Gosh zalia gentis

Dekoratyvinė kosmetika iš Danijos – (oh my) GOSH!

Ar Žalia Gentis naudoja dekoratyvinę kosmetiką? Taip. Ar Žalia Gentis naudoja ją tik natūralią ir ekologišką? Ne. Kodėl? Jau esu minėjusi, kad natūrali dekoratyvinė kosmetika kartais nuvilia – nesuteikia norimo efekto. Tai skatina bent kuriam laikui grįžti prie mažiau natūralių, bet laiko patikrintų priemonių. Viena iš jų – GOSH AMAZING blakstienų tušas, prie kurio vis grįžtu ir grįžtu. Naudoju jau gal 7-ąjį! Šiandien plačiau papasakosiu tiek apie šį pamėgtą blakstienų tušą, tiek apie kitas Danijoje gaminamas GOSH priemones. Štai ir visos jos:

(1) GOSH AMAZING blakstienų tušas (10 ml) – 8.90 €

(2) GOSH GIANT PRO DOUBLE LINER priemonė akių kontūrui paryškinti – 13.90 €

(3) GOSH SHAPE & FILL antakių pieštukas (0,5 g) – 11.90 €

(4) GOSH GROWTH blakstienų serumas (6 ml) – 12.90 €Nėra abejonių, kad pirmiausia pagerbsiu savo mėgstamąjį GOSH AMAZING blakstienų tušą. Jis sėkmingai atskiria ir ilgina blakstienas. Šio tušo šepetėlis tankus, nedidelis, minkštais/ne plastikiniais šereliais. Dėka šių šepetėlio savybių, net ir natūraliai tankios blakstienos nesulipinamos. Taip pat minkšti šereliai nedirgina/neraižo akių vokų odos ties blakstienų šaknimis. Tušas greitai nudžiūsta tad, jeigu yra poreikis, netrukus galima tepti antrą sluoksnį. Naudojant šį blakstienų tušą nevargina pajuodę pandos paakiai. Taip pat labai džiugina ir faktas, kad šis tušas neišdžiūva, todėl jį sunaudoju visą (pirštais nebadysiu, bet tikrai daug tušų savo žavesį praranda panaudojus vos porą savaičių).

Šio tušo sudėtyje (kaip visoje GOSH kosmetikoje), nėra parabenų. Be to, MASCARA AMAZING blakstienų tušas papildytas blakstienoms naudingomis medžiagomis – pantenoliu ir augaliniu vašku. Šis blakstienų tušas yra vienas pirmųjų GOSH tušų, tačiau toks nuostabus, kad vis dar paliekamas prekyboje ir jo niekaip neišstumia naujieji!

Per 28-erius metus išbandžiau nemažai blakstienų tušų ir drįstu teigti, kad tokie deriniai sutinkami retai: (1) blakstienos nesulipinamos, (2) padažomos ganėtinai išraiškingai, (3) jokių pandos paakių, (4) tušas greičiau sunaudojamas nei spėja išdžiūti, (5) tinka jautrioms akims/nešiojant kontaktinius lęšius, (5) padori kaina (gana dažnai šį tušą galima įsigyti su 35-50% nuolaida), (6) priimtina sudėtis.

Gosh mascara amazing zalia gentisAntroji priemonė – GOSH GIANT PRO DOUBLE LINER akių kontūro ryškiklis – mažiau įprasta ir retokai naudojama priemonė. Esu turėjusi standartinę, t. y. minkštą plunksnelę, taip pat porą flomasterio tipo priemonių. Pastaruosius naudoti gerokai patogiau, bet su vienu iš jų buvo sunkoka išgauti itin ploną liniją, o kito dangtelis sunkiai fiksuodavosi, tad galiausiai priemonė išdžiuvo. Jau įsigijus GOSH dvigubą priemonę, teko sudalyvauti ir šios kosmetikos seminare. Ten sužinojau, kad flomasterio tipo priemones galima nuplauti/atnaujinti šiltu vandeniu! Seminarą vedusi GOSH atstovė tvirtino, kad visiškai natūralu, jog akių pravedimui skirti flomasteriai nustoja piešti ne tik dėl džiūvimo, bet ir dėl kitų priemonių (akių vokų šešėlių ar makiažo pagrindo) dalelių. Bus įdomu išbandyti šį patarimą ir praktiškai. Na, bet kol kas GOSH GIANT DOUBLE LINER akių kontūro ryškinamoji priemonė nupiešia puikiai – vienoje pusėje esanti juodo rašalo plunksnelė piešia iki 12 valandų išliekančią intensyvios juodos spalvos liniją, kitoje pusėje esantis kreminis pieštukas padeda sukurti įvairias kontūro linijas, pavyzdžiui, ryškias katės akis. Priemonė išsiskiria kremine atsparia vandeniui, ilgai išliekančia, į raukšles nesubėgančia tekstūra. Kokybė džiugina, tereikia vieno – daugiau praktikos ir nedrebinti rankos kuriant linijas! ;)

Gosh double liner zalia gentisKiek sunkoka buvo išsirinkti GOSH SHAPE & FILL antakių pieštuką, nes dvejojau, kuris atspalvis labiau tiks – rudas ar pilkai rudas? Pasirinkau rudą ir, ko gero, suklydau. Man, kaip šviesių plaukų ir šviesios odos savininkei, jis turėjo per daug rudo pigmento. Taigi pirmiausia šviesiaplaukėms rekomenduoju rinktis pilkai rudo atspalvio priemonę. Kalbant apie naudojimo subtilybes, priemonę noriu pagirti už patogumą. Vienoje pusėje yra išsukamas kreminės tekstūros pieštukas, padedantis pakoreguoti antakių formą ir spalvą, o kitoje pusėje esanti kempinėlė gražiai išsklaido ir sušvelnina atspalvį. Taip pat akcentuočiau, kad priemonė lengvai išsilaiko visą dieną – ryte paryškinti antakiai, ne mažiau ryškūs ir vėlai vakare.

Gosh brow zalia gentisKetvirtąją priemonę – GOSH GROWTH blakstienų serumą – įsigijau tikriausiai vedama besotiškumo jausmo :) Visada džiaugiausi gan ilgomis blakstienomis, kartais susvyruoja nebent jų tankis. Taip nutinka panaudojus netinkančią arba nepakankamai efektyvią akių makiažo priemonę. Šį kartą skundų neturėjau, tad ir serumo poveikį objektyviai įvertinti sunkoka. Visgi manau, kad ši priemonė naudinga ir turint ilgas sveikas blakstienas, nes padeda jas apsaugoti, veikia kaip profilaktinė terapija. Serumą galima ir netgi patartina naudoti tiek ryte prieš tepant blakstienų tušą, tiek jau nusiprausus ir einant miegoti. Serumas papildymas dviem itin aktyviais ingredientais – SymPeptide Xlash (10%) ir Follicusan (5%). Šios sudėtinės dalys skatina plaukelių atsinaujinimą ir spartina augimą, tad praretėjusios blakstienos po kelių savaičių terapijos turėtų klapsėti iš laimės.

Beje, nors netgi paties GOSH interneto svetainėje nurodoma, kad šį blakstienų serumą galima naudoti ir antakių priežiūrai, tačiau girdėjau ir kitokią versiją. GOSH seminare, šios kosmetikos atstovė patvirtino, kad blakstienų serumas ir antakių serumas yra identiškos sudėties. Visgi lemiamas vaidmuo tenka priemonių šepetėliams. Blakstienų serumo šepetėlis yra labai siauras ir ilgas – lengvai pasiekia blakstienų šaknis, kurias ir reikia tepti siekiant trokštamo poveikio. Na, o antakių serumo šepetėlis labiau primena blakstienų tušo šepetėlį, tik yra gerokai trumpesnis – ši forma padeda lengvai pasiekti pasislėpusias antakių šaknis. Taigi, kaip sakė GOSH kosmetikos atstovė, naudojant priemonę kitam tikslui negu sukurtas jos šepetėlis, yra pinigų mėtymas į balą. Taigi blakstienų serumas – blakstienoms, o antakių serumas – antakiams!

Gosh growth serum zalia gentis

Ne tik apžvelgtas priemones, bet ir visą galybę GOSH asortimento gali rasti ČIA.

Lauksiu ir Tavo įspūdžių!

Parašykite komentarą