Razalija ok 1 2000

Lietuviška kosmetika RAZALIJA: gimusi vaistinėje iš meilės natūralumui

Prisipažinsiu, kosmetikos pavadinimas RAZALIJA man buvo negirdėtas. Sužinojau tuomet, kai gavau pasiūlymą šią natūralią kosmetiką išbandyti. Pasidaviau smalsumui ir jau kitą dieną rankose laikiau pakuotę su pasirinktomis priemonėmis bei keletu mėginukų. Priemones pasirinkau vadovaudamasi RAZALIJA patarimais.

Taip pat pasidomėjau RAZALIJA kosmetikos istorija bei vertybėmis. Pasirodo, šią kosmetiką gamina vaistinės VALERIJONAS vaistininkės (beje, ir prekės ženklo pavadinimas, skambantis kaip moteriškas vardas, iš tiesų reiškia VALERIJONAS). Pirmasis RAZALIJA kremas pasaulį išvydo dar 2013-aisiais, o šios kosmetikos kūrėja yra vaistininkė Almyra Girdenienė, kuriai vaistininkystė yra viena iš priemonių žvelgti į žmogaus sveikatą ir gyvenimą holistiškai. Moteris domisi ajurveda, tradicinės ir alternatyvios medicinos būdais. Pirmenybę visada teikia natūraliems produktams ir taip elgtis skatina kitus. Vadovaudamasi daugiamete patirtimi, vaistininkė Almyra veda edukacines programas apie sveiką mitybą ir odos priežiūrą. Man ši informacija iš karto suteikė pridėtinės vertės priemonėms, kurias pasirinkau apžvelgti.

Pirmoji priemonė – RAZALIJA micelinis vanduo (200 ml). Priemonė pateikta itin minimalistinėje, estetiškoje pakuotėje. Beveik skaidrios spalvos, be kvapiklių, dažiklių, mineralinių aliejų. Gamintojas užtikrina švelnų veido nešvarumų ir makiažo valymą. Aš asmeniškai micelinius vandenis pripažinau gan neseniai ir juos pirmiausia vertinu pagal efektyvumą nuvalant blakstienų tušą. Gaila, tačiau šis micelinis vanduo tušą įveikia įdėjus šiek tiek daugiau pastangų, negu aš turiu kantrybės. Vis dėlto, priemonė gali būti puikus atradimas toms, kurios micelinį vandenį naudoja ne akių makiažui valyti, o pasitelkia kaip toniką arba valo tik veido makiažą bei odos nešvarumus. Tokiu atveju priemonė tikrai verta dėmesio, ypač turint jautrią odą. Sudėtyje yra ekologiškų ir natūralios kilmės ingredientų. Odai į pagalbą skuba hialurono rūgštis, glicerolis, alavijai ir pantenolis. Šie ingredientai užtikrina odos drėkinimą, gaivinimą ir raminimą.

Antroji priemonė, kurią pasirinkau išbandyti – RAZALIJA drėkinamasis serumas veidui (15 ml). Vėlgi vyrauja minimalizmas tiek kalbant apie pakuotę, tiek apie priemonės sudedamąsias dalis. Kaip ir micelinis vanduo, drėkinamasis serumas pagamintas be kvapiklių, dažiklių, mineralinių aliejų. Skaidrios spalvos, želės pavidalo. Mažulytis kiekis labai puikiai sklaidosi ant veido odos. Iš pat pradžių želė matosi (ją išduoda šioks toks blizgesys, tarsi oda būtų šlapia) ir jaučiasi (palietus juntamas lipnumas). Netrukus serumas jau būna pilnai susigėręs į odą – nė kvapo nelikę nei blizgėjimo, nei lipnumo. Oda tarsi šilkinė – švelnutė ir minkštutė. Kaip ir žada gamintojas, priemonė sudrėkina veido ir paakių sritį.

Šią priemonę rinkausi tikėdamasi, kad ji puikiai tiks naudoti prieš padengiant veidą mineraline pudra. Maniau, kad serumas odą sudrėkins ir pudra dengsis tolygiai, nebus šerpetojimų. Viskas būtent taip ir yra! Nors ne – viskas netgi geriau. Šis serumas man taip patinka, kad jį naudoju tiek ryte, prieš dengiant veidą mineraline pudra, tiek vakare, prieš eidama miegoti. Priemonė tobula dėl ypač lengvo tepimo, greito ir efektyvaus susigėrimo. Labai gerą įspūdį paliko ir skaidri želinė, o ne balta kreminė konsistencija. Bent jau vasaros metu man visiškai pakanka naudoti šį serumą – turėdama mišrią odą kol kas nejaučiu papildomo poreikio naudoti kremą ar balzamą. Pakankama drėgmė užtikrinama net ir sausiems veido odos plotams, kurie įprastai linkę šerpetoti.

Iš keturių gautų mėginukų savo reikmėms priglaudžiau 5 g indelį su RAZALIJA drėkinamuoju kremu veidui. Priešingai nei prieš tai aprašytos priemonės, drėkinamasis kremas turi kvapą ir spalvą, tačiau tiek kvapą, tiek spalvą suteikia natūralios sudedamosios dalys. Spėju, kad spalvą kremui suteikia sudėtyje esantis nakvišų aliejus, kuris odą drėkina ir maitina. Taip pat šis kremas papildytas hialurono rūgštimi ir ir kofermentu Q10 – taip siekiama aprūpinti odą drėgme ir apsaugoti nuo priešlaikinio senėjimo. Kremo konsistencija tirštoka, primena kūno sviestą. Kremu patepta oda įgauna švelnumo, ją itin malonu liesti. Kremas nepalieka lipnumo pojūčio ar riebumo. Pirmasis įspūdis tikrai geras, nors ir likausi įsimylėjusi prieš tai aprašytą serumą :)

Kiti gauti mėginukai yra intensyvaus poveikio kremai, skirti brandesnei odai, tad juos padovanojau. Pati šias priemones tik atsukau pauostyti – visų kvapai neutralūs. Norinčioms išbandyti RAZALIJA kosmetiką, bet dvejojančioms, ar tiks, labai rekomenduoju vadovaujantis patarimais rinktis būtent 5 g pakuotes – jos suteiks galimybę įsitikinti, ar konkreti priemonė atitinka odos lūkesčius.

Beje, nors esu per jauna išbandyti ir įvertinti priemones brandesnei odai, tačiau norėčiau akcentuoti tai, kad intensyvusis LIFTING rinkinys buvo sukurtas bendradarbiaujant su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto mokslininkais. Na, o RAZALIJA regeneruojamasis kremas veidui parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“ 2017-aisiais metais buvo įvertintas aukso medaliu.

Viena netikėta idėja. Prisijunk!

Parašykite komentarą