John masters

JOHN MASTERS ORGANICS: ekologiška, prabangu ir kokybiška

JOHN MASTERS ORGANICS kosmetikos priemonėmis susidomėjau jau prieš keletą metų. Pamenu, kad ieškojau ekologiškos priemonės plaukų galiukų priežiūrai ir radau patraukliai bei egzotiškai skambančią JOHN MASTERS ORGANICS priemonę – pomadą. Visgi, pasidomėjus išsamiau, supratau, kad ši priemonė labiau tinkama naudoti vietoj plaukų vaško – intensyviam, glotniam šukuosenos formavimui, o ne tiesių, plonų plaukų priežiūrai.

Po kelių metų vėl grįžau prie JOHN MASTERS ORGANICS prekės ženklo. Pradėjus labiau gilintis į grožio priemonių sudėtis, nusprendžiau atsisakyti visų priemonių, kurių sudėtyje yra silikonų. Kodėl? Nes silikonai suteikia trumpalaikį teigiamą efektą (plaukai tampa žvilgūs, glotnūs, paslankūs), tačiau ši medžiaga nuo plaukų nenusiplauna ir ilgainiui plaukams pakenkia, šie ima lūžinėti.

Beieškant tinkamos priemonės, žvilgsnis ir vėl nukrypo į JOHN MASTERS ORGANICS asortimentą BIOTEKA e. parduotuvėje. Dar kartą gilinausi į pomados naudojimą, sudėtį bei bandžiau prisiminti, kodėl tos priemonės nenusipirkau anksčiau. O tada netyčiom užklydau į kitos priemonės aprašymą. Toji prekė buvo:

JOHN MASTERS ORGANICS SHINE ON priemonė žvilgiems plaukams (113 g) – 18.00 €

Pagal pavadinimą nebūčiau atspėjus, kad tai yra priemonė, kurios man reikia. Nors ji pristatoma kaip žvilgumo suteikianti priemonė, tačiau savo ruožtu sakyčiau, kad tai – plaukų modeliavimo ir gydymo priemonė, puikiausias fluido/aliejuko pakaitalas be silikonų. Šiek tiek dvejojau dėl prekės kainos, tačiau galiausiai apsilankiau BIOTEKA parduotuvėje Kaune, kur gavau malonią ir išsamią konsultaciją, priemonę įsigijau ir… nepasigailėjau :)

SHINE ON priemonės sudėtyje esanti alavijų želė, jūros fitoplanktonai, morkų sėklų ir alyvuogių aliejai, medetkų, ramunėlių, rudadumblių bei bukmendžių ekstraktai puoselėja plaukus, o tiesiems, besišiaušiantiems plaukams suteikia tvarkos. Pasirodo, kad plaukų kamienus lyginantis ingredientas yra rudadumblių ekstraktas – jis atstoja cheminėje kosmetikoje naudojamus sintetinius silikonus. SHINE ON – puiki alternatyva naftos perdirbimo produktų prisotintoms priemonėms. Aštuoni sertifikuoti ekologiški augaliniai ekstraktai kondicionuoja plaukus. Jūros fitoplanktonai padeda plaukams išlaikyti drėgmės lygį. Paprastųjų bukų ekstraktas didina natūralaus keratino kiekį, kuris stiprina plaukus. Morkų sėklų aliejus ypač giliai drėkina, jame gausu vitamino A ir karotinų. Medetkų ekstraktas antibakteriškai veikia galvos odą. Priemonė saugi naudoti dažytiems plaukams. Tinka visų tipų, net ir ploniems plaukams.

91 % sudėtinių dalių yra sertifikuotos kaip ekologiškos. JAV pagamintoje priemonėje nėra GMO, parabenų, DEAs, MEAs, TEAs, SLS, dirbtinių dažiklių, dirbtinių kvapiklių.

Įspūdžiai

JOHN MASTERS ORGANICS SHINE ON priemonė yra skaidri, tirštokos želės konsistencijos, itin lengvo ir malonaus aromato. Naudojasi taupiai, pakanka lengvai pavilgyti priemonėje pirštų galiukus, tuomet išskirstyti priemonę delnuose ir perbraukti per viršutinį plaukų sluoksnį. Plaukai akivaizdžiai dailiau sugula ir šiek tiek sustandėja, tarsi papurškus plaukų laku. Priemonę turiu jau keletą mėnesių, o 113 gramų indelis dar beveik pilnas, tad užteks tikrai ilgam (priemonę sunaudoti rekomenduojama per 12 mėnesių). Pasitepus priemone plaukus, rankas norisi nusiplauti, nes priemonės likučiai ant odos juntami, šiek tiek lipnūs, tačiau tai mažas trūkumas atsižvelgus į plaukams suteikiamą efektą bei gerą sudėtį. Kartais priemone pasitepti plaukus pamirštu, tuomet ypač gerai matau skirtumą – be SHINE ON plaukai mažiau tvarkingi ir linkę šiauštis.

John masters
[tarp kitko, ši nuotrauka buvo vienas iš fotografijos studijų baigiamųjų darbų; egzamino metu pristačiau naują tinklaraščio nuotraukų koncepciją – kosmetikos priemonių įamžinimą gamtoje :) ]
John masters zalia gentis


P. S. Šiuo metu audžiu ketinimą įsigyti dar vieną prabangią JOHN MASTERS ORGANICS priemonę – plaukų kaukę, kurios tūbelėje panaudota net 8600 rožių žiedlapių!

Keletas netikėtų idėjų. Prisijunk prie diskusijos!

Parašykite komentarą