Green people 21

GREEN PEOPLE ekologiškas blakstienų tušas – dėmesio vertas atradimas

Priemonė: ekologiškas blakstienų tušas Green Poeple (7 ml), pagamintas Didžioje Britanijoje.

Kaina, prekybos vieta: 17.05 €, internetinė parduotuvė amritaplanet.lt.

Savybės: blakstienų tušas, pagamintas be gyvsidabrio, formaldehidų, parabenų, naftos ir chemijos produktų, ftalatų, užpildų sintetinių dažiklių. Tinkamas veganams. 98.4% visų ingredientų natūralūs. 15.4% visų ingredientų ekologiški. Sertifikuota ECOCERT.

Ant pakuotės neradau ženklelio Vegan and Cruelty Free, tačiau kompanijos svetainėje radau pasisakymą prieš bandymus su gyvūnais. Nuo pat kompanijos veiklos pradžios, niekada nebuvo naudojami su gyvūnais bandyti ingredientai, o galutiniai Green People produktai tiriami pasitelkiant savanorius žmones.

Kalbant apie Green People produkcijos sudėtines dalis, kai kuriuose produktuose naudojamas bičių vaškas ir propolis. Tokie produktai žymimi (NV – not suitable for vegans). Bičių vaškas ir propolis – vieninteliai gyvūninės kilmės produktai.

Žalios Genties įspūdžiai

Ppirkau nedėdama daug vilčių į šį tušą, tačiau esu labai patenkinta! Gražiai dažo blakstienas (užriečia ir nesulipina), tik dienos pabaigoje truputį ištepa paakius. Visgi ši problema man kartojasi ir su neekologiškais blakstienų tušais, tad šis, kaip ekologiškas, tikrai vertas dėmesio.

Parašykite komentarą