei 90 % natūralių sudedamųjų dalių. Priemonės papildytos natūraliais augaliniais ekstraktais (medetkų, ramunėlių, avokadų), aliejais (persikų kauliukų, vynuogių sėklų, aragnų), drėkinamąja hialurono rūgštimi.

Žinoma, kažkas šūkaus, kad po nurodytais natūralių ingredientų procentais slepiamas „žaliasis smegenų plovimas“, kad tie gaminiai nėra tokie jau nekalti, neturi sertifikato, priklauso „pilkajai natūralios kosmetikos klasei“ ir t. t. Nepaisant to, lieku prie pradinės minties: jei spaudžia biudžetas, verčiau rinktis pigų, tačiau pretenzingą gaminį, kuriame sumažintas cheminių ingredientų kiekis, nei toliau dairytis į priemones, kuriose sukišti visi įmanomi chemikalai.

Margarita zalia gentis

Margarita zalia gentis

Margarita zalia gentis


MARGARITA JAUTRIAI ODAI micelinis vanduo (400 ml)

Ši priemonė man neabejotinai patiko labiausiai. Tiesa, pirmą kartą ant vatos diskelių priemonės šliūkštelėjau kiek per daug ir priglaudusi prie akių vokų, pajutau graužimą. Perbėgo mintis, kad priemonė netiks, bet graužimas liovėsi, o valomasis poveikis gerąja prasme pribloškė – tušas nuo blakstienų valytis pradėjo akimirksniu. Keli judesiai ir tušo likučių – nė žymės. Antrąjį kartą priemonės nebepadauginau ir graužimo nejutau, o valymas buvo toks pat efektyvus.

Beje, micelinių vandenų ilgai nemėgau ir nepirkau. Juos panaudodavau tik viešėdama pas drauges – valomasis poveikis pasirodydavo gan vidutinis ir likdavau prie jau įprastų valomųjų pienelių. Atmetimas miceliniams vandenims išaugo, kai išbandžiau dvifazį micelinį vandenį – valymas vidutinis, o riebioji dalis bjauriai vėlėsi ant odos. Po kurio laiko mano vonioje atsirado dar vieno gamintojo, mažo tūrio micelinis vanduo. Pastarasis mano požiūrį pradėjo keisti – valymas lengvas ir efektyvus, blakstienos nebyra, akys nedirginamos. Net neįtariau, kad yra dar efektyvesnių micelinių vandenų, kaip kad šis!

Margarita micelinis vanduo zalia gentis


MARGARITA JAUTRIAI ODAI veido prausimosi putos (150 ml)

Prausimosi putos, skirtos jautriai odai, yra bekvapės. Jei tiksliau – turi tam tikrą kvapą, kuris juntamas tik sąmoningai bandant įvertinti priemonės aromatą. Šios putos gan skalsios, be priekaištų atlieka savo funkciją – nuprausia odą ir nepalieka tempimo pojūčio. Apskritai putos yra man priimtiniausia veido prausimosi priemonių forma, tad priekaištų neturiu. Dedu pliusą ir žygiuoju toliau – prie veido kremų :)

Margarita prausimosi putos zalia gentis


MARGARITA JAUTRIAI ODAI drėkinamasis veido kremas (50 ml)

Drėkinamąjį veido kremą išbandžiau pirmiausia, nes turiu mišrią odą ir pastebėjau, kad esant vasariškam orui visiškai pakanka vien drėkinimo. Kremas lengvos konsistencijos, lengvai įsigeria į odą, nealergizuoja ir nekemša porų. Būdingas malonus, tačiau itin lengvas aromatas. Nors sudėtyje yra nemažai aliejų (persikų kauliukų, sviestmedžių, arganų, vynuogių sėklų), tačiau priemonė nepasižymi riebumu ir klampumu.

MARGARITA JAUTRIAI ODAI maitinamasis veido kremas (50 ml)

Maitinamąjį kremą pradėjau naudoti kiek vėliau nei drėkinamąjį – tuomet, kai orai ėmė lengvai rudenėti. Keičiantis sezonui, veido oda kai kuriose srityse pradeda šiek tiek šerpetoti (jeigu neaprūpinu reikiamu maitinimu ir negyvų ląstelių pašalinimu, šerpetojimas įsibėgėja). Taigi drėkinamąjį kremą pradėjau naudoti pakaitomis su maitinamuoju. Jei atvirai, net nežvilgteliu, kuris pakliūva po ranka ryte ar vakare. Tačiau rezultatas mane džiugina – kartu naudojami kremai ir toliau nekemša porų, aprūpina drėgme ir maitinimu, nealergizuoja. Įdomu tai, kad drėkinamojo ir maitinamojo kremų konsistencija neturi žymaus skirtumo. Maitinamasis kremas taip pat nėra riebus, nors pagal sudėtį matyti, kad aliejai sudaro didesnį procentą priemonės. Šis kremas taip pat labai nežymiai kvepia.

MARGARITA JAUTRIAI ODAI veido kremas odai su išsiplėtusiais kapiliarais (50 ml)

Šio kremo, skirto odai su išsiplėtusiais kapiliarais bent kol kas neišbandžiau. Jį arba kam nors padovanosiu, arba naudosiu vėliau, kai pabaigsiu pirmuosius du. Galiu tik spėti, kad šis kremas taip pat yra gan lengvas, neriebus ir itin lengvai maloniai kvepiantis. Pažiūrėjus į sudėtį, labai patrauklu tai, kad didžiausią priemonės procentą sudaro gėlių vandenys: gebenių, hamamelių, arnikų, jonažolių, taip pat kaštonų ir vynuogių lapų ekstraktai.

Margarita kremai veidui zalia gentis


MARGARITA JAUTRIAI ODAI paakių kremas (15 ml)

Paakių kremai yra tokia priemonė, kurios poveikį pastebėti sunkiausia. Na, nebent paakių oda yra labai suglebusi ar patamsėjusi, o kremas pasižymi ypatingu veiklumu ar greitą poveikį turinčiomis sudėtinėmis dalimis. Kalbu apie silikonus, kurie bematant ištempia raukšles ir sukuria atjaunėjusios odos iliuziją. Bent kiek natūralesniuose paakių kremuose silikonų vengiama, tad poveikis lėtesnis, mažiau pastebimas, tačiau sveikesnis ir, manyčiau, suteikiantis naudą ilgesniam laikui.

Šio kremo atveju kol kas galiu paminėti tiek, kad jis lengvos konsistencijos, bekvapis, lengvai įsigeria. Jis turi gana patogų dozatorių, tačiau šiek tiek apgaulingą dozatorių. Jis yra smailėjantis, primena super klijų pakuotę – labai svarbu spustelti švelniai, kad kremo neišsispaustų per daug.

Margarita paakiu kremas zalia gentis

Margarita paakiu kremas zalia gentisPabaigai pasakysiu, kad MARGARITA priemonės jautriai odai paliko išties gerą įspūdį. Kiekviena iš jų atliko savo funkciją ir nė viena nesukėlė alerginių reakcijų, nepradėjo kimšti porų ar erzinti kvapais, nes jie beveik nejuntami. Drįsčiau teigti, kad, norint sutaupyti, paremti lietuvių gamintojus ir pamažu jaukintis kažką natūralesnio, MARGARITA JAUTRIAI ODAI kosmetika yra palankus ėjimas :)

Keletas netikėtų idėjų. Prisijunk prie diskusijos!

  1. Kai micelinio vandens pateko į akį atsidūriau priimamąjame, išdegino. Tokia mano patirtis. Pamoka – ką berašytų, reikia saugotis pačiai:) Ir iš patirties riksiuos patikrintus.

    1. Auč, nelinksma patirtis. Pritariu, kad nevertėtų aklai vadovautis apžvalgomis ar rekomendacijomis – kiekvienas organizmas unikalus, tad, kas vienam tinka, kitam gali sukelti atmetimą, kuri nors sudedamoji dalis sukelti alergiją ar tiesiog priemonė gali nesuteikti norimo efekto. Bet tik bandymų keliu ir atrandam, kas mums tinka :)

Parašykite komentarą