Jonzac

Hipoalerginės JONZAC prausimosi priemonės – palaima jautriai odai

Tai jau antras kartas, kai išbandau JONZAC ekologiškas dermatologines priemones su terminiu vandeniu. Pirmąjį kartą išbandžiau tris kremus: paakių, veido ir BB kremą su atspalviu. Šį kartą Žalios Genties vonioje atsirado trys prausimosi priemonės:

(1) JONZAC DETOX valomosios veido putos (150 ml) – 12.90 €

(2) JONZAC REHYDRATE GENTLE veido šveitiklis (75 ml) – 14.90 €

(2) JONZAC PURE PURIFIANT valomoji kūno želė (400 ml) – 18.90 €

JONZAC prekės ženklo kosmetikos priemonių pagrindą sudaro terminis vanduo, pasižymintis priešuždegiminėmis ir raminamosiomis savybėmis. Priemonės orientuotos į jautrią, pažeistą, alergišką, specialių poreikių turinčią odą. Visos JONZAC kūno priežiūros priemonės yra ekologiškos ir sertifikuotos COSMEBIO bei ECOCERT. Šie sertifikatai užtikrina, kad sudėtyje nėra aršių, sveikatai potencialiai pavojingų ingredientų.

Na, o dabar išsamiau pažvelkim į tai, ką išbandžiau šį kartą!


JONZAC DETOX valomosios veido putos yra labai skalsios, tad putoja kaip pasiutusios! Jau matau, kad 150 ml tūrio pakuotės užteks tikrai ilgam. Prausiant putomis veidą, ties sudirgusiais odos plotais juntamas lengvas graužimas/kutenimas – kaip įtariu, terminis vanduo odą dezinfekuoja. Priemonė beveik neturi jokio kvapo, nuprausta oda lieka švari ir skaisti.

99 % ingredientų yra natūralios kilmės, 11 % ingredientų iš ekologinių ūkių. Priemonė sertifikuota ECOCERT.

Verta atkreipti dėmesį, kad tiek šioje, tiek kitose dviejose JONZAC priemonėse nėra paprasto vandens, kuris gali sausinti odą. JONZAC priemonėse naudojamas terminis vanduo, o antrojoje vietoje sudėtinių dalių sąraše – kilniosios blezdingūnės hidrolatas (gėlių vanduo). Augalo pavadinimas visiškai negirdėtas, tad paminėsiu, jog kilnioji blezdingūnė yra vaistinės ramunės giminaitė, pasižyminti dar stipresnėmis odai naudingomis savybėmis. Šio augalo hidrolatas, kaip ir terminis vanduo, odą ramina, veikia priešuždegimiškai ir antibakteriškai.

Jonzac prausimosi putos zalia gentis


Antroji JONZAC priemonė – hipoalerginis veido šveitiklis. Tirštokas, malonaus kvapo, melsvos spalvos. Labai patiko optimalus abrazyvumas – šveičiamosios dalelės yra smulkios, tačiau puikiai nušveičia odą. Dalelės nėra per aštrios, taigi greičiausiai nebraižo odos. Prieš tai naudojau GEOMAR BIO veido šveitiklį, kuris taip pat patiko, tačiau buvo itin švelnus, tad jį, turėdama mišrią veido odą, sunaudojau kaip kasdienį veido prausiklį. Šį, abrazyvesnį JONZAC šveitiklį, rekomenduočiau naudoti 2–3 kartus per savaitę.

99 % ingredientų yra natūralios kilmės, 20 % ingredientų iš ekologinių ūkių. Priemonė sertifikuota ECOCERT.

Jonzac sveitiklis zalia gentis

Jonzac sveitiklis zalia gentis


Trečioji JONZAC priemonė – hipoalerginis prausimosi gelis kūnui. Visiškai bekvapis, kukliai putojantis, skirtas mišriai, riebiai ir jautriai odai. Rekomenduoju tiems, kurie ieško itin neutralių priemonių ir prausiantis nemėgsta kalno putų. Oda nuprausiama, tačiau neišsausinama, nealergizuojama.

Kadangi esu švelnių, tačiau juntamų kvapų šalininkė, tad nusprendžiau šį bekvapį prausiklį patobulinti natūraliomis priemonėmis – eteriniais aliejais. Eterinių aliejų galima lašinti ne į priemonės buteliuką, o tiesiog ant kempinės. Tai leidžia kaskart mėgautis vis kitokiu aromatu: levandų, apelsinų, citrinžolių, pipirmėčių…

99 % ingredientų yra natūralios kilmės, 10 % ingredientų iš ekologinių ūkių. Priemonė sertifikuota ECOCERT.

Jonzac prausimosi gelis zalia gentis


Mano įspūdžiai apie JONZAC prausimosi priemones – labai teigiami! Didžiausią įspūdį paliko šveitiklis, jį pamėgau jau pirmo naudojimo metu. Po antro ar trečio karto mano simpatijas pelnė ir prausimosi putos, o gelis kūnui išlaikė neutralų įspūdį, kol pradėjau eksperimentuoti įlašindama eterinių aliejų. Taip išgavau ne tik švelnų odos prausimą, bet ir išraiškingą aromatą, kurio pasigedau.

Pabaigai primenu, kad dermatologinę JONZAC kosmetiką galima įsigyti EUROKOS parduotuvių tinkle, įskaitant ir elektroninę parduotuvę.
#ad

Parašykite komentarą