Bioteka ranku kremai 2000

COSLYS ir ORGANIX COSMETIX rankų kremai, arba švelni oda su BIOTEKA

Turiu dar dvi neapžvelgtas priemones iš pavasarinio BIOTEKA dovanų siuntinuko, tad pasinaudodama ramiomis ryto valandėlėmis, pasidalinsiu savo įspūdžiais. Tai yra du skirtingų prekių ženklų rankų kremai – COSLYS ir ORGANIX COSMETIX. Nors nesu didelė rankų kremų gerbėja ir naudotoja, tačiau pavasarį, kai pradėjau bėgioti, pastebėjau, kad plaštakų oda tapo šiurkšti ir jautri. Kodėl taip nutiko – nesunku suprasti. Kadangi žiemą dėvėjau pirštines ir dažnu atveju važiuodavau automobiliu, rankos buvo saugios nuo atšiauraus aplinkos poveikio ir rankų kremo beveik nereikėjo. Pradėjus bėgioti, apsirengdavau gan plonai, o pirštinių nemūvėdavau. Šalto vėjo grybšniai bemat paveikė rankų odą, tad BIOTEKA siuntinyje rasti rankų kremai labai pravertė.

Dabar jau vasara, tad šaltas vėjas negresia, tačiau jautrios odos savininkės, ko gero, rankų odą lepina kremais ir šiltuoju metu laiku, tad apžvalga kažkam  gali būti naudinga. Grįžtant prie kremų verta paminėti, kad skiriasi ne tik jų prekių ženklai, bet ir pakuotės, aromatai, tūriai. Tad plačiau papasakosiu apie abu atskirai.


COSLYS rankų ir nagų kremas su levandomis ir citrinomis (50 ml) iš karto nuginklavo aromatu, nes levandų kvapas man labai patinka. Kremo tūris ir pakuotė labai patogūs nešiotis rankinėje ar laikyti automobilyje. Dozatorius itin siauru kakleliu leidžia išspausti tiek kremo, kiek reikia. Konsistencija gan lengva, gerai tepasi ant odos ir neįtikėtinai greitai susigeria, nepalieka riebumo ar lipnumo. Kremu pateptos rankos akimirksniu įgauna minkštumo ir švelnumo. Įspūdis tikrai labai geras – tokį kremą norisi naudoti ir pačiai, ir turėti omenyje kaip mažą dovanėlę artimam žmogui.

Net 98.7 % sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės.  Neriebi kremo formulė papildyta alavijų lapų sulčių pudra ir sviestmedžių aliejumi. Priemonė turi COSMEBIO ekologiškumo sertifikatą, taip pat tinka veganams.


Antroji priemonė – ORGANIX COSMETIX HEMP VALLEY giliai drėkinantis rankų kremas su kanapių sėklų aliejumi (100 ml). Su šiuo prekių ženklu dar nebuvau susipažinusi, tad kremą išbandžiau su ypač dideliu smalsumu. Kaip ir COSLYS, šis rankų kremas taip pat maloniai kvepia, primena gėlių žiedus, galbūt lelijas (pagal sudėtį panašiau, kad tai visgi galėtų būti paprastųjų erškėtuogių aromatas). Šio kremo aromatas ant odos išsilaiko ilgiau ir, kadangi aromatas malonus, jį jausti – tikrai ne trūkumas. Intensyvaus poveikio priemonės konsistencija šiek tiek riebesnė nei pirmojo kremo, į odą įsigeria kiek lėčiau. Šį kremą geriau naudoti prieš miegą, siekiant rimčiau pamaitinti odą. Taip pat šį kremą geriau rinktis esant stipriai išsausėjusiai ir suskirdusiai rankų odai. Aš asmeniškai, atėjus vasarai, šį rankų kremą naudoju jau ne tik rankoms, tačiau viso kūno odai, kurią gairina ir, deja, sausina saulės spinduliai.

99.6 % šio kremo sudedamųjų dalių yra natūralios, 72.45 % – iš ekologinių ūkių. Siekiant sukurti intensyvaus poveikio formulę, pasitelktas kanapių sėklų, sviestmedžių, simondsijų, alyvuogių, erškėtuogių aliejai, alavijų sultys. Šis rankų kremas turi ECOCERT COSMOS ORGANIC ekologiškumo sertifikatą.

Parašykite komentarą