Gentle day atributika zalia gentis

GENTLE DAY: higienos priemonės moterims, mylinčioms savo kūną

Su prekės ženklu Gentle Day susipažinau prieš keletą metų, kai ėmiau ieškoti natūralaus pluošto higienos priemonių. Tuomet tapau atidesnė etiketėms ir lioviausi pirkusi priemones, kurių užrašai  ant pakuočių gudriai dumia akis: medvilnės švelnumo ar lyg iš medvilnės. Po gražiais žodžiais slepiasi ne kas kita kaip sintetika ir balinimas chloru. Intymiausios kūno vietos priežiūrai mažų mažiausiai reikia chemijos!

Na, bet grįžkim prie Gentle Day. Šis prekės ženklas sudomino ne tik natūraliu bei ekologišku pluoštu, bet ir priemonių įvairove, kuri dažniausiai nebūdinga ekologiškumo atstovams. Šiuo atveju galima rasti ne tik kasdienių įklotų, dieninių ir naktinių paketų, bet ir, pavyzdžiui, įklotų su sparneliais, tinkančių mėnesinių pabaigai, kuomet dieninio įkloto jau daugoka, o kasdieninio – mažoka. Asortimente yra ir tamponų, higienos priemonių paauglėms, intymios higienos prausiklis bei servetėlės. Na, o visai neseniai, benaršydama internete, pamačiau esant ir Gentle Day menstruacinę taurelę bei kolekciją… ekologiškos medvilnės kelnaičių!

Pamačius dar neišbandytas ir mano gyvenimo filosofiją atitinkančias priemones, prabudo smalsumas. Reikia išbandyti! Taip į namus atkeliavo purpurinės spalvos Gentle Day maišelis, pilnas gėrio:

(1) Gentle Day Hiphugger ekologiškos medvilnės kelnaitės – 14.90 €

(2) Gentle Day intymios higienos prausiklis (250 ml) – 7.30 €

(3) Gentle Day ekologiškos medvilnės tamponai (18 vnt.) – 3.97 €

(4) Gentle Day ekologiškos drėgnos servetelės iš bambuko (10 vnt.) – 2.00 €

(5) Gentle Day drobinis dėkliukas įklotams ir tamponams – 3.90€

+ skirtingų įklotų pavyzdžiai (4 vnt.) ir Gentle Day atributika: kalendoriukas, minatiūriniai šokoladukai, tušinukas.Metas pasidalinti įspūdžiais!

KELNAITĖS

Išsirinkau vieną iš penkių Gentle Day kelnaičių modelių. Šis modelis pasirodė patogiausias ir žaismingiausias. Kelnaitės pagamintos iš 92% ekologiškos medvilnės, 8% elastano ir padengtos antibakterine SilverPlus medžiaga. Ekologiška medvilnė nedirgina odos ir puikiai praleidžia orą. Kelnaitės 100 % ekologiškos – aukščiausi standartai taikomi nuo verpalų iki nudažyto gaminio.

Kelnaitės patogios, kiek ilgesnės nei standartinės, tad primena šortukus (ne atsitiktinai pavadintos Hiphugger – jos iš tiesų apkabina klubus). Kelnaičių audinys tamprus, siūlės minkštos. Įdomiausias ir dar nematytas dalykas – kelnaitės turi dvigubą klyną, jis yra su kišenėlėmis, kurios skirtos paslėpti paketų sparnelius! Kaip sakant, dar daugiau privatumo tomis dienomis :) Dėvimos kelnaitės kiek prasitampo, tačiau po skalbimo vėl atgauna formą (skalbiu 30 laipsnių temperatūroje, skalbimo mašinoje, greituoju režimu).

Gentle day kelnaites zalia gentis

Gentle day kelnaites zalia gentis

Gentle day kelnaites zalia gentisPRAUSIKLIS

Švelnus Gentle Day intymios higienos prausiklis pagamintas iš 99 % augalinių medžiagų ir papildytas natūralia pieno rūgštimi, alavijų bei spanguolių ekstraktais. Tinka jautriai odai, galima naudoti ir kaip viso kūno prausiklį. Priemonės sudėtyje nėra aršių cheminių medžiagų: šarmų, muilo, parabenų, alkoholio, kvapiklių. Prausiklis ramina ir drėkina odą, saugo ją nuo išsausėjimo ir sudirgimo. Priemonė patikrinta dermatovenerologų.

Priemonės pakuotė turi patogią pompelę, tad nereikia kaskart atkimšinėti ir vartyti norint išspausti. Kaip ir žada gamintojas, prausiklis tikrai bekvapis ir švelnus, putojimas itin lengvas. 250 ml pakuotės pakanka ilgam, oda rami ir nerodo jokių sudirgimo ar išsausėjimo ženklų. Esant poreikiui, galima naudoti ir visam kūnui, veidui prausti.

Gentle day prausiklis zalia gentisTAMPONAI

Gentle Day asortimente yra trijų rūšių tamponai: regular, super ir super plus. Jie pagaminti iš 100 % ekologiškos medvilnės, yra patvirtinti kaip hipoalerginiai ir turi ICEA ekologiškumo sertifikatą.

Šie tamponai itin patogiai išpakuojami: paėmus abiejų rankų nykščiais ir smiliais, tereikia suktelti į priešingas puses ir pakuotė įtrūksta. Kitaip sakant,  norint išimti iš pakuotės, nereikia blusinėti ir ieškoti išsikišusio kraščiuko-pagalbinės juostelės. Išėmus tamponą, apžiūrėjau jo struktūrą, atkreipiau dėmesį, ar jis labai pasišiaušęs. Galiu pasidžiaugti ir pagirti gamintojas už tai, kad pluoštas gerai suslėgtas, o išsipešiojimų labai mažai.

Nors tamponais stengiuosi nepiktnaudžiauti ir nenaudoti jų itin dažnai, tačiau noriu akcentuoti, kad naudojant ne sintetinius, o natūralaus pluošto tamponus, organizmas reaguoja kur kas draugiškiau, sumažėja infekcijų ir toksinio šoko sindromo tikimybė.

Gentle day tamponai zalia gentisSERVETĖLĖS

Ekologiškos drėgnos servetėlės iš bambuko tinka ne tik intymiai higienai, bet ir veidui bei rankoms. Servetėlės papildytos alavijais ir vitaminu E. Jose nėra kvapiklių, alkoholio ir parabenų. Ekologiškumą patvirtina Oeko-Tex sertifikatas.

Norėdama patikrinti servetėlių universalumą, įsidėjau jas į kelionę. Vakare, ruošdamasi miegui, šiomis servetėlėmis pabandžiau nuvalyti veido ir akių makiažą. Šiek tiek palaikius prie akių priglaustą servetėlę, ji gan lengvai pašalino blakstienų tušą. Servetėlės nemažos, tad su viena nuvaliau viso veido makiažą. Servetėlės bekvapės, oda nesudirgsta; priešingai – oda pamaitinama ir sudrėkinama.

Gentle day serveteles zalia gentisApibendrinimui pasakysiu, kad Gentle Day ir toliau liks mano mėgstamu higienos priemonių gamintoju dėl asortimento įvairovės, aukštų standartų/natūralumo ir, žvelgiant praktiškai, šioms priemonėms dažnai taikomos nuolaidos. Gentle Day priemonių galima įsigyti prekybos centruose, vaistinėse bei gamintojo e. parduotuvėje, kuri taip pat džiugina akcijomis, nemokamais prekių pavyzdžiais, specialiais pasiūlymais ir rinkiniais. Beje, pabaigai paminėsiu dar vieną džiugų faktą – Gentle Day yra ne užsienio, o lietuviškas prekės ženklas!
#ad

Parašykite komentarą