Naturanove plaukams 2000

KERANOVE NATURANOVE priemonės plaukams: lengvos, subtiliai kvepiančios ir sertifikuotos

Natūralios ir ekologiškos kosmetikos poreikis rinkoje auga, tad daugybė prekės ženklų gerina priemonių sudėtis arba išleidžia atskiras linijas, kurios patenkintų natūralios kosmetikos gerbėjų lūkesčius. Šį kartą akys užkliuvo už KERANOVE prekės ženklo, kuris ėmė gaminti dukterinio prekės ženklo NATURANOVE priemones plaukams. Asortimente yra tiek plaukų priežiūros, tiek dažymo priemonių. Jos gaminamos Prancūzijoje, o Lietuvoje jų galima įsigyti EUROKOS parduotuvių tinkle, kuris suteikė galimybę išbandyti priemones nemokamai.

Atsižvelgdama į savo plaukų poreikius pasirinkau priemones, tinkančias sausiems plaukams. Štai KERANOVE NATURANOVE BIO AVOINE plaukų šampūnas (250 ml) plaukus maitina ir suteikia jiems elastingumo, padeda atkurti ir atgaivinti sausus plaukus. Sudėtis papildyta avižų ir kokosų ekstraktais. Šampūnas, o taip pat ir kitos NATURANOVE priemonės, yra sertifikuotos ECOCERT COSMOS ORGANIC ekologiškumo standartu, taip pat paženklintos kaip veganiškos. Šampūnui būdingas švelnus žolelių aromatas, jis patiks neutralių ir švelnių kvapų gerbėjoms. Šampūnas skaidrus, gan skystos konsistencijos. Įmasažuojant į plaukus, priemonė putoja gan neblogai, tačiau neilgai. Tai reiškia, kad šampūną vertėtų iš karto įmasažuoti į plaukus ir išskalauti, nes palikus ilgiau, putojimas ženkliai sumažėja (na, o kai putojimas kuklus, daug kam sunku pajusti galvos trinkimo procesą). Naudojant šį šampūną, trinkimo metu plaukai atrodo kietoki ir ne ypač paslankūs, tačiau po plovimo išdžiuvę plaukai būna paklusnūs ir elastingi. Priemonę rekomenduočiau rinktis toms, kurios turi sausus plaukus, tačiau riebią galvos odą. Sausos galvos odos savininkėms priemonė gali ir netikti.

Išplovus plaukus šampūnu, pirmąjį kartą ištepiau KERANOVE NATURANOVE BIO AVOINE plaukų kondicionieriumi (200 ml). Jis priklauso tai pačiai linijai kaip ir šampūnas, t. y. skirtas sausiems plaukams, juos maitina, suteikia elastingumo, atgaivina ir atkuria. Šios priemonės sudėtyje taip pat yra šlakelis avižų ekstrakto. Pirmą kartą naudojant priemonę, į  akis iš karto krito patogus dozatorius – kaklelis nėra pernelyg didelis, tad patogu išspausti tokį priemonės kiekį, kokio reikia. Priemonės kvapas primena šampūno – taip pat švelnus, subtilus, žolinis. Baltos spalvos kondicionierius yra kreminės konsistencijos. Užtepta ant plaukų priemonė akimirksniu susigeria į plaukus – tai gan neįprasta, dažnesniu atveju kondicionierius lieka ant plaukų kaip slidus sluoksnis. Priemonė neapsunkina plaukų, lengvai išskalaujama. Išdžiuvę plaukai lengvai šukuojami. Priemonė patiks ieškančioms kondicionieriaus, kuris neapsunkina ir neriebina plaukų.

Trečioji priemonė – KERANOVE NATURANOVE BIO AVOINE plaukų kaukė (200 ml). Tai vėlgi AVOINE linijai priklausanti priemonė, pasižyminti tomis pačiomis savybėmis bei aromatu. Spalva ir konsistencija iš pirmo žvilgsnio primena kondicionieriaus – balta, tirštai kreminė. Visgi lengva pajusti, kad ši priemonė riebesnė. Užtepus ant plaukų, kaukė neskuba į plaukus susigerti taip greitai kaip kondicionierius. Dalis kaukės lieka plauko paviršiuje ir jį minkština. Intensyvesnį kaukės poveikį išduoda ir sudėtinės dalis – kaukė papildyta sviestmedžių aliejumi, kuriam būdinga tiršta, sviestinė konsistencija. Kaip ir naudojant KERANOVE NATURANOVE plaukų kondicionierių, taip ir naudojant kaukę, išdžiuvę plaukai būna neapsunkę. Man asmeniškai plaukų kaukė patiko labiau negu kondicionierius, nes labai mėgstu, kai plaukai, ištepti kondicionieriumi ar kauke, tampa tarsi „bestuburiai“ :)

Parašykite komentarą