Dr. hauschka 2 2000 2

DR. HAUSCHKA skysti lūpų dažai – gaivus mados ir natūralumo suokalbis

Pastaraisiais metais dekoratyvinės kosmetikos pasaulis kaip padūkęs plečia asortimentą ir pristato įvairiausių įdomybių. Lengviausia augti cheminės kosmetikos rykliams, kurie gamybos procese nesivaržo naudoti net ir toksiškumu garsėjančius ingredientus. Gerokai daugiau pastangų reikia norint pristatyti inovatyvų ir visiškai natūralų produktą. Nepaisant to, kai kuriems natūralios dekoratyvinės kosmetikos gamintojams ryžto tikrai netrūksta. Švytėjimo suteikiančios priemonės, šviesą atspindinčios maskuojamosios priemonės, akių pieštukai, plunksnelės, kreidelės, kieti, kreminiai, skysti lūpų dažai. Štai čia ir sustokim – ties skystais lūpų dažais, kuriuos šį kartą testuoju (juos dovanų/lauktuvių gavau nuo BIOTEKA, lankydamasi studijoje KAUPELE).

Mano naujieji skysti lūpų dažai yra iš natūralios kosmetikos gamintojo DR. HAUSCHKA riboto leidimo makiažo linijos HIGH SPIRITS, skirtos pavasariui ir vasarai. Ši linija alsuoja gyvybingumu ir energija, trykšta gaiviais atspalviais: rožiniu, koraliniu, žaliu. Ribotam laikui prie standartinio DR. HAUSCHKA makiažo asortimento prisijungia penkios naujos priemonės: bronzinė švytėjimo suteikianti pudra, dvispalvės akių kreidelės (01 atspalvis: akių pieštukas vienoje pusėje skaisčiai žalios spalvos petrol; akių šešėlių pieštukas vario spalvos kitoje pusėje; 02 atspalvis: žalias akių pieštukas ir perlamutrinis akių šešėlių pieštukas, Mother of Pearl atspalvio), taip pat dviejų atspalvių skysti lūpų dažai (03 rožinis ir 04 koralinis).

Manieji – koraliniai:

Dr. hauschka 1 2000

Dr. hauschka 2 2000 2

Dr. hauschka 3 2000 1

Žaismingą skystų lūpų dažų pakuotę įamžinau Nidos kopose, kur jau pastebimi (ne)drąsūs bundančios gamtos blyksniai. Tarp sausų medžių ir krūmų šakelių šviečia švelnučiai pumpurai – „kačiukai“. Na, o skysti lūpų dažai šviečia žėrinčiais koralais, kurių spalvą sunku apibūdinti žodžiais, o taip pat nelengva perteikti nuotraukoje. Čia persipina rausvas, rusvas ir oranžinis atspalviai, o galiausiai į jų žaismą įsipina ir žėrėjimas, primenantis ypač lengvą perlamutrą. Žiūrėsi į lūpas lauke, debesuotu oru – matysi daugiau oranžinio atspalvio, žiūrėsi lempų apšviestoje patalpoje – matysi kiek tamsesnę rožinio ir rusvo atspalvių samplaiką. Trumpai tariant, spalva pulsuoja gyvybingumu, tačiau nėra pernelyg rėkianti – ji išlaviruoja tarp galimybės būti ryškiai ir tuo pat metu subtiliai.

Priemonės konsistencija yra gan skysta, primenanti lūpų blizgesį. Dengiasi lengvai ir plonai, užtepus jaučiasi slidumas, tačiau nėra lipnumo, kuris erzintų. Tepti verčiau vienu plonu sluoksniu, antraip priemonė dėl skystos konsistencijos gali iškeliauti už lūpų kontūro. Skysti lūpų dažai išsilaiko kelias valandas ir ne tik suteikia spalvą, bet ir maitina bei drėkina. Tai akivaizdu remiantis ne vien pojūčiais, bet ir priemonės sudėtimi, kuri turtinga aliejų: ricinų, abrikosų kauliukų, mangų, migdolų, dygliuotųjų šaltalankių. Taip pat priemonė papildyta rimbinių karpažolių ir bičių vaškais. Atkreipiau dėmesį ir į tai, kad lūpų dažuose esanti kvapioji medžiaga yra pagaminta iš natūralių eterinių aliejų (o juk dažnai net natūralios kosmetikos gamintojai naudoja sintetines kvapiąsias medžiagas).

Lupos1

Ši nuotrauka daryta apsniaukusią dieną, natūralioje šviesoje, patalpoje. Spalva atrodo itin sodri, daug oranžinio pigmento. Žvelgiant realiai, spalva turi mažiau intensyvumo. Taip pat verta atkreipti dėmesį, kad lūpų dažų spalva kitoje nuotraukoje, t. y. ant šepetėlio, fotografuoto debesuotą dieną lauke, atrodo labiau rožinė. Spalva išties turi savybę atrodyti gan skirtingai priklausomai nuo šviesos.Apie gamintoją DR. HAUSHCKA

Pirmieji natūralios DR. HAUSCHKA kosmetikos gaminiai pasirodė 1967 m., tačiau iš tiesų istorija prasidėjo dar 1935 m., kai Rudolf Hauschka įkūrė WALA kompaniją, kuri ėmė plėtoti pirmuosius gydomąjį poveikį turinčius natūralius produktus be konservantų ir pridėtinio alkoholio.

DR. HAUSCHKA kosmetika nuo atsiradimo pradžios pasižymėjo pionieriška dvasia ir siūlė netradicinius sprendimus. Jeigu pradžioje stebino kosmetikos sudėtis be cheminių emulsiklių ir su natūraliais, iš eterinių aliejų išgautais kvapais, tai šiandien DR. HAUSCHKA kosmetika stebina gebėjimu žengti koja į koją su naujausiomis kosmetikos tendencijomis ir džiugina tobulai išbaigtomis ir kiek maištingomis priemonių formulėmis, patenkinančiomis net jautrios odos poreikius.

Šio prekės ženklo kosmetika niekada nebuvo testuojama su gyvūnais – aukšti kokybės standartai ir etiškumas buvo svarbūs nuo pat pradžių. DR. HAUSCHKA 100 % natūralios kosmetikos produktai sertifikuoti pagal NATRUE standartą, kuris yra viršijamas… išsikeliant sau papildomus reikalavimus. Pavyzdžiui, skiriamas pedantiškas dėmesys kosmetikos gamyboje naudojamoms žolelėms – jos dažniausiai skinamos per aušrą, kad išsaugotų visas gamtos jėgas. Žolelės auga savame gydomųjų žolelių darže, DEMETER (biodinaminiame) vaistažolių sode, tyrose Švabijos Alpėse ar ekologiniuose ūkiuose visame pasaulyje.

Parašykite komentarą