Live clean zalia gentis 1000

Kasdienė drėgmės porcija plaukams su LIVE CLEAN (šampūnas + purškiamas kondicionierius)

Priemonės: Live Clean – Fresh Water drėkinamasis šampūnas (350 ml)  ir Live Clean – Exotic Nectar purškiamas kondicionierius su argano aliejumi (150 ml), pagaminta Kanadoje.

Kaina, prekybos vieta: šampūnas – 4.85 €, kondicionierius – 5.29 €, Eurokos.

Savybės: šampūnas pagamintas valyto vandens pagrindu. Papildytas augalų ekstraktais, augaliniais aliejais, vitaminais A, E ir pantenoliu, rozmarinų ir ramunėlių ektraktais. Stiprina ir drėkina plaukus. Suteikia plaukams minkštumo, purumo, žvilgesio ir gyvybingumo. 98% augalinės kilmės ingredientų, be SLS/sulfatų, ftalatų ir parabenų. Kondicionierius yra nenuplaunamas. Pagaminti naudojamas gėlas vanduo, argano, vynuogių kauliukų ir alyvuogių aliejai. Kondicionierius maitina, drėkina ir atgaivina plaukus. Saugo nuo žalingo aplinkos poveikio. Suteikia žvilgesio. Prieš naudojant priemonę suplakti ir purkšti ant drėgnų arba sausų plaukų.  96% augalinės kilmės ingredientų, be ftalatų ir parabenų.

Žalios Genties įspūdžiai

Šiuos produktus atradau prieš keletą metų ir su džiaugsmu perku pakartotinai. Šampūną pakaitalioju su kitais drėkinaisiais šampūnais, kad plaukai pernelyg nepriprastų. Na, o purškiamas kondicionierius, atsižvelgiant į sudėtį ir protingą kainą, mano manymu, analogų neturi. Kalbant išsamiau, šampūnui pagyras skiriu būtent už drėkinimo funkciją, o taip pat labai malonų ir subtilų kvapą. Dar labiau patiko Live Clean – Coconut Milk šampūnas, deja, jo ne visada randu pirkti (taip pat būtent šio šampūno sudėtyje yra pieno, tad veganams užsidega raudona lemputė). Neslėpsiu, kad dviejų linijų Live Clean šampūnai netiko (Argan Oil ir Green Earth), tad akcentuočiau būtinybę atsirinkti savo plaukams tinkamas linijas. Mano atveju, itin svarbu, kad pagrindinė funkcija būtų drėkinamoji, nes kitaip lengvai atsiranda pleiskanų. Visiems bandytiems Live Clean šampūnams būdingas privalumas – po plovimo plaukai nesusivėlę, lengvai iššukuojami, netgi nenaudojant nuplaunamo kondicionieriaus ar kaukės. Purškiamam kondicionieriui didelis pliusas už augalinę sudėtį ir tai, kad jo nereikia nuplauti – visos drėkinančios ir maitinančios medžiagos lieka ant plaukų, į juos įsigeria. Kadangi plaukus šviesinu ir jie pakankamai ilgi, drėkinimas itin aktualu. Beje, kalbant apie priemonės naudą, verta atkreipti dėmesį į sudėtyje esančių ingredientų eiliškumą – kondicionieriuje daugiausia yra vandens, arganų ekstrakto ir aliejaus, vynuogių sėklų ir alyvuogių aliejų, t. y. natūralių grynų medžiagų.  Šios priemonės kvapas taip pat idealus – subtilus, neįkyrus. Bendras pliusas Live Clean produktams – dažnai vykdomos akcijos, tad galima įsigyti pigiau (asortimentas neapsiriboja vien tik priemonėmis plaukams!)

Trūkumai:  kaip jau minėjau, ne visi produktai yra vegan, tad veganams ir prijaučiantiems reikia šiek tiek budrumo. Kitas momentas – nemažai ingredientų sudėtyse pažymėti  kaip ekologiški, o ant produktų pakuočių puikuojasi lipdukas Eco Friendly, tačiau jokio rimto sertifikato logotipo nematyti. Be abejo, su Ecocert ar Soil Association sertifikatu ir kainos būtų tikrai kitokios. Šiaip ar taip, sudėtis natūrali, produktas patinka ir tinka, tad prie paminėti trūkumai tikrai neatbaido.

Parašykite komentarą