Humble brush. zalia gentis. 1000

HUMBLE BRUSH bambukiniai dantų šepetėliai

Priemonė: Humble Brush bambukiniai dantų šepetėliai.

Kaina, prekybos vietos: 3-4 €, Bioteka, PC Maxima, Assorti.

Humble Brush dantų šepetėliai gaminami iš natūraliose augimvietėse tvariai augančių bambukų, kurių neėda pandos. Bambukai paauga net 60 cm per dieną! Bambuko pluošte natūraliai gausu medžiagų, kovojančių su parazitais ir bakterijomis. Būtent dėl to, pašalinus dalį bambuko, jis gali toliau sėkmingai augti ir nereikia naudoti pesticidų, tad žmogus naudodamas bambuko žaliavą patiria naudą nedarydamas žalos gamtai. Minkšti šereliai pagaminti iš nailono, kuriame nėra BPA – žmogaus sveikatai žalingo polikarbonato komponentų mišinio.

  • Patogus dizainas.
  • Neslystantis kotelis.
  • Popierinė pakuotė iš perdirbto popieriaus.
  • Kitos pakuotės dalys – iš augalinių žaliavų, 100% suskaidomos.

Etika: Kartu su organizacijomis Vaiko šypsena (A Child’s Smile) ir Afrikoje veikiančia TeethSavers pagalba Humble Brush įgyvendina burnos ertmės higienos programą. Kiek dantų šepetėlių parduodama, tiek pat jų skiriama žmonėms, kurie neturi finansinių galimybių pasirūpinti savo burnos higiena.

Žalios Genties įspūdžiai

Dar tik porą dienų naudoju, tačiau įspūdis puikus. Smagūs minkšti šereliai, gerai valo dantis ir švelniai masažuoja dantenas. Ir idėjiškai, ir akiai malonu, kad dantų šepetėlis medinis, o ne plastikinis. Apskritai dailus dizainas, žaismingos spalvos.

Papildymas. Deja, po gan trumpo naudojimo laiko produktu šiek tiek nusivyliau. Po dantų valymo lieka pojūtis, kad krūminiai dantys nepakankamai nuvalyti. Ko gero dėl to, kad šepetėlių šereliai yra per minkšti. Su šia problema susidūriau visus kartus, kai naudojau minkštus, o ne vidutinio kietumo šepetėlius. Išeitis būtų nebent naudoti kiek abrazyvesnę dantų pastą, o to daryti nesinori.

Keletas netikėtų idėjų. Prisijunk prie diskusijos!

  1. Krūminiams dantims labai gerai tinka vieno danties šepetėlis :) Pamėginkit, joks paprastas taip neišblizgins, ypač jei protiniai irgi jūsų komplekte. Internete neradau vieno danties šepetėlių iš perdirbto plastiko, bet galbūt ilgainiui pasirodys rinkoje.

    1. Labai geras pastebėjimas. Kol nežinojau subtilybių apie vidutinių ir kietų šepetėlių poveikį dantenų sveikatai, patingėdavau žaisti su minkštais šepetėliais ir rinkdavausi vidutinio kietumo. Dabar jau pasitelkiu būtent vieno danties šepetėlį šalia įprasto minkšto arba labai minkšto šepetėlio :)

Parašykite komentarą