Bellapierre zalia gentis

BELLAPIERRE mineralinė kosmetika, arba kaip aš mečiau kremines pudras

Ilgus metus buvau prisirišusi prie kreminės konsistencijos tonuojančių priemonių. Vėlyvoje paauglystėje naudojau kremines pudras, dėmesį kreipdama tik į atspalvius ir efektą. Pamažu atsirado poreikis skirti dėmesio ir sudėtims, tuomet kremines pudras iškeičiau į BB ir CC kremus, tikėdamasi, kad šie labiau tinkami kasdieniam naudojimui. Eidama bandymų keliu supratau, kad net ir pakankamai geros sudėties, sertifikuota priemonė, gali kimšti poras, skatinti odos uždegimus, spuogus. Ieškant kažko, kas tiktų, ne kartą girdėjau skatinimą naudoti mineralines pudras, tačiau jos man siejosi su ant drabužių byrančiomis dalelėmis ir nepatogiu naudojimu. Mat kažkada esu turėjusi mineralinę pudrą ir, norėdama apsaugoti drabužius nuo dėmių, dažydamasi netgi pasirišdavau rankšluostuką :)

Dar kartą pabandyti mineralines pudras pasiryžau po vieno iš apsilankymų BIOTEKA parduotuvėje Kaune, kai tenorėjau įsigyti SANTE blakstienų tušą. Tuo metu kaip tik turėjau ūmų odos uždegimą ir jį slėpiau netgi cheminės kosmetikos maskuojamosiomis priemonėmis, todėl konsultantei Daivai prakalbus apie mineralines pudras BELLAPIERRE, suklusau. Konsultantė patikino, kad ir pati naudoja šio gamintojo mineralinę pudrą, o jos oda atrodė išties gaiviai, šiltai rusvo atspalvio, tačiau be kaukės ar miltų sluoksnio efekto. Kai išreiškiau nerimą dėl pudros byrėjimo dažantis, konsultantė patikino, kad labai daug lemia šepetėlis – naudojant kabuki šepetėlį, mineralinė pudra jame puikiai pasiskirsto ir nebyra. Uždavusi dar kelis klausimus, ryžausi surizikuoti – įsigijau BELLAPIERRE kabuki šepetėlį (nuorodoje šepetėlis vizualiai ne visai toks, kaip mano) ir minimalistinės sudėties cinamono atspalvio BELLAPIERRE mineralinę pudrą (9 g) su SPF15 filtru.


Bellapierre zalia gentis


Bellapierre zalia gentis


Pirmasis bandymas pasidažyti šia pudra baigėsi nesėkme. Atrodė, kad pudra nei maskuoja, nei apskritai padengia veidą lengvu, šilto atspalvio pudros sluoksniu, kokį mačiau ant konsultantės veido. O dar uždegimas ir spuogai ant veido – vaizdas ne itin džiugino. Visgi supratau, kad reikia bandyti vėl. Juk kartais netgi prie naujo blakstienų tušo reikia įprasti dėl naujos formulės ir unikalaus šepetėlio. Antrąjį rytą BELLAPIERRE mineralinė pudra ant veido atrodė gerai ir efektas džiugino. Ką dariau kitaip? Sukamaisiais judesiais ant veido odos paskirsčiau kiek didesnį pudros kiekį nei pirmąjį kartą. Šįsyk rezultatas nudžiugino – pamačiau, kad pudra ne tik suvienodina odos atspalvį, bet ir šiek tiek maskuoja odos trūkumus. Žinoma, trūkumai trūkumams nelygu – kadangi oda tuo metu atrodė siaubingai, norėjosi papildomai maskuojančios priemonės. Prie cheminės grįžti jau nenorėjau, tad surizikavau dar kartą – įsigijau BELLAPIERRE makiažo bazę-maskuojamąją priemonę (8.5 g), sukurtą saulėgrąžų ir ricinų aliejų pagrindu.

Neslėpsiu, efektyvaus priemonės poveikio nesitikėjau, juolab, kad esu turėjusi kito natūralios kosmetikos gamintojo kietos konsistencijos maskuojamąją priemonę, kuri sunkiai tepėsi ir visiškai nemaskavo. Buvo malonu sužinoti, kad šį kartą klydau. BELLAPIERRE maskuojamoji priemonė iš tikrųjų padeda paslėpti spuogelius, kurių neįveikia mineralinė pudra. Naudojant abi BELLAPIERRE priemones, po savaitės kitos veido odos būklė kaip reikiant pasitaisė. Supratau, kad daugiau prie skystų tonuojančių priemonių nebegrįšiu.

Papildomai atkreipčiau dėmesį į tai, kad naudojant kabuki šepetėlį, mineralinė pudra byra tikrai labai retais atvejais (tačiau dažantis prie kriauklės ir tie reti kartai negąsdina, pasirišti rankšluostukų tikrai nebereikia:)). Taip pat pastebėjau, kad, jeigu prieš tepant mineralinę pudrą, naudojamas veido kremas, labai svarbu palaukti, kad šis įsigertų į odą. Priešingu atveju mineralinę pudrą sunkiau padengti tolygiai, ant odos paviršiaus tebesantis kremas „griebia“ daugiau mineralinės pudros ir veidas gali būti kaip dėmėtas. Ne mažiau svarbu pasirinkti tinkamą mineralinės pudros atspalvį, kad dienos eigoje, ypač jeigu oda mišri, veido odos atspalvis išliktų tolygus. Mano atveju, vasaros antroje pusėje pirktas cinamono atspalvis, rudenėjant tapo kiek tamsokas, tad bręsta reikalas įsigyti šviesesnę, dramblio kaulo atspalvio mineralinę pudrą.


Apie prekės ženklą BELLAPIERRE

BELLAPIERRE kompanija įsikūrusi Los Andžele, JAV. Šio prekės ženklo pagrindinės vertybės yra grynumas, paprastumas, įvairovė ir kokybė. BELLAPIERRE savo veiklą pradėjo kaip 100 % mineralinės kosmetikos kompanija ir įsitraukė į kosmetikos priemonių įvairovės varžybas, kurios pastaruoju metu vis spartesnės. Taigi rinkoje galima įsigyti pačių karščiausių kosmetikos naujienų, pagamintų iš saugių ingredientų (be talko, parabenų, bismuto oksichlorido ir kt.). Gaminiai netestuojami su gyvūnais, taip pat atsirado BELLAPIERRE kosmetikos vegan linija, taip palaikant etiško gyvenimo filosofiją. Kompanijai svarbu būti socialiai atsakingai, ji vykdo sąžiningos prekybos nuostatas.


Keletas netikėtų idėjų. Prisijunk prie diskusijos!

    1. Jau išbandžiau ir daugiau BELLAPIERRE priemonių – jos taip pat patiko! :)

Parašykite komentarą