Kokosmile diena

KOKOSMILE dantų pastos: į madą žengia modernus natūralumas

Informacija apie natūralų gyvenimo būdą sklinda vis sparčiau ir plačiau. Norint gyventi natūraliau ir sveikiau, nebūtina investuoti daugybės laiko ir visas reikalingas grožio ar higienos priemones gaminti namuose. Turiu galvoje, kad nebūtina plaukus plauti actu ir soda, dantis valytis soda ar kokosų aliejumi su pipirmėčių eteriniu aliejumi, atsisakyti visos dekoratyvinės kosmetikos, nebelakuoti nagų ir t. t. Galima rinktis ir kiek paprastesnį kelią – pirkti jau pagamintas, efektyvias ir patrauklias, tačiau sveikesnes priemones. Šiuo atveju tas sveikesnis, tačiau patogus naudoti ir modernus pirkinys – KOKOSMILE dantų pastos dienai ir nakčiai!

KOKOSMILE – lietuvių prekės ženklas, kuris siūlo džiaugtis baltais ir sveikais dantimis pasitelkiant dantų pastas be:

* SLS,
* parabenų,
* EDTA,
* formaldehido,
* peroksido,
* ftalatų,
* triklozano,
* alkoholio.

Kodėl dvi dantų pastos, o ne viena?

Atsakymas paprastas – burnos priežiūros poreikiai dienos ir nakties metu yra skirtingi. KOKOSMILE nusprendė apie tai prabilti iš karto pasiūlydami ir inovatyvų sprendimą. Dantų pastų gamybos procese bendradarbiaujama su natūralios kosmetikos bei dantų priežiūros priemonių gamintojo atstovaujama laboratorija Latvijoje SIA B2Y. Gamyboje naudojami aukštos kokybės natūralūs bioaktyvūs ingredientai, kurie leidžia atsisakyti įprastai burnos priežiūros priemonėse naudojamų kenksmingų chemikalų.

Kokossmile zalia gentis

Kokosmile zalia gentis


Dienai sukurta KOKOSMILE dantų pasta skirta švelniai valyti ir apsaugoti jautrių dantų emalį nuo pažeidimų. Aktyvūs ekologiški ingredientai sumažina dantų jautrumą, ramina ir apsaugo dantenas, išlaiko natūralų dantų baltumą, suteikia ilgai išliekantį antibakterinį poveikį ir suteikia gaivumo.

Kokosmile diena zalia gentis


Nakčiai sukurta KOKOSMILE dantų pasta švelniai valo ir balina dantis, apsaugo jautrių dantų emalį nuo pažeidimų. Bioaktyvūs ingredientai ramina ir apsaugo dantenas, išlaiko natūralų dantų baltumą, suteikia ilgai išliekantį antibakterinį poveikį ir suteikia gaivumo.

Kokosmile naktis zalia gentis


Įspūdžiai

Pirmiausia, aplodismentai KOKOSMILE už produktų išbaigtumą ir estetiką. Dantų pastų pakuotės labai patrauklios, jų dėklą–baltą dėžutę su logotipu galima panaudoti savo reikmėms, pavyzdžiui, susidėti papuošalus ar kitas smulkmenas. Estetika ir išbaigtumu dvelkia net ir vokas, kuriame atsiunčiamos supakuotos dantų pastos. YOUR SMILE DELIVERY – štai toks užrašas pasitinka gavėją. Dėl estetiškumo, kokybės bei solidumo, KOKOSMILE dantų pastų rinkinys gali būti puikia, praktiška dovana.

Kalbant apie dantų pastų savybes, apsauginė dantų pasta, skirta dienai, yra baltai skaidrios spalvos, pasižymi maloniu, šiek tiek aštroku mėtų skoniu. Balinamoji dantų pasta, skirta nakčiai, yra juodos spalvos, jai taip pat būdingas malonus ir dar intensyvesnis mėtų skonis.

Abiems dantų pastoms būdingas skalsus putojimas, nepaisant to, kad jos pagamintos be SLS. Šios dantų pastos lengvai pašalina minkštąsias apnašas, dantys atgauna natūralų baltumą. Nors dantų pastos pasižymi balinamąja funkcija, tačiau dantys netampa jautresni, o dantenos nėra pažeidžiamos. Veikiau priešingai – KOKOSMILE dantų pastos ramina nedidelius dantenų uždegimus – paraudę plotai atgauna natūralią, švelniai rausvą spalvą.

Dar norėčiau atkreipti dėmesį, kad abiejų dantų pastų sudėtyse nėra fluoro. Turbūt neįmanoma rasti vieningą atsakymą, ar fluoro dantų pastose turėtų būti. Tiek fluoro šalininkai, tiek priešininkai, turi nemažai argumentų savo naudai. Aš asmeniškai, turėdama silpnokus tarpdančius, esu linkusi rinktis dantų pastas su fluoru, arba naudoti befluorę dantų pastą ryte, o su fluoru – vakare, prieš miegą. Tokį sprendimą esu priėmusi kartu su odontologe bei burnos higieniste.  Taigi fluoro nebuvimas KOKOSMILE dantų pastose man pasirodė trūkumas, tačiau tuo pat metu neabejoju prekės kokybe bei patikimumu, tad apie sprendimą atsisakyti fluoro dantų pastų gamyboje, paklausiau pačios KOKOSMILE komandos. Gavau štai tokį atsakymą:

„Fluoro, šio prieštaringai vertinamo ingrediento funkcijas puikiai atlieka bei papildo natūralus inovatyvus ingredientas – ksilitolis. Siekiant atsisakyti fluorido šis ingredientas vis dažniau naudojamas dantų pastų gamyboje. Kol kas, deja, dauguma dantų pastų gamintojų neatsisako fluorido dėl aukštų ksilitolio kaštų, tačiau siekiant didžiausios sudėties vertės bei mažiausio kenksmingumo šis ingredientas jau pasirodo kai kuriose, aukštesnės sudėtinės vertės dantų pastose.“

Kokosmile zalia gentis


Dantų pastas gali užsisakyti www.kokosmile.lt. Tiesa, šios dantų pastos pamažu užkariauja ir dantų sveikatos klinikas, pavyzdžiui, NEODENTA. Taigi, panašu, kad pardavimo vietų skaičius augs!
#ad

Keletas netikėtų idėjų. Prisijunk prie diskusijos!

    1. Sveiki, panašu, kad Kokosmile projektas jau nebegyvuoja ir dantų pastų prekyboje nebėra.

Parašykite komentarą