Rabenhorst sultys. zalia gentis

EKSPERIMENTAS. Kaip lengvai atstatyti geležies kiekį kraujyje?

Priešistorė. Prieš keletą metų, kai pradėjau maitintis vegetariškai (protarpiais – veganiškai), dėl tėvų ramybės ėmiau kasmet darytis profilaktinius kraujo tyrimus (vėliau – dėl savęs pačios). Hemoglobinas visada buvo normos ribose, tačiau radau nemažai informacijos, kad šis rodiklis nėra patikimas. Pasirodo, reikia tirti konkrečiai geležį (Fe), nes ji gali būti nusmukusi nepaisant normalaus hemoglobino. Ką gi, tuomet paaiškėjo, kad hemoglobinas – 125, o geležis – 9 su trupučiu (geležies kraujyje norma moterims yra 6.6–26.0, taigi maniškė buvo arti apatinės ribos). Dar po kurio laiko, tapdama kraujo donore, sužinojau, kad hemoglobinas kilstelėjęs iki 130 (geležies netyrė). Ir apsidžiaugiau, ir nepriėmiau už gryną pinigą. Juk hemoglobinas gali būti aukštesnis tiesiog dėl per mažai išgeriamo vandens, t. y. mažai vandens = tirštesnis kraujas = aukštesnis hemoglobinas. Tuo metu jau buvau įsidarbinusi Livinn – sveiki produktai parduotuvių tinkle, kur susipažinau su Rabenhorst produktu – sultimis „Stiprus kraujas“. Klientai jas noriai perka ir tikina, kad yra efektyvios. O man vis kirbėjo mintis: ar sultys/papildas tikrai veikia? Gal reikia pačiai patikrint remiantis kraujo tyrimais?

Netikėta eksperimento eiga. Vieną rudens dieną kirbėjusiai minčiai atėjo metas pavirsti apčiuopiama „studija“. Nusprendžiau atlikti geležies tyrimą kraujyje prieš pradėdama vartoti šias sultis ir suvartojus vieną butelį. Atlikusi tyrimą ir dar nežinodama rezultatų, apie eksperimentą papasakojau draugui Mindaugui, o jis, mano nuostabai, pasakė, kad taip pat tyrėsi kraują, tik keliomis dienomis anksčiau, tad jau žino nemaloniai nustebinusius rezultatus: geležis nusmukusi žemiau normos, t. y. iki 8.0 (norma vyrams: 11.6–31.3). Rezultatai liūdni, tačiau sureagavau entuziastingai: „Mindaugai, gal nori prisijungti prie eksperimento?!“ Sutarėme pradėti gerti sultis tą pačią dieną, kai ir aš turėsiu tyrimų rezultatus. Mano tyrimų atsakymas nustebino labai maloniai – geležis lygiuojasi į viršutinę ribą! (Štai atkirtis tiems, kurie mano šviesų gymį mėgsta tapatinti su mažakraujystės simptomais!) Kaip supratote, aš iš eksperimento iškritau jam dar neprasidėjus, o Mindaugas pradėjo draugystę su Rabenhorst sultimis „Stiprus kraujas“.

Džiugi eksperimento pabaiga. Po gero mėnesio, pabaigęs butelį sulčių kraujui stiprinti, Mindaugas pakartojo hemoglobino ir geležies tyrimus.  Hemoglobinas pakilo nuo 149 iki 163 (ir prieš tyrimą, ir po jo – normos ribose), o geležis – nuo 8.0 iki 16.9 (prieš eksperimentą – žemiau ribos, po eksperimento – normos ribose).

Komentaras. Atsižvelgus į sulčių kainą, vartojimo laiką ir gautus rezultatus, belieka džiūgauti. Žinoma, sutinku, kad šis eksperimentas su vienu tiriamuoju – kuklus. Negalima teigti, kad sultys „Stiprus kraujas“ padės visiems be išimties. Bet kokiu atveju, jau tikiu visais klientais, kurie tvirtino, kad šios sultys jiems padėjo. Taip pat rekomenduoju jas išbandyti tiems, kurie nori ir kuriems reikia pasistiprinti kraują (išskyrus kategoriškai medaus atsisakiusius veganus ir šiam produktui alergiškus žmones). Beje, Mindaugas tęsia bičiulystę su Rabenhorst sultimis ir, jeigu vėl tirs geležies kraujyje pokyčius, šį įrašą papildysiu.

Apie sultis. Rabenhorst „Stiprus kraujas“, tūris – 450 ml, kaina – 10.63 €. Sudedamosios dalys: kriaušių, citrinų sultys; medus; vyšnių, juodųjų serbentų, vynuogių, gervuogių sultys; prieskoninių žolelių ištrauka 2 g/100 ml (vanduo, erškėtuogių žievelės 31%, ramunėlės 27%, apyniai, rozmarinai, anyžiai, pankoliai 7%, kadagio uogos), geležies (II) gliukonatas (600 mg/100 ml = 75 mg grynos geležies), tirštikis: saldžiavaisio pupmedžio miltai, vitaminai (iš augalų): C, B1, B2, B6, B12, natūralus apelsinų aromatas. Daugiau info čia.

Priedai. 1) Mano geležies kraujyje tyrimo (2015-10-02) rezultatai; 2) Mindaugo geležies kraujyje tyrimo prieš sulčių vartojimą (2015-09-28) rezultatai; 3) Mindaugo geležies kraujyje tyrimo po sulčių vartojimo (2015-11-05) rezultatai; 0)/4) Rabenhorst „Stiprus kraujas“.

1)
Irmina1

2)

Mindaugas1

3)

Mindaugas2

4)

Rabenhorst sultys. Zalia gentis

Keletas netikėtų idėjų. Prisijunk prie diskusijos!

    1. Galima ir vaikams, tik svarbu atsižvelgti į dozavimą (yra nurodyta ant etiketės).

  1. Laba, norėčiau išbandyti tas sultis .Mano hemaglobinas 98, o geležis 5, tad labai norėčiau to „eksperimento” ir aš 😊

    1. Sveiki. Prekės aprašyme, vartojimo skiltyje, jauniausias minimas amžius yra 4 metai (vartojama po 10 ml).

  2. Onkologini ligoniui galima duoti, nes yra B grupės vitaminų, atliekama chemoterapija, hemoglobinas 98

    1. Sveiki, reikėtų konsultuotis su medikais. Kiek man pačiai teko girdėti, esant onkologiniams susirgimams, B grupės vitaminų vengiama.

  3. Sveiki. Kadangi kas mėnesį stipriai kraujuoju,todėl visuomet trūksta geležies. Pries savaitę tyrimai parode,kad hemoglobinas 112, feritinas 5. Uzsisakiau jūsų sulčių bandysiu atsistatyti,taip pat ir geležies tabletes geriu. Ar nebus visko per daug?

Parašykite komentarą