Lempampuk

LEMPAMPUK: dovanos, alsuojančios ekologija, išskirtinumu ir kokybe

Visai neseniai, dėka Virsmų Bendruomenės, susipažinau su naująja pašnekove – Žana Rastonyte. Ši moteris prieš ketverius metus pradėjo vystyti projektą Lempampuk, kuris palaipsniui išaugo į verslą ir sėkmingai auga bei klesti. Kas gi tas Lempampuk? Tai yra originalių dovanų namai. Dovanų, kuriose įdėta tiek meilės ir pastangų, kad net… gaila padovanoti! Nori žinoti daugiau? Pirmyn – skaitom toliau ;)Trumpas dosjė

Vardas, pavardė: Žana Rastonytė.

Gyvenimo credo: Don‘t ever feel guilty for doing what‘s best for you.

Profesija: šiuo metu – dovanų kūrėja; pagal mokymosi įstaigų diplomus – sukirpėja-modeliuotoja ir ekonomistė.

Įkvėpimo šaltiniai: filmai, knygos, draugai, šeima.

Didžiausia šios akimirkos svajonė: nepamiršti gyventi :)Lempampuk zana rastonyte


Kas slepiasi po žaismingu LEMPAMPUK pavadinimu?

Tai „gudrus“ marketingo triukas – skanduotės tipo žodžiai lengviau įsimenami: LEM-PAM-PUK. O jei rimtai, pavadinimas sukurtas iš lempos, tiesiog gražiai skamba :) Jei dar rimčiau, Lempampuk – tai pagalba žmonėms, kuriems iškyla sunkumų ieškant išskirtinės dovanos arba dovanos idėjos. Dovanos – tai mūsų sritis, mūsų sukurta nauja specialybė :)

Kita vertus, Lempampuk – interneto projektas, vienijantis įvairius menininkus, rankų darbo meistrus, tikrų tikriausių stebuklų kūrėjus. Tai galimybė jauniems amatininkams, šedevrų kūrėjams būti pastebėtiems, išgirstiems ir suprastiems. Mūsų devizas – Išskirtinės dovanos išskirtiniams žmonėms! – tinka tiek ieškantiems originalių dovanų, tiek jas kuriantiems. Todėl iš kūrėjų darbų reikalaujame išskirtinumo ir aukštos kokybės – kurti tai, ko nekuria kiti!

Kas yra lempukai, kas įkvėpė pradėti juos kurti?

Lempukus kuriu pati. Kažkur interneto platybėse aptikau idėją, kaip iš perdegusios/panaudotos lemputės sukurti panašią dekoraciją. Ekologiški arba iš antrinių žaliavų sukurti ir perkurti daiktai mane visada žavėjo ir įkvėpdavo išbandyti pačiai. Iš tokių atradimų gimė ir lempukai. Žinoma, mano kuriami lempukai dabar jau skiriasi nuo pirminio varianto –  ieškojimai ir bandymai atveda prie geresnių rezultatų.

Kuo Lempampuk unikalūs Lietuvos rinkoje?

Su kiekvienu klientu dirbame individualiai, asmeniškai, pagal jo poreikius kuriame dovanas iš turimo asortimento. Dovanų kūrimo ir pardavimo srityje esame, ko gero, vieninteliai, kurie taip preciziškai patenkina individualius kliento poreikius ir norus.

Ar lietuviai draugiškai  sutinka Jūsų siūlomą paslaugą, ar paklausa tolydžio auga?

Sulig kiekvienais metais Lempampuk paslaugų paklausa padidėja 30–40%. Mes dar jauni, švieži ir mažai žinomi, todėl augame spėriai :)

Kokie Jūsų tikslai ir vizija ateičiai?

Mūsų tikslas – mažinti vartotojiškumą, skatinti rinkti dovanas atsakingai ir apgalvotai, palaikyti tikrus kūrėjus, o ne masinės gamybos atstovus. Vertė yra ne tame, ką gauni (ir kuo didesniais kiekiais), o tame, ko neturi pats, bet esi nusprendęs atiduoti/padovanoti kitam. Kartais juokauju, kad geriausios yra tos dovanos, kurias gaila padovanoti :)

Lempampuk vizija –  užaugti iki tarptautinio verslo išlaikant asmenišką/betarpišką bendravimą su klientais, tenkinant jų individualius poreikius. Galutinio šio vizijos varianto neturiu, nes vis dar ieškome būdų, kaip tai įgyvendinti techniškai.

Kokias dovanas kuria Lempampuk komanda?

Nuo rankų darbo laikrodžių iki dekoruotų stalo įrankių. Manau, kad prasmingiau ne vardinti kūrinius, o paganyti akis el. parduotuvėje!

Papasakokite daugiau apie komandos narius.

Kaip ir minėjau anksčiau, pats svarbiausias kriterijus Lempampuk pristatomų darbų asortimente – kokybė. Taigi lengvai galiu trimis žodžiais apibūdinti  kūrėjus, kurie bendradarbiauja su Lempampuk. Jie – savo darbo fanatikai! Nuotraukos niekada neperteiks nei darbų grožio, nei to jausmo, kai jų kuriamus darbus laikai rankose, todėl tiek daug ir tokių puikų atsiliepimų gauname iš klientų. Jie būna sužavėti to, ką pamato gavę.

Iš tiesų – žvilgtelėjus į Lempampuk Facebook‘o paskyroje esančią įvertinimų skiltį, akis kaipmat džiugina išskirtinai pozityvūs klientų atsiliepimai. Tikriausiai klientų dėkingumas kaskart priverčia suspurdėti širdį ir stengtis dar labiau?

Be abejo, kiekvieno kliento geras žodis, atsiliepimas, pagyrimas pakylėja ir įkvepia kurti, stengtis, tobulėti. Klientų atsiliepimai – tai jų dovanos mums, kurias labai vertiname ir branginame. Tarsi vykdome mainų programą – už dovanas jiems, gauname dovanų ir mes :)

Smalsu, kiek kainuoja Jūsų paslaugos?

Dažniausiai užsakomų dovanų kaina būna 35–50 eurų ribose, o pigiausias dovanos variantas – 10 eurų. Vienintelis dalykas, kurio nedarome, yra nuolaidos. Mūsų įmonės politika – įgyvendinti visus, kiek tik įmanoma mūsų darbo specifikoje, kliento pageidavimus, sukurti individualią dovaną pagal jo poreikius ir nedirbti kaip prekybos centrai :) Mes parduodame vienetinius arba mažo tiražo darbus, kurie turi savo vertę, o kainos yra adekvačios įsigyjamai vertei. Todėl, nepriklausomai nuo kiekio, dažnumo ar dydžio, kūrinių kaina nekinta. Mes gerbiame mums kuriančių kūrėjų darbą ir žinome jo vertę. Mūsų lojalūs klientai naudojasi kitomis privilegijomis – pirmumo teise įgyvendinant užsakymą, skubių užsakymų įgyvendinimu arba nemokamai dovanojame paslaugą „Dovanų idėjos“.

Kiek vidutiniškai užtrunka dovanos gimimas – nuo idėjos iki pagaminimo?

Užtrunka 2–3 d., bet jau antri metai klientams siūlome dovanas planuoti ir užsakinėti bent prieš 2 savaites, nes dėl užsakymų gausos nuolat turime užsakymų eilę. Vasaros metu dovanas užsakinėti reikia prieš mėnesį. Pripažinsiu, būna, kad pavargstame ir net pervargstame, bet, kita vertus, tokia paklausa džiugina ir suvokiame, kad esame žmonėms reikalingi.

Jūsų veikloje švysčioja minimalizmo filosofija, o ore beveik girdžiu Mažiau yra daugiau, Kokybė svarbiau už kiekybę…

100% pritariu šiai filosofijai ir pati bandau ja vadovautis. Ji puikiai dera su mūsų įmonės vertybėmis, nes mes už kokybę, kokybę ir dar kartą kokybę. Kokybės nelieka kiekybėje, tad kitu kampu pažiūrėjus į posakį Mažiau yra daugiau, pasakyčiau, kad MAŽAS dalykėlis gali kainuoti ir daugiau/brangiau, bet turėti DIDELĘ vertę.

Ačiū už pokalbį!Lempampuk dovanų kūrimo ir gimimo akimirkos:

Lempampuk nuotraukos is pasnekoves archyvo

Lempampuk nuotraukos is pasnekoves archyvo

Lempampuk

Lempampuk

Lempampuk(nuotraukos iš Lempampuk archyvo)

Viena netikėta idėja. Prisijunk!

  1. Sveikintina ideja. Prikelti antram gyvenimui tai, kas atrodytu jau netinkama naudojimui, ir dar is to sukurti tokio grozio daiktus, tikrai reikia ne tik talento, bet ir begalines meiles darbui, kurybai, tikejimo, kad gali pasauli aplink save padaryti svaresni, grazesni, geresni

Parašykite komentarą