Geomar bio zalia gentis

GEOMAR BIO: ekologiški alavijai ir laiminga veido oda

Prieš gerą pusmetį, lankydamasi pas vizažistę, kalbėjau su ja apie mitybą, odos priežiūrą ir įvairias priemones. Kaip jau žinojau iš anksto, ji pasakė, kad mano oda yra mišri. Įstrigo jos žodžiai, kad rinkdamasi veido kremą ar kitas veido odos priežiūros priemones, neprašausiu pasirinkdama su alavijais, kurie odą ramina, maitina ir gaivina. Alavijų pagrindu gaminamos priemonės tinka visų tipų odai, taip pat ir manajai – mišriai ir jautriai.

Po šio pokalbio domėjausi alavijų savybėmis, alavijų sulčių ir kitų gaminių nauda. Galiausiai, šiandien dalinuosi įspūdžiais apie GEOMAR BIO priemones su alavijais, skirtas puoselėti veido odą. Visos priemonės sertifikuotos ECOCERT COSMOS ORGANIC, jų sudėtyje nėra parabenų, formaldehidų, mineralinių aliejų, silikonų, dažiklių, PEG, SLS/SLES. GEOMAR BIO linijos priemonės yra veganiškos ir paženklintos VEGAN OK logotipu. Štai ir išbandytų priemonių trijulė:

(1) GEOMAR BIO ALOE VERA MOISTURIZING veido kremas (75 ml) – 8.49 €

(2) GEOMAR BIO ALOE VERA MOISTURIZING valomasis veido pienelis (150 ml) – 9.99 €

(3) GEOMAR BIO ALOE VERA veido šveitiklis (75 ml) – 5.79 €

[priemonės iš EUROKOS asortimento]Pirmiausia išmėginau GEOMAR BIO ALOE VERA MOISTURIZING veido kremą:

 • Sudėtyje – net 63 % ekologiškų alavijų lapų sulčių, kurios odą ramina, maitina ir gaivina.
 • Taip pat sudėtis papildyta drėkinamosios savybėmis pasižyminčia hialurono rūgštimi ir saldžiųjų migdolų aliejumi, kuris odą maitina ir minkština. Sudėtyje esančios rudosios jūržolės odą stimuliuoja ir suaktyvina apsauginius barjerus, kad šie saugotų jautrią odą nuo žalingo aplinkos poveikio.
 • Stebina didelė priemonės pakuotė – dažniausiai kremai būna 50 ml indeliuose, o šiuo atveju pakuotėje – visi 75 ml.
 • Atkimšus pakuotę nudžiugino itin siauras kakliukas-dozatorius – paprasta išspausti tiek kremo, kiek jo reikia.
 • Kremui būdingas labai subtilus, lengvas ir malonus kvapas. Būtent tokių kvapų šalininkė ir esu, todėl likau patenkinta. (priešingai nei atvejais, kai net natūrali priemonė turi labai intensyvų aromatą, išgautą pasitelkiant eterinius aliejus ir ekstraktus).
 • Tepant kremą ant veido, iš karto pajutau, kad konsistencija – sunkesnė nei būdinga daugeliui drėkinamųjų kremų. Sakyčiau, kad šis kremas greičiau maitinamasis. Laimei, kaip ir žadama etiketėje, kremas tikrai greitai įsigeria, nepalieka riebumo pojūčio.
 • Po pirmųjų kremo panaudojimų oda lieka švelni, sudrėkinta ir pamaitinta. Iš ryto nevargina man būdingas odos šerpetojimas aplink lūpas.
 • Naudojant kremą ilgesnį laiką geras įspūdis išliko – oda rami, nesudirginta, poros neužkimštos.
 • 98 % visų sudėtinių dalių yra natūralios, 65 % – iš ekologinių ūkių.
Geomar bio face cream zalia gentis


Po kelių dienų pradėjau naudoti ir GEOMAR BIO ALOE VERA MOISTURIZING valomąjį veido pienelį:

 • Drėkinamojo pienelio sudėtyje yra dar daugiau ekologiškų alavijų lapų sulčių – net 77 %.
 • Taip pat sudėtis papildyta raminamąjį poveikį turinčiu ramunėlių hidrolatu ir saldžiųjų migdolų aliejumi, kuris odą drėkina ir minkština.
 • Baltos spalvos, šiek tiek žvilganti (lyg perlai) priemonė kvepia taip pat subtiliai kaip ir kremas.
 • Užspaudus nedidelį kiekį priemonės ant šiltu vandeniu suvilgyto ir nugręžto vatos diskelio, gana lengvai nuvalo blakstienų tušą. Svarbu efektyviam makiažo nuvalymui:  (1) Vatos diskelį priglauk prie blakstienų ir šiek tiek palaikyk, o tuomet nuvalyk makiažą; (2) Jeigu priemonę naudosi su pernelyg šlapiu vatos diskeliu, tuomet priemonės reikės didesnio kiekio; (3) pasistenk, kad priemonės nepatektų į akis, nes šiek tiek graužia.
 • Po makiažo valymo ant vatos diskelio nelieka išbyrėjusių blakstienų – vienas svarbiausių kriterijų, į kuriuos atsižvelgiu (juk, jeigu nuo pienelio byra blakstienos, tai akivaizdu, kad priemonė tinkamai neatlieka savo darbo, ar ne?).
 • 99 % visų sudėtinių dalių yra natūralios, 79 % – iš ekologinių ūkių.

Geomar bio cleansing milk zalia gentisGaliausiai išbandžiau GEOMAR BIO ALOE VERA veido šveitiklį:

 • Neįtikėtina, bet šios priemonės sudėtyje – dar daugiau ekologiškų alavijų lapų sulčių. Kiekis lenkia tiek veido kremą, tiek valomąjį pienelį. Šiuo atveju alavijų lapų sultys sudaro 87 %.
 • Sudėtis taip pat papildyta šveičiamosiomis dalelėmis iš natūralios baltosios celiuliozės bei augaliniu glicerinu, pasižyminčiu drėkinamosiomis savybėmis.
 • Kaip ir kitos dvi priemonės, šveitiklis subtiliai kvepia.
 • Šveitiklio paskirtis – švelniai valyti ir atgaivinti odą, pašalinti nešvarumus ir makiažo likučius. Odos atgaivinimą užtikrina jau minėtas didžiulis alavijų lapų sulčių kiekis, o švelnų valymą garantuoja šveičiamosios dalelės. Noriu akcentuoti, kad šios dalelės nėra pernelyg abrazyvios/aštrios. Tai reiškia, kad oda yra švelniai valoma, tačiau nebraižoma.
 • Šveitiklis labai skalsus, todėl reikia labai nedidelio kiekio.
 • Sukamaisiais judesiais masažuojant odą, šveitiklis šiek tiek putoja. Bent man putojimas padeda geriau pajausti, jog oda yra prausiama ir valoma.
 • 99 % visų sudėtinių dalių yra natūralios, 88 % – iš ekologinių ūkių.

Geomar bio scrub zalia gentisPabaigai noriu pasidžiaugti, kad ekologiškos kosmetikos priemonės sulaukia vis daugiau dėmesio. Auga žmonių sąmoningumas ir noras naudoti gamtai bei organizmui draugišką produkciją. Taip natūralių ir ekologiškų prekių pasirinkimas sparčiai auga, o jų įsigyti vis lengviau. Šiuo atveju GEOMAR BIO linijos sertifikuotų priemonių galima rasti EUROKOS parduotuvėse, kurių Lietuvoje yra net ~120! Na, o kalbant apie pačias GEOMAR BIO priemones, didžiausias liaupses skiriu čia aprašytam kremui dėl jo kainos, tūrio, sudėties ir poveikio santykio :)
#ad

Parašykite komentarą