Madara. zalia gentis

MÁDARA priemonės sausiems ir pažeistiems plaukams – pagyrų vertas atradimas

Priemonės: MÁDARA šampūnas sausiems ir pažeistiems plaukams (250 ml), MÁDARA kondicionierius sausiems ir pažeistiems plaukams (200 ml), pagaminta Latvijoje.

Kainos, prekybos vieta: šampūnas – 12.00 €, kondicionierius – 12.00 €, Biosala parduotuvės.

Trumpai apie gamintoją: MÁDARA – Latvijoje gaminama, išskirtinai natūrali ir organinės kilmės kosmetika. Šios kosmetikos pradininkė ir įmonės įkūrėja Lotte Tisenkopfa-Iltnere mano, kad kosmetika turi būti kaip maistas, tik skirta ne vartoti, bet tepti bei dėti ant odos, taip pamaitinant ir sustiprinant odą. Įmonė gamina dešimtis veido ir kūno priežiūros priemonių, kuriamų remiantis gamtos dėsniais. MÁDARA kosmetikos priemonėse naudojami Šiaurės augalai, žolelės ir kiti gamtoje randami augalai. Asortimentą sudaro valomieji veido pieneliai, kremai, šveitikliai, kūno priežiūros priemonės įvairiems odos tipams. MÁDARA kosmetika yra sertifikuota ECOCERT ir pakuojama FSC aplinką tausojančiose popierinėse pakuotėse.

Savybės:

MÁDARA šampūnas sausiems ir pažeistiems plaukams, praturtintas Šiaurės dilgėlėmis ir svarainiais, švelniai plauna ir maitina sausus, pažeistus plaukus. Šampūnas saugo plaukus nuo amžinių pakitimų bei nuo galiukų skilinėjimo. Plaukai tampa švelnūs tarsi šilkas ir švytintys. MÁDARA yra išskirtinai natūrali ir organinės kilmės kosmetika, sertifikuota pagal tarptautinį ECOCERT standartą.

MÁDARA kondicionierius sausiems ir pažeistiems plaukams yra turtingos kreminės konsistencijos. Dėka sudėtyje esančių Šiaurės dilgėlių ir svarainiaų, kondicionierius giliai maitina ir atstato išsausėjusius, pažeistus plaukus. Apsaugo nuo galiukų skilinėjimo. Plaukai tampa glotnūs kaip šilkas ir itin lengvai formuojami.

Žalios Genties įspūdžiai:

Abi sausų plaukų priežiūros priemonės pasižymi gan ryškiu žoliniu kvapu. Iš karto, vien pagal kvapą, galima nuspėti, kad priemonės – ne cheminės. Šampūnas skalsus, lengvai putoja. Atsižvelgus į tūrį, naudojasi tikrai ilgokai.

Esu atkreipusi dėmesį, kad kai kuriems natūraliems šampūnams būdinga, jog juos išskalaujant plaukai būna tarsi susivėlę ir be kondicionieriaus apsieiti tiesiog neįmanoma. Šiuo atveju yra priešingai – išskalaujant MÁDARA šampūną, pirštai per plaukus lengvai slysta, nestringa.

Na, o užtepus nedidelį kiekį kreminės konsistencijos MÁDARA kondicionieriaus, plaukai akimirksniu tampa suglebę, tarsi „bestuburiai“ – minkštučiai, glotnūs, paslankūs. Tai yra geriausia, ko galima tikėtis iš kondicionieriaus. Esant tokiam poveikiui, kartais palieku kaip kaukę (5-10 min.).

Ilgėliau panaudojus MÁDARA priemones sausiems ir pažeistiems plaukams, lieku 100% pozityvi kondicionieriaus atžvilgiu – drąsiai įvardiju kaip vieną lyderių iš visų bandytų kondicionierių. Noriu dar!

Šampūno atžvilgiu būsiu šiek tiek santūresnė. Nuo pat vaikystės turiu labai jautrią galvos odą – nuo daugumos šampūnų atsiranda pleiskanų. Deja, ilgiau panaudojus, šiek tiek pleiskanų atsirado ir nuo šio. Taigi antro buteliuko sau jau nenorėčiau, tačiau Tau, jeigu neturi mano minėtos problemos, tikrai rekomenduoju išbandyti ir šią priemonę – neprašausi ;)

Madara. zalia gentis

Parašykite komentarą