Boho bronzantas. zalia gentis.

Natūralus BOHO bronzantas – vasaros atradimas

Produktas: BoHo natūralus bronzantas (9 g), pagaminta Prancūzijoje.

Kaina, prekybos vieta:  17.10 €, Biokosmetikos akademija.

Savybės: labai lengvu, plonu sluoksniu pasiskirstančios tekstūros bronzantas drėkina ir apsaugo odą nuo išorinių veiksnių. Jis nepriekaištingai ir ilgai išlieka ant odos. Pudra paryškina veido bruožus ir suteikia įdegio efektą. Bronzantas suteikia odai skaistumo ir spindesio. BoHo saulės pudra pagaminta pagal tikrąjį terra cotta gamybos principą: kepama krosnyje. Šie bronzantai rekomenduojami visiems odos tipams. 1-6 bronzantų spalvos yra žėrinčios, o 7-9 spalvos – matinės. 99% natūralių ingredientų, 10% bioorganinės kilmės.

Apie gamintoją: BoHo kosmetikoje nėra gyvūninės kilmės ingredientų, neatliekami bandymai su gyvūnais. BoHo 1% nuo pardavimų skiria gamtos išsaugojimui. Be to, BoHo kosmetika priklauso Slow cosmetics organizacijai (UK&USA). Tai reiškia, kad kosmetikos ingredientais tampa tik odai naudingos medžiagos, nenaudojami silikonai, sintetiniai ar mineraliniai aliejai, kitų nereikalingi ingredientai. Šios organizacijos narės vertina natūralų grožį, pasisako prieš reklamos modelių nuotraukas, padailintas Photoshop ir kitomis vaizdo redagavimo programomis.

Žalios Genties įspūdžiai

Šį produktą pavadinčiau vasaros atradimu. Norėjosi ko nors lengvo, panašaus į Egipto žemę, tačiau natūralios sudėties ir šviesesnio atspalvio. Šių bronzantų atspalvių net devyni. Šepetėliu padengus odą bronzantu, veidas įgauna skaistumo, atrodo įdegęs (man tai aktualu, nes būtent veidas mažiausiai įdega). Naudojimo pradžioje veidą bronzantu tepdavau du kartus per dieną, tai padėdavo išlaikyti maksimalų efektą nuo ryto iki vakaro. Dabar dažniausiai pasitepu tik ryte. Labai smagu, kad jau du žmonės pasekė mano pėdomis ir irgi įsigijo šiuos bronzantus :)

Papildymas. Kad ir kaip būtų gaila, po pusantro ar dviejų mėnesių labai aiškiai pamačiau, kad šis bronzantas kemša poras (akivaizdžiausiai pasimatė iškirptės srityje, kur susidarė poodiniai darinukai, primenantys spuogelius – tai mano odai visiškai nebūdinga). Spėlioju, kad galbūt odos poras kimšo kukurūzų miltai. Bronzanto likutį perleidau seseriai. Ji naudoja jau trečią pakuotę ir labai džiaugiasi. Vienintelis jos nusiskundimas – nedidelis, greit susinaudojantis produkto kiekis.

Viena netikėta idėja. Prisijunk!

  1. Man labai patinka jūsų apžvalgos, nes parašote tikrą patirtį naudojant, net jei tai nėra vien teigiami atsiliepimai.

Parašykite komentarą