Eco by sonya driver serumas 3 2000

ECO BY SONYA DRIVER serumas veidui: bealiejė tekstūra, greitas įsigėrimas ir supervaisių ekstraktai

#ad

Žvalgantis po newcrush.com asortimentą, žvilgsnis sustojo ties ECO BY SONYA SUPER FRUIT HYDRATOR serumu veidui, kuris yra bealiejės tekstūros. Iš karto pagalvojau, kad bealiejė priemonė turėtų nekimšti odos porų bei suteikti matiškumo. Taip pat atkreipiau dėmesį, kad priemonė papildyta hialurono rūgštimi, kuri rūpinasi odos drėgme (viena hialurono rūgšties molekulė savyje sulaiko apie 1000 vandens molekulių ir tokiu būdu palaiko odos elastingumą ir oda atrodo jauna). Skamba patraukliai, tad praėjus vos kelioms dienoms priemonę jau testuoju!

Išspaudus serumo ant rankos ir pauosčius, atrodo, kad priemonė bekvapė, tačiau išsklaidžius ant odos ir vėl pauosčius jau juntamas subtilus bei neįprastas, tačiau malonus aromatas. Serumo konsistencija labai lengvutė, jis ypač greitai susigeria į odą ir nepalieka nei riebumo, nei lipnumo pojūčio. Dėl šios priežasties priemonę labai patogu naudoti iš ryto, prieš tepantis birią mineralinę pudrą. Vos pasitepi serumu ir jau gali dengti odą biria pudra be rizikos, kad ji pasiskirstys netolygiai.

Žvilgtelėjus į išsamesnį gamintojo pateiktą serumo aprašymą, radau būtent tai, ką spėliojau ir patyriau praktiškai. Gamintojas žada lengvą tekstūrą, intensyvų odos drėkinimą bei maitinimą, greitą įsigėrimą į odą ir nekomedogeniškumą (porų neužkimšimą). Taip pat akcentuojamos sudėtinės dalys – hialurono rūgštis ir laukinės slyvos – padedančios mažinti senėjimo požymius. Sudėtyje esantis kokosų vanduo naudingas problematiškai odai, varginant aknei. Mano atveju oda ima rodyti pirmuosius senėjimo požymius: imu pastebėti raukšleles ir matau, kad man seniai nebe 16-a :) Taigi antioksidacinėmis ir drėgmę sulaikančiomis savybėmis pasižymintis serumas tikrai į naudą. Be to, mano oda turi randelių, nes daug metų vargino odos uždegimai, spuogai. Ta proga ir kokosų vandens savybės tikrai nepamaišys.

Pabaigai norėčiau skirti dar šiek tiek dėmesio naudingiems ingredientams. Serumo pagrindinė sudedamoji dalis yra ne vanduo, o alavijų lapų sultys. Tai iš karto suteikia priemonei pridėtinės vertės. Maloniai nustebino ir tai, kad priemonė papildyta ne vienos rūšies laukinių slyvų ekstraktu, o netgi trijų rūšių: Kakadu (žaliųjų), Illawarra ir Burdekino slyvų ekstraktais. Neabejoju, kad laukiniai augalai, o ypač ekologiški, pasižymi ypač stipriai išreikštomis antioksidacinėmis savybėmis.

Eco by sonya driver serumas 1 2000

Eco by sonya driver serumas 2 2000Apie prekės ženklą ECO BY SONYA DRIVER

Šis prekės ženklas gimė egzotiškojoje Australijoje, kur pagarsėjo kaip pirmasis ir vienintelis savaiminio įdegio priemonių gamintojas, sertifikuotas ORGANIC FOOD CHAIN. ECO BY SONYA DRIVER produktai atitinka saugios kosmetikos reikalavimus Australijoje, jie gaminami iš natūralių ir ekologiškų ingredientų, produktų sudėtyje nėra toksiškų ir gyvūninės kilmės medžiagų. Šio prekės ženklo priemonės niekada nebuvo bandomos su gyvūnais, todėl yra tinkamos ir veganams.

Šio prekės ženklo atsiradimo istorija kiek netikėta – ECO BY SONYA DRIVER įkūrėja kartu su seserimi, kuriai buvo diagnozuota melanoma, siekdamos išvengti pavojingų UV spindulių, ėmė naudoti purškiamas savaiminio įdegio priemones ir tyrinėti šių priemonių ingredientus. Apstulbusios dėl toksiškų medžiagų naudojimo ir deklaravimo, kad priemonės yra neva sveikos ir saugios naudoti, seserys ėmė kurti ekologiškas savaiminio įdegio priemones, kurios šiuo metu parduodamos visame pasaulyje. Greta savaiminio įdegio priemonių, iš meilės ekologiškumui, imta gaminti ir daugiau ekologiškų kosmetikos produktų: veido ir kūno prausiklių, kremų, serumų, dulksnų.

Viena netikėta idėja. Prisijunk!

Parašykite komentarą