Bentley organic

BENTLEY ORGANIC gaivinamasis muilas

Priemonė: Bentley Organic ekologiškas gaivinamasis muilas  (150 g), pagaminta Didžiojoje Britanijoje, sertifikuota Ecocert.

Kaina, pardavimo vietos: <4 €, ekopirk.lt, PC Rimi.

Savybės: cinamono, saldžiųjų apelsinų ir gvazdikėlių aliejai maitina ir atgaivina odą. Sodrus kvapas sužadina jausmus. 100% muilo sudedamųjų dalių yra gamtinės kilmės, 87% iš jų sertifikuoti ekologiški aliejai ir 12% vanduo. Tvirtas, neištįžta.

Daugiau apie gamintoją: Bentley Organic įkūrėjas Jamie Bentley tvirtina, kad gaminiai niekada nebuvo bandomi su gyvūnais, į juos nededami gyvūninės kilmės produktai, išskyrus keletą gaminių, kurių sudėtyje yra medaus. Dėl ekologinių priežasčių gamyboje naudojamas tik organic and sustainable palm oil. Daugiau apie Bentley Organic įkūrėjo pažiūras ir gaminių savybes galima pažiūrėti ČIA.

Žalios Genties įspūdžiai

Tobulas muilas žvelgiant visais įmanomais aspektais. Labai džiugina, kad naudojamas organic and sustainable palm oil. Nors Ecocert yra negriežtus reikalavimus keliantis sertifikatas, tačiau šiuo atveju sertifikuotų ingredientų tikrai daug. Naudojamas muilas  neištįžta ir jo kiekis didelis, tad pakanka ilgam. Labai malonus kvapas, sutikčiau netgi su reklamine fraze, kad sodrus kvapas sužadina jausmus :D Be to, nesausina odos. Žodžiu, nusiprausus tokiu muilu ir persiliejus šalto vandens srove galima pradėti tobulą dieną :)

Bentley Organic2

Parašykite komentarą